Streamers در حال سوء استفاده از Twitch را فقط چت’ بخش, اما آن را نشانه ای از یک مشکل بزرگتر


Illustration for article titled Streamers Are Misusing Twitchs Just Chatting Section, But Its A Symptom Of A Larger Problem

تصویر: Twitch / Kotaku

از همه کشش غیر gaming دسته بندی “تنها چت” به نظر می رسد مهمترین هدف مشخص و واضح. آن را برای چت. که در آن است. و هنوز پس از پلت فرم محلول آن بیمار تعریف “IRL” بخش به 13 های مختلف غیر از دسته بازی در سال 2018 فقط چت آن شد catch-all جانشین. در حال حاضر آن را یک نیروی عظیم منهدم کننده—کشش بالا رده. اما آن را نیز شواهد روشن است که کشش را در سیستم رده گران است.

تبلیغات

Twitch است سازمان یافته از طریق یک سیستم دسته بندی بسیاری از آنها اختصاص داده شده به بازی های خاص که بینندگان می توانید در اوقات فراغت خود. دسته بندی نمایش داده شده در یک صفحه که جمعیت بیشتر و دسته بندی های بیشتر به عنوان شما پایین. این سازمان با توجه به دو نمایشگر شماره و یا نسبتا جدید و بسیار ساده توصیه سیستم بسته به اینکه کدام گزینه کاربران انتخاب کنید. زمانی که فقط چت پیشی گرفت و همه دیگر کشش دسته بندی از نظر بینندگان تعداد در سال گذشته—از جمله بازی های بزرگ مانند Fortnite, لیگ از افسانه, و Grand Theft Auto Vآن منادی تغییر. که در آن یک بار حرکت یا کشش ناگهانی قوانین منع مدت طولانی از بازی-رایگان dead air و برخی از کاربران حسد دروازه نگه داشته و با ارزش خود را به جریان زمین بازی را از حال تکامل را به یک محل که در آن سازندگان از همه نوع و خطوط می تواند رشد. جریان اصلی پذیرش بسیاری از نمیفهمد بود و فقط در اطراف گوشه.

یا حداقل همه چیز در حال حرکت در این جهت است. در حقیقت هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از افرادی که اعتقاد دارند (و این ایده عمل می کنند) که زنانی که فقط اویختن با بینندگان و دیگر غیر-پارسه در حال حرکت یا کشش ناگهانی بزرگترین مشکل یک معضل است که به نوعی نابودی و از همه دیگران است. در ضمن فقط چت خانه تمام انواع محتوا که بیشتر مناسب منظمی را به دیگر دسته بندی ها: هنری, موسیقی, سیاست, تناسب اندام, سفر و به خصوص بازی های ویدئویی. آن را غیر معمول نیست برای مثال برای بررسی فقط چت صفحه و دیدن فلیکس “xQc” Lengyel در بالا بازی بازی های ویدئویی ، flanked توسط سه یا چهار نفر دیگر streamers بازی در بالای 15 یا 20. در زمان های دیگر شما ممکن است ببینید سیاسی streamers مانند حسن Piker در نزدیکی بالای صفحه با وجود سیاست بخش (که به سختی کسی در واقع با استفاده از) و یا واقعیت تلویزیون-lite سبک از آستین نشان می دهد حتی اگر وجود دارد یک بحث را نشان می دهد و پادکست ها رده.

تبلیغات

در دوران اخیر این امر منجر به اختلاف است. در طول یک جریان در اوایل این هفته, شطرنج, استاد بزرگ و رو به رشد حرکت یا کشش ناگهانی megastar هیکارا ناکامورا مورد این واقعیت است که دو نفر از شطرنج هموطنان به Botez, خواهر, الکساندرا و آندریا جریان بازی شطرنج را فقط چت. این Botez خواهر به طور منظم به جلو و بیش از 10 ، 000 همزمان بینندگان خود را به اشتراک گذاشته کانال است که یک افزایش بزرگ برای هر حرکت یا کشش ناگهانی دسته. تصمیم خود را برای رفتن فقط با چت ناکامورا پیشنهاد می تواند در نظر گرفتن تلفات در حرکت یا کشش ناگهانی شطرنج بخش و حوادث متولد خارج از آن.

“هنگامی که شما تبلیغات یا حامیان مالی به دنبال شطرنج دایرکتوری و فکر کردن در مورد می گویند حمایت [کشش مسابقات شطرنج] Pogchamps 2 یا دیگر حوادث ممکن است آنچه در آن می کند این است که اعداد نیست در واقع واقعا بازتابی از تعداد زیادی از مردم به تماشای شطرنج” ناکامورا گفت: در طول خود را جریان. “من فکر می کنم که هنگامی که شما در نگاه بینندگان و شما ببینید 7-10k مردم احتمالا هر روز که در شطرنج رده هنگامی که او را در جریان شطرنج, آن را تحت تاثیر قرار شطرنج به عنوان یک کل و آن را تحت تاثیر قرار directory.” (Kotaku رسیده به ناکامورا و Botez خواهر برای کسب اطلاعات بیشتر و اما جواب داد.)

دلایل بسیاری وجود دارد streamers انتخاب کنید فقط چت بیش از دیگر اتصالات دسته بندی. در برخی موارد یک پرچم در حال اهتزاز ممکن است شروع به پخش توسط چت با بینندگان برای 30 دقیقه یا یک ساعت یا بیشتر شروع بازی و فراموش نکنید که به تغییر دسته بندی و یا دیدن هر نقطه در انجام آن است. اما نیز وجود دارد یک روشن به نفع جریان را فقط چت: در هر لحظه این احتمال وجود دارد که بیشتر بینندگان در کشش قرار دادن آن در بالای پلت فرم “فهرست” صفحه و کاربران بیشتر احتمال دارد به آن را کلیک کنید. همانطور که من در مورد بحث من قطعه مورد سقوط بچه ها در اوایل این هفته, حرکت یا کشش ناگهانی فاقد کشف الگوریتم های سیستم عامل های دیگر ترک آن nakedly اعداد محور. به عنوان یک نتیجه بزرگ تمایل به بزرگتر و کوچک تمایل به غوطه ور در ابهام. این می رود برای هر دو دسته و streamers.

وجود دارد بیشتر به آن از آن ، در طول سال های اخیر جریاناخبار-متمرکز streamer ژاک Bussey بررسی فقط چت را متناقض محل در بالای کشش سلسله مراتب است. نه تنها آن را اغلب دارای بیشترین بینندگان اما آن همچنین با توجه به آمار خراشیده از Twitch توسط غیر رسمی آمار ردیابی سایت Sullygnomeاست به طور قابل توجهی کمتر کانال های جریان در هر لحظه از بالا دسته بازی مانند Fortnite, Call of Dutyو لیگ از افسانهو streamers پخش به رده انجام این کار برای زمان کمتر. دیگر وجود دارد روشن و تفاوت بسیار مهم نیز هست. در گذشته 30 روز فقط چت به دست آورده 240 میلیون بیننده و 13.6 میلیون پیروان. این اختصاص داده شده رشد می کند و حتی دیگر دسته بندی های بالا نگاه مثبت یخبندان در مقایسه ، GTA V‘s نمایشگر اعداد دنبال در همان زمان به عنوان مثال بودند 87.5 میلیون و 4.2 میلیون بود. لیگ از افسانه“بود 159.6 میلیون و 3.5 میلیون. حتی Fortnite, فقط چت نزدیک ترین رقیب در پیروان به دست آورد هنوز trailed فقط با چت 114.4 میلیون بینندگان جدید و 12.1 میلیون پیروان جدید.

تبلیغات

آنچه که ما را به یک وضعیت که در آن کشش بالا رده در حال رشد بسیار سریع تر از هر دیگر است اما همچنین به طور میانگین قرار دادن streamers برابر کم عمق استخر از رقابت. پیدا کردن یک مخاطب در حرکت یا کشش ناگهانی می تواند تقریبا غیر ممکن است اگر شما در حال شروع با چیزی جز یک یتی میکروفن و یک رویا و با وجود کشش رشد در این سالحتی نسبتا بزرگ streamers هنوز فلات در دسته بندی های اختصاص داده شده به بازی های خود را از انتخاب است که اغلب تحت فشار قرار دادند دریافت دیگر بزرگتر دسته. عقل متعارف می گوید که شما به دست آوردن بیشتر بینندگان فقط در چت و اعداد به نظر می رسد که. بسیاری از streamers نگاهی به اعداد و پیدا کردن خود را میل آن شانس.

تبلیغات

حتی در یک فرد کانال اساس اعداد خرس را—البته با برخی از ستاره ها. اگر ما نگاهی به Botez خواهرخود کانال لذت می برد یک ماه قطعا به سمت بالا روند در بینندگان پس از آنها ساخته شده سوئیچ از شطرنج فقط چت در پایان ممکن است. برخی از این نیز می تواند منسوب به کلی شطرنج رونق در سراسر Twitch در آن زمان و در چند هفته گذشته خود را در کانال دیده است اندکی dropoff در اوج بینندگان. Lengyel تعدادبیش از حد تمایل به کرایه بهتر است زمانی که او فقط در چت. اگر او سوئیچ را به یک بازی خاص را دسته آنها گاهی اوقات شیب.

چرا فقط با چت کار متفاوت از دیگر بالا کشش ها ؟ Bussey فکر می کند وجود دارد یک زن و شوهر از عوامل در بازی. برای یکی از بسیاری از streamers تنها می تواند فقط چت برای مدت طولانی.

تبلیغات

“آن را به عنوان چربی اشباع شده چرا که بسیاری از مطالب موجود در دسته چیزی است که مردم می تواند به حفظ برای مدت طولانی از زمان” Bussey گفت Kotaku در یک DM. “بسیاری از مطالب فقط با چت است یا فرصت را به گپ زدن با خود و جامعه به مردم می رسند قبل از تعویض به یک بازی و یا آن را [‘واکنش نشان می دهند’-محتوا سبک مانند تماشای فیلم های یوتیوب] که حتی کوچک ترین واکنشی فرد نمی تواند نگه داشتن رفتن برای بیش از چند ساعت. به عنوان پلت فرم همچنان به جلو و در مسیر اصلی فقط با چت است که در دسترس ترین رده جدید افرادی که ممکن است علاقه مند در بازی نیز رفتن به پیدا کردن راه خود را برای اولین بار وجود دارد.”

The top of Just Chatting, circa yesterday evening.

بالای, فقط چت, حدود گذشته ،
تصویر: حرکت یا کشش ناگهانی

تبلیغات

نیز وجود دارد راه Twitch کاربران شده است در ابتدا به کشف جدید streamers: آنها رفتن به دسته بندی و آنها را پایین. این ارائه می شود فقط چت streamers با یک معضل: اگر هر کانال در رده متوسط تعداد زیادی از بینندگان از در دیگر دسته بندی ها, سپس شما همچنین نیاز به در آمده با بینندگان بیشتر به منظور به نظر می رسد نزدیک به بالا. حتی برای streamers که نیست که هر چند Bussey هنوز هم معتقد است که فقط با چت نشان دهنده پیشنهاد جذاب.

“دسترسی به مخاطبان است که همیشه یک کابوس در حرکت یا کشش ناگهانی به دلیل آن ساخته شده است با تعداد بیننده در ذهن” Bussey گفت. “بزرگتر streamers ها همواره به سود بالا از فهرست, قرار دادن, راه همان است که در بازی انجام دهید. اما از آنجا که این پلت فرم است بالا-به-پایین برای مدت طولانی کاربران موجود استفاده می شود برای پیمایش چندین بار پایین صفحه برای پیدا کردن مطالب جدید. و چون فقط چت تجدید نظر به همه در یک سطح محتوا و در یک ارتباط مستقیم سطح (یکی از دلایل اصلی که چرا زندگی در جریان است که بسیار جالب) بیشتر مردم مایل به ایجاد آن کتیبه.”

تبلیغات

Twitch می کند از نظر فنی نیاز streamers به استفاده از سیستم طبقه بندی برای آن هدف در نظر گرفته شده. این پلت فرم قوانین دولت: “شما انتظار می رود به دقت برچسب مطالب خود را به بهترین توانایی خود را. در هنگام انتخاب یک دسته یا برچسب را انتخاب کنید هر کدام که بهترین توصیف محتوای خود را. عمدی یا گسترده سوء استفاده از عناوین برچسب ها/دسته بندی ها و یا دیگر ابرداده ممنوع است.” علاوه بر این یک حرکت یا کشش ناگهانی سخنگوی پاسخ به Kotaku‘s سوالات در مورد فقط چت با گفتن این که “Streamers انتظار می رود به دقت برچسب مطالب به بهترین توانایی خود را.”

تبلیغات

Streamers اما همچنان به پخش بازی ها و مطالب دیگر که وجود دارد دایرکتوری خاص را فقط چت و در حالی که کشش مسائل هشدارها و اجرا این نوع از قوانین را از طریق روش که لزوما شامل تعلیق streamers آشکار وجود دارد به نظر نمی رسد فشار زیادی بر streamers به ماندن در خطوط مربوطه.

کسانی که از خطوط نیز در بسیاری از راه های به طور فزاینده ای دلخواه. استیون “سرنوشت” Bonnell که اغلب با استفاده از فقط چت برای واکنش نشان می دهند به سبک پخش و سیاسی بحث, اما همچنین گاهی نقش بازی مانند Minecraft فقط در چت گفت که او با استفاده از بازی به عنوان تصاویر پس زمینه برای بحث.

تبلیغات

“اگر ‘تمرکز’ در جریان است چت در مورد مسائل به جای واقعی فوتبال بازی من خودم را در فقط بخش چت,” او گفت: Kotaku در ایمیل. “صادقانه بسیاری از مردم فقط پرتاب خود را وجود دارد برای بینندگان دیگر, اما من آن را انجام دهد اگر مکالمه تمرکز از این جریان به جای بازی خود را.”

آن را به دور از بی سابقه است. در یوتیوب وجود دارد کل یک نوع از تصویری که فقط مردم صحبت کردن در مورد موضوعات مختلف در حالی که کاملا نامربوط تصویری بازی رئال پخش در پس زمینه. چقدر متفاوت است صحبت کردن در بیش از یک ویدیو یوتیوب از صحبت کردن در بیش از یک بازی واقعا ؟ این است که حتی فقط چت? یا باید آن را نیز باید خود را دارد ، به عنوان رسانه های سرگرمی تکامل سازندگان تاری خطوط. فقط چت به نظر می رسد هیچ چیز مثل آن بود که آن را برای اولین بار راه اندازی شد و با بی شماری جدید ژانرهای ها و زیر مجموعه از کانال های در حال ظهور پس از آن. آن را نیز اساسا جذب محتوای چند بخش دیگر مانند سیاست که هرگز واقعا در زمان خاموش. پس از یک نقطه خاص آن دیگر حس می کند به سازماندهی کل یک پلت فرم است که در ادامه به لاس زدن با جریان اصلی خارج از بازی های ویدئویی کمتر—همراه سفت و سخت دسته خطوط در اصل در نظر گرفته شده عمدتا به صورت فردی بازی های ویدئویی به ویژه هنگامی که آن را بدان معنی است که تازه چهره یک بازدارنده دشوار زمان افزایش به بالا به عنوان یک نتیجه.

تبلیغات

Illustration for article titled Streamers Are Misusing Twitchs Just Chatting Section, But Its A Symptom Of A Larger Problem

تصویر: Twitch / Kotaku

اما Twitch نیز نمی یوتیوب و نه آن را Facebook, Instagram, Infinite, و یا هر تعداد از سیستم عامل های دیگر است که باید در آغوش الگوریتمی سیستم توصیه. کشف در یک تقریبا به طور کامل زندگی می کنند پلت فرم است روی حیله و تزویر پازل است که حتی, حرکت یا کشش ناگهانی جریان پلت فرم است که کست بی تردید بنفش سایه در همه دیگران است و در عین حال به کرک. Bussey پیشنهاد کرد که شاید آن زمان برای حرکت یا کشش ناگهانی به لاغر تر به یک ویژگی است که در حال حاضر وجود دارد.

تبلیغات

“کلیپ بسیار عمیق underused به عنوان یکی از ویژگی های پلت فرم,” او گفت:. “این فرد برجسته از کانال و در عین حال راننده اصلی کلیپ مصرف معمولا [بدنام subreddit] r/LivestreamFail یا پرچم در حال اهتزاز ارسال یک لینک در توییتر. در ضمن مردم به یوتیوب به تماشای تالیفات کلیپ! تاپیک پاک کردن تقاضا برای این نماد محتوا, اما آن را یک ماده از گرفتن حق کلیپ ها در جلوی چشم که می خواهید به آن را ببینید. من نمی تواند در یک جریان هر دقیقه از روز. به من نشان می دهد آنچه که من از دست رفته از کانال من را دنبال کنید و پرتاب در چند کلیپ از streamers من ممکن است علاقه مند می شود.”

تا زمانی که کشش تکامل می یابد در یک قابل ملاحظه ای جدید جهت هر چند Bussey نمی بینم فقط چت را پر هرج و مرج سلطنت—یا streamers’ تمایل به استفاده از آن خیلی بیشتر از فقط چت—به پایان آمدن.

تبلیغات

“روشن وجود دارد مزایای ساختمان یک جامعه در اطراف یک دسته. اگر همه جریان هنر بود و در هنر دسته بیشتر مردم ممکن است دیده بان هنر, اما آنها فقط در چت در نظر گرفتن پتانسیل چشم از هنر دسته,” او گفت:. “با این حال که بزرگتر-تصویر ‘جامعه’ چیز. اکثر بزرگتر streamers من تصور نمی در رابطه با 200-نمایشگر streamer یا 75-نمایشگر یا پرچم در حال اهتزاز اولین بار streamer. بزرگ streamers اقامت بزرگ streamers با توجه به عدم کشف وجود دارد چند کوچک اما در حال رشد سریع کانال های ابتلا به آنها و به عنوان مثل هیچ دلیل واقعی برای تغذیه رو به پایین. بهتر است برای حرکت به جایی که بیشتر بینندگان هستند.”

توصیه می شود داستان

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de