غرق تاریخچه: Michael Jordan stuns لیکرز مرو آلبرت با " حرکت دیدنی در NBA Finals

در میان بیماری همه گیر کوروناویروسبا NBA آینده افغانستان بدانند ما نگاه دوباره به گذشته پرداخت تا ما را غوطه د

توسط DOSTEMANSALAM در 12 اردیبهشت 1399

در میان بیماری همه گیر کوروناویروسبا NBA آینده افغانستان بدانند ما نگاه دوباره به گذشته پرداخت تا ما را غوطه دادن تاریخچه سری — با یک پیچ و تاب. اگر شما نیاز به یک لحظه حواس پرتی از دولت به طور فزاینده ای جدا, جهان, به یاد داشته باشید با ما برخی از مهمترین برق سبد و غیر محتمل سطل در بازی تاریخ از زنگ فروشان به سیرک عکس. این است غرق تاریخچه.

امروز ما دوباره مایکل جردن را "دیدنی" و تحت در سال 1991 NBA Finals.

[غوطه دادن تاریخچه جمع آوری شده: مجموعه ما در اکثر scintillating انتقاد از گذشته]

زمان 1991 NBA نهایی نورد در اطراف مایکل جردن در حال حاضر یک megastar.

زمانی که آنها کامل او امن خود را برای اولین بار مسابقات قهرمانی NBA. در این روند او ضربه یکی از تعریف عکس های افسانه ای خود را حرفه ای.

قهرمانی از درجه اعتبار ساقط loomed بزرگ

اردن بود که هفت بار همه ستاره وقتی که او رسید او اولین فینال. او می خواهم به رهبری در لیگ به ثمر رساند به صورت مستقیم پنج فصل است. اردن با نام تجاری طولانی بود تبدیل کفش کتانی بازی به تازگی منتشر شده اردن در برابر آخرین باید کفش برای هر بچه در زمین بازی که پدر و مادر آنها می تواند استطاعت.

اما یک میراث-تامین آیتم های از دست رفته از اردن را از سر گرفت. در میان تمجید و شهرت و ثروت اردن بود سوپراستار بدون حلقه. او نمی تواند از طریق شکستن به پیوستن به جادوهای Birds و Bad Boys به عنوان بهترین دوران خود را.

اما در سال 1991 به اردن گاو نورد پیستون در چهار بازی فینال کنفرانس شرق رفت و برگشت برای کسب اولین اسکله در NBA Finals. وجود آنها را در بسکتبال, آیکون, Magic Johnson و بقایای طبقه Showtime لس آنجلس لیکرز.

The Bulls were under pressure in Game 2 of the 1991 NBA Finals after losing Game 1 at home. (AP Photo/John Swart)
گاو تحت فشار بودند در بازی 2 سال 1991 NBA نهایی پس از از دست دادن بازی 1 در صفحه اصلی. (AP Photo/جان Swart)

اردن NBA Finals برک آوت

زمانی که لیکرز برنده بازی 1 در شیکاگو اردن شهرت به عنوان یک پر شور گلزن که نمی تواند برنده یکی از بزرگ ظاهر.

اما اردن به سرعت قرار داده است که داستان را به استراحت در بازی 2 با برک آوت NBA نهایی عملکرد. گاو باز 48-43 حاصل کار دو تیم منجر شود که آنها تمدید 86-69 با 38 نقطه سه ماهه سوم. اردن بود که در آتش در حال اجرا یک خط مستقیم از 12 ساخته شده و اهداف رشته که تمدید به سه ماهه چهارم.

پس از آن اتفاق افتاد. با گاو در کنترل کامل اردن فرود نهایی علامت تعجب های ورزشی شاعرانه لیآپ که می ایستد جدا از دیگر یاد عکس از کار خود را — مانند خود بازی برندگان در برابر جورج تاون کلیولند کاوالیرز و یوتا جاز.

گاو نمی نیاز به این یکی. اما همه کشیدن برای شیکاگو که روز آن را می خواستم.

'دیدنی حرکت می کند!'

اردن انجام شده گاو انتقال جرم به عنوان شیکاگو رهبری در اواخر سه ماهه چهارم 95-71. زمانی که او با نزدیک شدن به بالای سه نقطه از خط او گود توپ به جلو صخره Levingston در جناح چپ. لیکرز دفاع فروریخته در سراسر Levingston زمانی که او سوار به رنگ او گذشت و توپ را به اردن در بالای صفحه کلید.

با تشکر در بخش بهره وری از تک زمستان مثلث جرم, اردن بود که به تنهایی و زمانی که او موفق به دریافت Levingston را منتقل می کند. او در زمان یک دریبل به رنگ و بالا در علامت تجاری خود را مد.

او آویزان در هوا را از طریق ترافیک ظاهر می شود در آستانه رها کردن یک صاعقه وار غوطه دادن. اما زمانی که او با نزدیک شدن به حاشیه و لیکرز مدافع سام پرکینز او ذهن خود را تغییر. او روشن توپ از دست راست خود را به سمت چپ خود و مدال دیگر آن را به طرف مقابل از این سبد برای یک لیآپ.

"اوه! دیدنی حرکت توسط مایکل جردن!" NBC گوینده مرو آلبرت اعلام کرد در یکی از خود طبقه شغلی را یاد می نامد.

گاو سر مربی فیل جکسون را تکان داد سر خود را در هیبت به عنوان شیکاگو ورزشگاه رفت و به دیوانگی.

این آن بود. اردن و گاو تا به حال رسما وارد بسکتبال بزرگترین مرحله.

بازی بزرگ از MJ

اردن به پایان رسید بازی با 33 امتیاز 13 کمک هفت ریباند و دو دزد. او آمار 15-از-18 هدف زمینه تلاش از جمله 13 در یک ردیف در چه هنوز هم می ایستد به عنوان یکی از بزرگترین نهایی اجرای. گاو برنده 107-86. اردن صحبت در مورد بازی با خبرنگاران بعد از بازی.

"صخره آن را انداخت به من و من دیدم روشن لین به سبد خرید پس از من رفتن به غوطه دادن توپ" اردن گفت. "من در معرض توپ. اما پس از آن من تو را دیدم آستین آغوش سام پرکینز وجود دارد و آن را تنها غریزه به آن را تغییر دهید. و من آن را به دست چپ من بود و قادر به آن را دریافت."

جانسون که خود مشعل گذشت در زمان واقعی در هیبت.

"هنگامی که او آمد در کوچه او فقط رفت و یکی از راه های قرار دادن آن در یک طرف شناور حدود پنج متری گفت: "من نمی دانم" و سپس او رفت شیشه ای" جانسون به خبرنگاران گفت:. "این بود که او در بازی امشب است."

ESPN شخصیت و اشاره کرد شیکاگو ورزشی-استن مایکل Wilbon به تازگی به یاد می آورد به تماشای لحظه از مطبوعات ردیف در طول روز خود را به عنوان خبرنگار واشنگتن پست.

آن او را وادار به نیش همکارش David Aldridge بر روی بازو. چرا ؟ چون تشویق در مطبوعات ردیف و Wilbon است مراجعه کنند.

یک شات شبیه هیچ دیگر

این اولین بار نیست شات بزرگ از اردن حرفه ای. نبود او گذشته است. آن را مهم ترین. آن را حتی تاثیر در نتیجه یک بازی است.

اما از آن است که یک منی Michael Jordan لحظه — یک شات است که مردم به یاد داشته باشید که در آن آنها زمانی که آنها آن را دیدم. آن personified فضل ورزشکاری و قاطع بسکتبال استعداد است که اردن را به کف هر شب.

The Bulls didn't lose again in 1991 after Jordan's massive Game 2 effort. (AP Photo/Reed Saxon)
گاو را از دست دادن نیست دوباره در سال 1991 پس از اردن عظیم بازی 2 تلاش است. (AP Photo/نی ساکسون)

اردن بازی 2 عملکرد مشخص شده خود را بیرون از حزب به عنوان یک قهرمان NBA. گاو بسته نهایی NBA در 1-1 آن روز. آنها نمی خواهد از دست دادن دوباره به لیکرز به عنوان آنها جاروب سه بازی در لس آنجلس به امن اردن اولین قهرمانی NBA.

و از آن لحظه وجود نداشت و به دنبال بازگشت. اردن نمی خواهد بازی یکی دیگر از فصل کامل در شیکاگو که نمی نتیجه گیری با یکی دیگر از حلقه.

بیشتر غرق تاریخچه:

مایکل جردن قرار می دهد تا آن را بر روی خط و برنده بزرگ با 'عکاسی'

هنگامی که Steph کاری تعریف آنچه در آن به معنای شلیک از عمق

قبل از پل پیرس بود Finals MVP او سطل زباله-صحبت کردن در حقیقت

آلونزو عزاداری غرق سلتیکز یک.k.a., زمانی که اورلئانز اهمیت



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب