Sucker Punch متمرکز بر حفظ روح تسوشیما ریشه در واقعیت

Sucker Punch Productions می خواستم روح تسوشیما به ماندن واقعی افتراق پلی استیشن 4 منحصر به فرد از دیگر سامورایی بازی مانند Nioh و Sekiro.

در حالی که ماجراهای شخصیت Jin ساکایی قطعا نه آنچه که یک فرد عادی می تواند زنده ماندن طفل شیرخوار پانچ عمدا نگه داشته فوقالعاده عناصر از روح تسوشیما. حتی بازی قصه های اسطوره ای که وظایف بازیکنان با کشف حقیقت در پشت افسانه ای که شامل شیاطین و ارواح به پایان می رسد با یک توضیح که به ارمغان می آورد داستان به واقعیت است.

“ما کاملا نمی خواهید به بازی فوقالعاده” گفت: روح تسوشیما بازی مدیر Nate Fox در مصاحبه با ComicBook.com. “ما می خواستیم به آن را نگه دارید ریشه در واقعیت” اگر مردم از Tsushima جزیره در باور اسطوره ای داستان.

فاکس اضافه شده است که وجود دارد برخی از “عناصر معنوی که فشار واقعیت کمی” مانند هدایت حرارت مکانیک است که می گوید بازیکنان که به کجا برود. او تصریح کرد که Sucker Punch “می خواستم برای ایجاد یک احساس اصالت” در روح تسوشیما.

هیچ قفل در مکانیک

یکی دیگر از تفاوت است که باعث می شود روح تسوشیما واقع بینانه تر در مقایسه با امثال Nioh و Sekiro عدم وجود یک قفل-در مکانیک که فاکس توضیح داده شده در یک مصاحبه جداگانه با GameSpot.

در هنگام تماشای فیلم سامورایی برای الهام Sucker Punch اشاره کرد که مبارزه حول محور برخورد با دشمنان مختلف در همان زمان.

“اگر ما تا به حال یک قفل-شما نمی خواهد که قادر به حرکت با بیشترین سرعت در بین مخالفان مختلف به عنوان آنها در آمد و به شما گفت:” روباه و اضافه کرد که مکانیک را ساخته اند آن را مشکل تر برای بازیکنان به بداهه نوازی مبارزه خود را در برابر طرح گروه از دشمنان.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>