سطح Earbuds و و هدفون 2 نقد و بررسی: آسایش پادشاه است

مایکروسافت نمی تواند کمک کند اما متفاوت است. سطح آن کامپیوتر باید تمام سعی در ارائه چیزی جدید در جهان کامپ

توسط DOSTEMANSALAM در 26 اردیبهشت 1399

مایکروسافت نمی تواند کمک کند اما متفاوت است. سطح آن کامپیوتر باید تمام سعی در ارائه چیزی جدید در جهان کامپیوتر (به جز برای سطح معمولی لپ تاپ). پس از آن نبود یک غافلگیری بزرگ است که سطح هدفون آورده چند ایده های جدید برای حق بیمه های صوتی جهان دو سال پیش. آن در حال چرخش صفحة برای تنظیم حجم صدا و حذف نویز سطوح. در حال حاضر با سطح Earbuds ($200) و هدفون 2 (250 دلار) مایکروسافت است که یک بار دیگر با هدف به ایستادگی کردن با تمرکز بر راحتی و سهولت استفاده و کیفیت. و در راه خود را, آنها هر یک موفقیت است.

گالری: سطح هدفون 2 و سطح Earbuds | 12 عکس

12
 • +8

بیایید شروع با چه چیزی خوب: سطح Earbuds برخی از عجیب ترین های بی سیم جوانه من آمده ام در سراسر. در حالی که شما با پوشیدن آنها شبیه سنج گوشواره بیش از هر محصول با تکنولوژی. اما روشن است که مقدار زیادی از فکر رفت و به طراحی خود را. خود لاستیک راهنمایی خمیده به استراحت خود را در برابر گوش داخلی, اما آنها نمی در واقع به شکل یک مهر و موم معمولی مانند هدفون در گوش. در عوض آنها فقط در خارج از کانال گوش شما اجازه می دهد صدای خارجی را از طریق آمده در حالی که همچنین ارائه خود را غنی صوتی.

Engadget نمره
فقیر
Uninspiring
خوب
عالی
کلید

مایکروسافت
سطح هدفون
88
جوانب مثبت
 • صدای عالی
 • انعطاف پذیر با قابلیت حذف نویز
 • راحت طراحی
 • عمر باتری طولانی
منفی
 • دیگر هدفون بی سیم ارائه کیفیت بهتر صدا

خلاصه

مایکروسافت آخرین حق بیمه قوطی ویژگی صدای عالی و قابل تنظیم با قابلیت حذف نویز. و آنها به اندازه کافی راحت برای پوشیدن برای ساعت ها در پایان. بهترین از همه آنها 100 دلار ارزان تر از قبل.

برای اولین بار به بررسی سطح هدفون 2?
رتبه بندی های شما به ما کمک راهنمای خریدار برای همه بهتر است.
نوشتن یک بررسی

Engadget نمره
فقیر
Uninspiring
خوب
عالی
کلید

مایکروسافت
سطح Earbuds
83
جوانب مثبت
 • صدای عالی
 • عملی کنترل های لمسی
 • عمر باتری طولانی
منفی
 • جفت شدن متکی بر حق earbud
 • طراحی ممکن است خاموش کردن برخی از
 • هیچ انزوا سر و صدا
 • نه ایده آل برای ورزش

خلاصه

مایکروسافت بی سیم اولین بار از earbuds ارائه صدا بزرگ در کوچک و راحت بسته است. آنها بسیار آسان برای پوشیدن شما فراموش نکنید که شما باید آنها را در. فقط آگاه باشید از پتانسیل پذیرش مسائل اگر شما تنها با پوشیدن یک در یک زمان.

