دیوان عالی کشور استدلال حق را در توالت

عکس: Saul لوئب/AFP (گتی ایماژ)در حال حاضر که بسیاری از ما در حال کار از خانه شده است وجود دارد هیچ کمبود از را

توسط DOSTEMANSALAM در 18 اردیبهشت 1399
Illustration for article titled Supreme Court Arguments Go Right Down the Toilet
عکس: Saul لوئب/AFP (گتی ایماژ)

در حال حاضر که بسیاری از ما در حال کار از خانه شده است وجود دارد هیچ کمبود از راه دور کنفرانس bloopers در طول این بیماری همه گیر. بین مردم راه رفتن در اطراف در لباس زیر خود را به متاسفانه بهنگام unmuted میکروفون و طاعون زوم بمب افکن توفنده کلاس های کالج به چنگک جمع کردن در یوتیوب انداز این ویروسی لحظات حداقل سرگرم کننده (به عنوان طولانی به عنوان آنها اتفاق نمی افتد به ما). اگر شما به طور تصادفی انجام کاری شرم آور در حالی که تصویری-چت با دوستان خود که یک چیز است. آنها قرار نیست که در اینترنت است. (آنها ممکن است.) اما آنچه در مورد سیفون توالت در حالی که گوش دادن به یک بسیار جدی دیوان عالی کشور شنوایی?

تبلیغات

به کسی که امروز صبح هر کجا که شما هستند خدا را شکر که جهان نمی داند که هویت خود را. هر دیوان عدالت هر روزنامه نگار و هر کس دیگری در تماس شنیده ام شما انجام کسب و کار خود را در یک بسیار چشمگیر لحظه ای: یک مورد اینکه شنیده می شود قبل از بالاترین دادگاه در زمین است. تجلیل به عدالت النا کاگان و گروه های سیاسی دادستان روم مارتینز برای نورد حق را از طریق صدای جوشان آب مانند آن را هرگز اتفاق افتاده است.

دادگاه شد از شنیدن استدلال در مورد Barr v. انجمن آمریکایی از مشاوران سیاسیکه در آن فدرال ممنوعیت robocalls شناخته شده به عنوان تلفن, قانون حمایت از مصرف کننده است که به چالش کشیده است. این عمل در اصل توسط کنگره تصویب در سال 1991 برای جلوگیری از telemarketers از ساخت تماس های ناخواسته به مردم و آزار دهنده آنها را به هیچ پایان اما AAPC استدلال کرد که این ممنوعیت بر خلاف قانون اساسی و نقض متمم اول قانون اساسی حقوق سیاسی جمع آوری اعانه نظرسنجی و سازمان های سیاسی.

تبلیغات

در اینجا که در آن توالت خیط و پیت کردن می آید در حدود یک ساعت به شنیدن زمانی که مارتینز بود که در پاسخ به یک سوال از کاگان:

"چه FCC گفته است که هنگامی که [بی تردید صدای آب منتشر شده از آن ظروف تاج و تخت پخش در پس زمینه] موضوع این تماس, محدوده موضوعات مختلف گفت:" مارتینز "و سپس تماس تبدیل شده است و آن را به یک تماس است که می ام و اجازه داده شده است که دیگر مجاز است."

آن را می توان به عنوان یک شوخی و یا یک واکنش به آنچه مارتینز است گفت: اما پس از به صدا در می آید وسط حکم او در پایان به نظر می رسد بیشتر احتمال دارد که هر کس این فرد در زمان تلفن خود و یا لپ تاپ با آنها به حمام را فراموش کرده و به قطع میکروفن خود را قبل از آنها برافروخته است. اگر آن را یک شوخی بود, آن را به خوبی به پایان رسیده است.

تبلیغات

آن لحظه ای برای کتاب های تاریخ. من تعجب می کنم که چه آینده مورخان می گویند در مورد خیط و پیت کردن در خود رساله در زندگی در طول covid-19 بیماری همه گیر. اما سوال من این سوال من باید: آیا این مرموز توالت flusher شستن دست های خود را?tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب