خدمات جریان پیوستن به صنعت موسیقی ‘خاموشی’ بیش از مرگ جورج فلوید

MINNEAPOLIS , MINNESOTA - MAY 31: People defy the curfew to pay their respects at the makeshift memorial and mural outside Cup Foods where George Floyd was murdered by a Minneapolis police officer on Sunday, May 31, 2020 in Minneapolis , Minnesota. (Jason Armond / Los Angeles Times via Getty Images)
Jason آرموند via Getty Images

صنعت موسیقی را مرحله “خاموشی در روز” امروز در حمایت از اعتراضات سراسر اتهام قتل جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس. سازماندهی شده توسط music مدیران Jamila Thomas and Brianna Agyemang هدف این است که به مکث و یا شاتر عادی فعالیت های کسب و کار برای 24 ساعت. “این یک روز را به ضرب و شتم به صورت صادقانه منعکس کننده و سازنده گفتگو در مورد آنچه اقدامات ما نیاز به جمعی را برای حمایت از جامعه سیاه” با توجه به یک سایت با برچسب #TheShowMustBePaused.

شرکت های فن آوری در حال شرکت در راه های مختلف. Spotify گفت: آن را به جای یک لوگو و تیتر تصویر در آن “گل سرسبد” لیست های پخش و پادکست در حالی که با اضافه کردن هشت دقیقه و 46 ثانیه سکوت به شرکت پخش و پادکست — طول زمان افسر درک چوین زانو در جورج فلوید گردن.

اپل موسیقی نیز شرکت کرد و گفت آن را لغو آن به طور منظم ضربان 1 برنامه رادیویی و فرمان کاربران به سمت یک جریان ایستگاه که جشن بهترین در موسیقی است. آن را نیز میزبان یک لیست پخش طراحی شده برای متحد کردن کاربران به طور منظم intermissions توضیح اعتراضات و جنبش است. Deezer و جزر و موسیقی نیز توییتی پشتیبانی می کند.

در همین حال سازمان رویداد زندگی می کنند ملت را دفاتر خود را امروز در حالی که ViacomCBS channnels MTV, VH1 و کمدی مرکزی را “تیره” این شرکت اعلام کرد. Def Jam ضبط شده بود از دوستان خود ايميل سونی موسیقی و دیگران را نیز شرکت کنند. هنرمندان ابراز پشتیبانی عبارتند از Lady Gaga, the Rolling Stones, کوئینسی جونز و Billie Eilish.

با این حال, برخی با انتقاد از این روز گفت: این unfocused و نشانی تظاهرات و سیاه زندگی مهم جنبش به طور مستقیم. دون جیووانی در پرونده مالک جو Steinhard گفت: نورد سنگ است که جنبش “غلط” و برچسب ها باید به حمایت از ابتکارات موجود مانند سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. دیگران اشاره کرد که این صنعت به خطر انداختن کمی برای خاموشی بعد در حالی که تونی! تونی! Toné را Raphael Saadiq گفت: برچسب رکورد باید پرداخت هنرمندان بیشتر است.

همچنین مشخص نیست که چه سطح از عمل, برچسب های در حال بدست گرفتن. در حالی که کمپانی کلمبیا گفت که امروز “نه یک روز بلکه یک راه برای منعکس کردن موسیقی وارنر مدیر عامل Steve Cooper نوشت که “هر کس می تواند یک روز را از شغل خود.” برخی از برچسب ها از جمله کنگره سوابق وعده داده شده برای کمک های مالی به سازمان های حقوق, اما نمی, ارائه تماس های خاص به عمل برای کارکنان.

در وب سایت خود را, اما توماس و Agyemang آیا آدرس این صنعت نابرابری. “[این است که] یک صنعت است که “سود عمدتا از سیاه و هنر” سایت متحده است. “این است که تعهد این سازمان برای حفاظت و توانمند سازی جوامع سیاه… در راه است که قابل اندازه گیری و شفاف است. این است که فقط 24 ساعت طرح. ما خواهد شد و در این مبارزه برای مسافت های طولانی. یک طرح اقدام خواهد شد.”

در این مقاله: تظاهرات کوئینسی جونز, جورج فلوید theshowmustbepaused صنعت موسیقی spotify, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>