خرید رپورتاژ

Superhot: Mind Control Delete screenshot
لوسیون تیم

موی جودی ابوتی: کنترل ذهن حذفاین عاقبت به یکی از مبتکر ترین بورس از چند سال گذشته دارای یک تاریخ انتشار است. مستقل بازی شما را به مجموعه ای 25 دلار هنگامی که آن بیرون می آید در جولای 16th. این است که مگر اینکه شما خرید یک کپی از خود را در برخی از نقطه در گذشته که در این صورت شما می توانید عنوان جدید به صورت رایگان. روند به دست آوردن یک تعریف کپی متفاوت است و بسته به پلت فرم. خوشبختانه توسعه دهنده بازی است ارسال شده در پرسش و پاسخ با تمام جزئیات.

چیزی که ما را توجه داشته باشید در اینجا این است که شما هنوز هم می توانید واجد شرایط برای دریافت یک کپی رایگان از کنترل ذهن پاک با خرید نسخه اصلی قبل از جولای 16th. علاوه بر این پس از خود است که در حال حاضر در فروش برای $10 شما می توانید به طور موثر دریافت بازی های جدید برای کمتر از آن هزینه خواهد شد هنگامی که آن بیرون می آید در هفته آینده.

توسعه دهنده موی جودی ابوتی تیم در اصل در نظر گرفته شده برای آزادی کنترل ذهن حذف به عنوان DLC برای خود. پس از هدف قرار دادن Steam Early Access گسترش شروع به گسترش از جامعه بازخورد. این استودیو می گوید: نتیجه بازی چهار برابر بزرگتر از سلف خود. آن را ویژگی های سلاح های جدید و دشمنان. همچنین گسترش خود‘s امضا اتساع زمان گیم پلی جدید با مکانیک.

در راه اندازی وب: کنترل ذهن حذف خواهد شد و در دسترس در PlayStation 4, Xbox One, ویندوز, لینوکس و مک. شما می توانید دانلود نسخه PC از بخار, حماسه بازی ها, فروشگاه GOG و فروتن فروشگاه. این بازی خواهد شد بر روی سوئیچ در تاریخ بعد. اما اگر شما می خواهید به آن بازی قبل از آن شما می توانید ایمیل فروشگاه الکترونیکی دریافت می کردم و پس از خرید وب وجود دارد و این استودیو به شما ارسال خواهد شد DRM-نسخه رایگان از بازی های جدید برای PC.

در این مقاله: موی جودی ابوتی, PlayStation 4, Xbox One, PC, فیلم, بازی, بخار, حماسه بازی ها, فروشگاه GOG, مک, لینوکس, نینتندو, سوئیچ, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net