برای اولین بار به بررسی سطح Earbuds?
رتبه بندی های شما به ما کمک راهنمای خریدار برای همه بهتر است.
نوشتن یک بررسی

سطح Earbuds نستله به گوش خود را ایمن و بدون نیاز به باله های شما را در بی سیم ورزشی جوانه. هر چند آنها به عنوان امن در طول ورزش شدید که در آن سر خود را bobbing حدود زیادی. به نظر می رسد که تجارت مایکروسافت ساخته شده برای راحتی به عنوان کسانی که باله تمایل به احساس ناراحت کننده در طول زمان است. با سطح Earbuds, هر چند, آن را به سختی احساس می کند مانند شما در حال پوشیدن هر چیزی در همه -- ترکیبی از طراحی بسیار سبک وزن و اوریگامی-مانند مناسب است. مایکروسافت همچنین شامل سه نکته اندازه در جعبه به طوری که آن را نه one-size-fits-all مانند اپل AirPods (که من ممکن است اضافه کنید, حتی نمی تواند باقی بماند در گوش من در حالی که من نشسته هنوز هم).

Devindra Hardawar/Engadget

این Earbud بزرگ دایره ای پد نیز به شما یک مقدار شگفت آور از کنترل است. کشیدن عقب یا رو به جلو در سمت چپ جوانه اجازه می دهد تا شما hop بین آهنگ -- ظاهر از ویژگی های اساسی است که شما به ندرت در بی سیم جوانه. در ضمن کشیدن بالا و پایین در سمت راست واحد تنظیم حجم. دو شیر به شما امکان مکث و بازی, موسیقی و مطبوعات فعال تلفن خود را دستیار صوتی. در طول تست من همه کنترل ها مشغول به کار هموار. داشتن مسیر و کنترل حجم جداگانه در گوش به ویژه هوشمند آن را به عنوان کمک به جلوگیری از پرش آهنگ وقتی که من فقط می خواستم به تغییر حجم. (چیزی که حتی سونی با اندازه کامل WH-1000XM3 هدفون گناه.)

شما می توانید بسیاری از همان نبوغ در سطح هدفون 2. در ابتدا آنها نگاه دقیقا مانند گذشته جفت ارز که یک چیز بد نیست. آنها هنوز هم مخمل خواب دار ضربه گیر در اطراف earcups که همچنین جادار به اندازه کافی برای گنجاندن در گوش مثل من. بالای پیشانی بند اضافی مواد نرم برای جلوگیری از فشار بیش از حد بر روی سر خود و در 0.64 پوند, آنها فوق العاده نور است. و البته منحصر به فرد صفحة بازگشته اند. با این مدل جدید مایکروسافت همچنین بهینه سازی این فنجان طوری که آنها می تواند چرخش کامل 180 درجه در هنگام استراحت بر روی گردن خود را, آنها را راحت تر طی موسیقی می شکند.

Devindra Hardawar/Engadget

من صرف زمان زیادی را با سطح اصلی هدفون, اما در مقایسه با حق بیمه سر و صدا لغو هدفون مانند سونی 1000XM3 مایکروسافت رقابتی است وقتی که می آید به تناسب و راحتی. که بیشتر از همه قابل توجه با توجه به سطح هدفون 2 در قیمت $250 ، undercutting سونی آخرین 100$.

آن را حس می کند به همین دلیل مایکروسافت با تاکید بر راحتی بسیار است. شرکت Anker ثابت کرده اند که شما می توانید ارزان earbuds و مناسب و معقول صدایی حذف نویز قوطی. اما گر چه هنر چیزی است که شما می خواهید به پوشیدن تمام روز طول می کشد خیلی بیشتر تلاش کنند. سطح هدفون 2 و Earbuds بسیار آسان برای پوشیدن آن را آسان به چشم پوشی از برخی از معایب.

هدفون 2, برای مثال, برای تلفن های موبایل بزرگ است, اما آن را به وضوح به عنوان متنوع و یا دقیق به عنوان گران تر 1000XM3. آن را به کار گرفته صوتی پیچیدگی کلینت منسل را نمره چشمه به خوبی به اندازه کافی به خصوص در حماسه آهنگ "مرگ در جاده ها به ترس." اما من هرگز به ستون فقرات-سوزن سوزن شدن احساس من احساس کردم با سونی جفت که خیلی دقیق من به وضوح می تواند از هر دستگاه در ارکستر مهم نیست که چقدر بی سر و صدا یا با صدای بلند آنها بازی می کردند.

سطح هدفون 2 محدوده دینامیکی نیز احساس می کند بیشتر فشرده و کم پایان به طور خاص برای تلفن های موبایل گل آلود است. گاه به گاه شنوندگان احتمالا متوجه جنبه های منفی, اما آنها به وضوح تنظیم برای دوست داران واقعی موسیقی. (مایکروسافت همچنین افزود AptX پشتیبانی این سال, اما من یک دستگاه برای تست کردن این قابلیت. در کل هم من پیدا کردم که AptX لزوما منجر به بهتر صدا است.)

Devindra Hardawar/Engadget

شگفت آور به اندازه کافی سطح Earbuds کرایه کمی بهتر زمانی که آن را می آید به کیفیت هر چند که ممکن است تا حدی به دلیل کاهش انتظارات من را به صورت بی سیم از earbuds. صدای آن غنی است و punchy, مهم نیست اگر من تاب به یوکو Kanno را Cowboy Bebop موسیقی متن فیلم و یا بازبینی اعجوبه را از زمین. پایان کم باعث تاثیر بر Earbuds -- چیزی است که شما واقعا فقط با در گوش جوانه -- و آن را نشانی از یک کار بزرگ از تکرار اواسط محدوده پیچیدگی و درخشان یادداشت بالا. تنها شکایت من: من آرزو می کنم من می تواند به نوبه خود تا حجم بلندتر.

من می خواهم تصور کنید که می تواند یک مشکل در شلوغ و noisier محیط (که من برای اجتناب از آشکار همه گیر-دلایل مربوط) از Earbuds باید باز طراحی شده است. آنها به عمد نمی جلوگیری از سر و صدای خارجی به عنوان مایکروسافت طراحی شده آنها را به جوانه های است که کمک به شما اقامت متصل به دنیای واقعی در حالی که با بهره گیری از آهنگ های خود را و یا پادکست ها. من فکر نمی کنم که فقط بازاریابی کرک. اگر شرکت می خواستم برای مهر و موم کردن صدا به طور کامل آن می رفته اند به صورت سنتی در گوش طراحی شده است.

اگر شما واقعا می خواهید برای آرام جهان سطح هدفون 2 در حال آشکار جایگزین. آن را ارائه می دهد 13 سطح از قابلیت حذف نویز و بیش گوش طراحی شده است. در حالی که سونی حق بیمه قوطی ارائه بهتر صدا تقلیل (مقایسه کردم هر دو آنها را در حالی که نشسته در مقابل من با صدای بلند در ماشین ظرفشویی) من ترجیح مایکروسافت انعطاف پذیر رویکرد به فن آوری است. اگر من می خواستم به طور کامل خاموش کردن جهان من فقط باید به نوبه خود این معامله در سمت چپ جام کاملا رو به جلو است. و تنظیمات دیگر به من اجازه انتخاب مقدار صدا اجازه دهید به پشت در. آن را حتی می تواند به تقویت خارجی برای تلفن های موبایل بنابراین شما به طور کامل آگاه از جهان خارج (چیزی است که به خصوص مفید است اگر شما در حال نگه داشتن یک چشم بر روی یک مانیتور کودک در شب).

Devindra Hardawar/Engadget

هر دو سطح از Earbuds و هدفون 2 ویژگی مجموعهای از میکروفن بود که به خصوص مفید هر زمان که من نیاز به پرش در تماس های تلفنی و زوم چت. با توجه به همکاران من هر دو مجموعه صدا واضح و روشن است. که بیش از من می توانم بگویم برای بسیاری از دیگر هدفون بی سیم. مایکروسافت میکروفون نیز مفید است برای فعال کردن دستیار مجازی و دیکته کردن متن در مایکروسافت آفیس. من به ندرت تا به حال به تکرار خودم و یا اصلاح هر گونه رونوشت.

تا آنجا که من دوست داشتم این سطح از Earbuds, هر چند آن را شایان ذکر است که آنها باید برخی از محدودیت ها اگر شما فقط می خواهید به استفاده از یک گوشی که مورد علاقه من است که راه را برای گوش دادن به پادکست ها (یا در حالی که راه رفتن در اطراف نیویورک است که ممکن بود). در طول آزمایش من متوجه شدم که سمت چپ earbud خواهد شروع به از دست دادن پذیرش اگر من نقل مکان کرد بیش از حد دور از حق باد. بعد از چت با مایکروسافت به نظر می رسد که از آنجا که تنها مناسب سطح Earbud جفت با تلفن خود را. یکی از سمت چپ اساسا تغذیه است که اتصال.

که تعجب آور طراحی انتخاب برای مایکروسافت پس از آن یک روش اتصال توسط نسل اول بی سیم از earbuds. این روزها دستگاه های مانند AirPods Pro و Sony WH-1000XM3 جفت هر earbud را به گوشی خود را به صورت جداگانه. که به طور معمول باعث پذیرش بهتر و آن را نیز به شما می دهد انعطاف پذیری با استفاده از هر دو طرف خود را. شاید مایکروسافت می تواند به رفع این روش اتصال با سطح Earbuds, اما در حال حاضر تنها-هدفون کاربران را مجبور به زندگی با حق باد.

حداقل سطح هدفون 2 ارائه انعطاف پذیری بیشتر. من قادر به جفت آن را با تلویزیون اپل و آیفون در همان زمان و آن را به اندازه کافی هوشمند به سوئیچ های صوتی از هر دو منابع. که یکی از ویژگی های من شده است با اشتیاق برای سونی WH-1000XM3 که تنها می تواند از جفت با یک دستگاه در یک زمان. برای چند سال گذشته من تا به حال به صورت دستی قطع قوطی های آن را از تلویزیون اپل هر زمان که من به استفاده از آنها به من تلفن. سطح هدفون 2 در ضمن فقط کار می کرد. این زیبایی از رقابت ، در حال حاضر سونی بیشتر از یک دلیل برای رفع این مشکل در غیر این صورت کامل هدفون.

مایکروسافت ادعا می کند که سطح هدفون 2 تا 20 ساعت با لغو سر و صدا تبدیل شده در حالی که از Earbuds تاریخ هستند به مدت هشت ساعت در هر شارژ (با 16 ساعت شارژ را در خود مورد). در تست من در طول هفته گذشته که به طور معمول درگیر تماشای چند دقیقه از تلویزیون و یا متراکم به موسیقی در شب هدفون 2 باید به طول انجامید بیش از هفت روز بدون شارژ. از Earbuds به طور معمول نشستن حدود 50 درصد بعد از چهار ساعت از پخش و هم با شارژ مورد من قادر به استفاده از آنها را برای شش ماه بدون نیاز به آب بیشتر است.

Surface Earbuds
Devindra Hardawar/Engadget

پس از گوش دادن به بی شماری پادکست تصویری بازی remixes و اواخر شب تلویزیون را نشان می دهد آن را به من روشن است که مایکروسافت در بر داشت مناسبی صوتی تو رفتگی در دیوار. این ساختمان دمدمی-هنوز-راحت دستگاه است که بسیار آسان برای استفاده است. گذشته از عجیب و غریب اتصال ترتیب از Earbuds من بسیاری از شکایات. آنها هنوز هم برخی از بهترین های بی سیم جوانه شما می توانید خرید امروز. و سطح هدفون 2 ثابت کند که مایکروسافت در واقع می تواند یادگیری از آن زودتر اشتباهات. آنها هر دو گزینه های عالی برای استارت تا آهنگ و غرق کردن جهان است.

در این مقاله: سطح Earbuds, سطح, هدفون, 2, Surface, مایکروسافت, هدفون, هدفون بی سیم, هدفون بی سیم, earbuds, نقد و بررسی, دنده,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن