مشکوک و مرگبار در منطقه خلیج Rampages به رزمنده راست ‘Boogaloo’ جنبش


Several protesters, including those with the boogaloo movement, demonstrate against business closures due to concern about covid-19 in Concord, N.H. on May 2.

چندین معترض از جمله کسانی که با boogaloo جنبش نشان دادن در برابر تعطیلی کسب و کار با توجه به نگرانی در مورد covid-19 در کنکورد, N. H. ممکن است 2.
عکس: مایکل Dwyer (گتی ایماژ)

یک نیروی هوایی ایالات متحده گروهبان متهم به سازماندهی حملات مرگبار دو بر اجرای قانون در منطقه خلیج تا به حال سابقه حمایت از جناح راست افراطی گری و شبه نظامی ضد دولتی “boogaloo” جنبش آنلاین جیوه اخبار گزارش.

تبلیغات

در روز پنج شنبه ماموران تایید کرد که استیون Carillo متهم شده است با 19 و جنایت از جمله قتل و اقدام به قتل و carjacking در میان دیگران. اتهامات مربوط به روز شنبه تیراندازی داد و بیداد در سراسر Ben Lomond جامعه ای که در سمت چپ Santa Cruz County معاون کشته و یکی دیگر زخمی شد. یک منبع نزدیک به این تحقیقات گفت: خروجی که Carillo نیز اعتقاد به پشت حمله اوایل این ماه که در آن به شدت مسلح مسلح کشته و یک افسر فدرال در کمین یک دادگاه فدرال در اوکلند. 32 ساله چهره یک زندگی ممکن است حکم با توجه به شارژ اسناد ساخته شده توسط دادستان.

جاستین Ehrhardt یک دوست سابق Carillo که خدمت در نیروی هوایی با او گفت: عطارد اخبار که Carillo ارسال شده چندین تندرو messages on Facebook. در روزهای منتهی به این تیراندازی او ظاهرا مشترک چندین الگوهای رفتاری مورد “boogaloo” جنبشدر اصل یک 4chan شوخی است که پس از جهش به زندگی واقعی جنبش به دست آورد و به حرکت در میان راست شبه نظامیان بر این باورند که ایالات متحده آمریکا است که رهبری نسبت یک دوم جنگ داخلی.

تبلیغات

Ehrhardt گفت: خروجی است که بر این اساس در حال حاضر-حذف پست Carillo “ممکن است در این نوع گروه ها و تا به حال که طرز فکر.”

ظاهرا در اشاره به این جنبش کلمه “boog” پیدا شد, نوشته شده در خون در کاپوت ماشین پشت سر گذاشت در طول روز حادثه هر عکس یک شاهد به اشتراک گذاشته شده با خروجی. با توجه به استشهاد, Carillo سرقت خودرو و اقدام به carjack چندین نفر دیگر پس از “دروغ گفتن در انتظار” برای ماموران در خانه اش در Ben Lomond, که در آن او را آتش و پرتاب بمب های لوله ای در شهرستان سانتا کروز نمایندگان.

با توجه به Ehrhardt, Carillo ممکن است باعث تیاو خشونت پاسخ پلیس به تظاهرات در برابر سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس در سراسر کشور در پی جورج فلوید مرگ.

“استفاده بیش از حد از زور در شهروندان غیر مسلح — که یک چیز بزرگ برای او” Ehrhardt گفت: عطارد اخبار. “آن روان بود نقطه اوج برای او. اگر من قصد دارم به مبارزه برای چیزی که آن را می توان در برابر استقرار.”

تبلیغات

گروه های شبه نظامی نوید دوم جنگ داخلی شده اند ظاهر توسط ده ها تن در Facebook در میان covid-19 شیوع و تظاهرات اخیر. با توجه به گزارش اخیر توسط Tech شفافیت پروژه یک گروه تحقیقاتی با تمرکز بر افشای بزرگ سیستم عامل سوء بیش از 72,000 کاربران بخشی از Facebook گروه ترویج “boogaloo” جنبش است. مرکز قانون فقر جنوب, یک سازمان غیر انتفاعی که مطالعات گروه های افراطی نیز به دنبال استفاده از اصطلاح “boogaloo” به سفید supremacists و ضد دولتی گروه از اوایل 2010s که با استفاده از آن به عنوان زبان عامیانه برای یک ظاهرا اجتناب ناپذیر “مسابقه جنگ.”

تبلیغات

Facebook کرده است پس از آغاز فهرست سیاه اصطلاح متوقف و به طور فعال ترویج گروه هایی که قهرمان آن و یا دیگر خشونت تماس به عمل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>