استیون جهان سنگ و سلام همسایه می کند پنهان هویت در آخرین اخبار بازی


Clockwise from left: Hello Neighbor, Jiangshi: Blood in the Banquet Hall, Quest, and Steven Universe: Beach-a-Palooza Card Battling Game.

در جهت عقربه های ساعت از سمت چپ: سلام همسایه, Jiangshi: خون در سالن ضیافت, تلاشو استیون جهان: ساحل-یک-Palooza , کارت, مبارزه با بازی.
تصویر: محرمانه عجایب, خیس, جوهر, بازی, ماجراجویی صنفی, Cryptozoic سرگرمی

خوش آمدید به بازی قفسه, io9 ستون همه چیز در مورد بازی های هیئت مدیره و میز roleplaying بازی. San Diego Comic-Con در خانه و Gen Con آنلاین 2020 مناسب در اطراف گوشه و با آن وقایع ما ممکن است برخی از اطلاعیه ها و منتشر شده است. در این میان وجود دارد مقدار زیادی از چیزهای سرد در افق از جمله استیون جهان موسیقی نبرد, بازی جدید, رئیس, هیولا گسترش و اطلاعات بیشتر در مورد بیماری همه گیر را نهایی Legacy edition.

تبلیغات


Teachers are indeed magical.

معلمان در واقع جادویی.
تصویر: ماجراجویی صنفی

تبلیغات

تلاش برای معلمان

با توجه به این رمان coronavirus همه گیر بار در حال به چالش کشیدن برای مربیان است. برخی از کشورهای در حال مرتب سازی مدارس برای بازگشایی در میان افزایش, موارد, در حالی که دیگران بدانند چگونه برای ادامه آموزش آنلاین به 2020-2021 سال تحصیلی. ماجراجویی صنفی در تلاش است به کمک دانش آموز به معلم مطابق با کمی آسان تر است. معلمان و مشاوران کتابداران و دیگران واجد شرایط برای یک کپی دیجیتال از تلاشیک میز roleplaying بازی طراحی شده برای کودکان و مبتدیان به این ژانر است. این استقبال مثبت و (جرات می گویم) آموزشی دین و روحانیت و به نظر می رسد مثل یک راه عالی برای مربیان و دانش آموزان با هم در یک زمان دشوار است. سر در اینجا برای اطلاعات بیشتر.

میز غولهای اهدای

هیئت مدیره شرکت بازی Tabletop سرمایه دار خیلی مهم به تازگی اهدا بیش از 500 ، 000 دلار ارزش از بازی ها و لوازم جانبی به بیش از 500 بازی های محلی و فروشگاه ها به عنوان یک راه برای کمک به آنها را جبران زیان های اقتصادی در طول بیماری همه گیر. این برنامه فرار از مارس 26 جولای 5 و شامل برخی از رومیز بزرگترین سرمایه دار خیلی مهم بازی ها مانند نمو جنگ و Everdell. هر چند این برنامه به پایان رسیده است این شرکت گفت: در آزادی مطبوعات است که در آن به دنبال راه های بیشتری برای حمایت از بازی های محلی فروشگاه در طول این زمان.

همه گیر میراث: فصل 0 جزئیات

اطلاعات بیشتر در ظاهر در مورد قسط نهایی در همه گیر میراث سری. به عنوان نشان داد Dicebreaker, همه گیر میراث: فصل 0 خواهد بود یک جنگ سرد دوران تریلر جاسوسی است که مجموعه صحنه را برای حوادث در دو فصل اول از همه گیر میراث. اما شما لازم نیست به بازی دو بازی اول منظور در این یکی. بازیکنان در نقش پزشکی متخصصان ایم که وظیفه محل مخفی شوروی bioweapon پروژه مدوزا. سازندگان گفته Dicebreaker در یک مصاحبه که آنها می خواهم طولانی در نظر گرفته شده نهایی بازی در این سری به یک جنگ سرد جاسوسی, هیجان انگیز, به جای یک داستان در حال وقوع در “post-پست-پست-آخرالزمان.” من تصور کنید زمان همه گیر ساخته شده است که تصمیم گیری کمی فوق العاده آسان است. کسی که می خواهد به بازی یک بازی در مورد آینده عذاب و دل تنگی? همه گیر میراث: فصل 0 در انتظار بیرون آمدن بعد از این سال.

تبلیغات

The box cover art for Boss Monster: Vault of Villains.

جعبه کاور برای رئیس هیولا: خرک از خائنانی.
تصویر: Brotherwise بازی

رئیس هیولا: طاق خائنانی گسترش

به دنبال گسترش خود را در سیاه چال مرگبار? Brotherwise بازی پرده برداری کرده است یک توسعه جدید برای رئیس هیولا. به گزارش تاس برج, اخبار,از , رئیس, هیولا: طاق خائنانی گسترش می افزاید: 64 کارت های جدید که شامل 15 مینی کارفرمایان بیشتر و منحصر به فرد طلسم کارت. گسترش نیاز به هر یک از اصلی رئیس هیولا مجموعه بازی و تنظیم شده است آمده در 21 اکتبر.

تبلیغات

DriveThruRPG را “کریسمس در ماه جولای”

تعطیلات مبارک! DriveThruRPG است در حال حاضر گسترده فروش در رفتن برای “کریسمس در ماه جولای.” هزاران نفر از رومیز roleplaying بازی مانند Alien: The Roleplaying بازی Vampire the Masquerade, و Savage Worlds هستند و 25 درصد از طریق جولای 27. سر در اینجا برای اطلاعات بیشتر.

تبلیغات

The (unsettling) box cover art for Hello Neighbor.

این (حقیقت) جعبه کاور برای سلام همسایه.
تصویر: محرمانه عجایب

سلام همسایه

این مطمئن شوید که فقط پوست من خزیدن. سلام همسایههای سورئال تصویری بازی در مورد تلاش برای پیدا کردن آنچه شما وحشت زده همسایه پنهان شده است در زیرزمین خانه خود را گرفتن یک هویت مخفی بازی از محرمانه شگفتی. در این بازی برای 5-10 بازیکنان شرکت کنندگان در نقش بچه های محله و یا یک یا وحشتناک تر همسایه ها. بچه ها در حال تلاش برای پیدا کردن کلید برای باز کردن درب به زیرزمین در حالی که کشورهای همسایه در حال تلاش برای فریب آنها را به توزیع بیش از کلیدهای حفاظت از راز خود را. سلام همسایه هزینه های $20 و تنظیم شده است به بیرون آمدن در 7 اکتبر.

تبلیغات


Crowdfunding

توجه داشته باشید: این covid-19 همه گیر و مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ تجاری با چین را نهفته هیئت مدیره بازی تولید. ما به شدت به شما توصیه برای بررسی با crowdfunding توسعه دهندگان در مورد تاخیر احتمالی, اما اجازه ندهید که منصرف کردن شما از حمایت از این کمپین.

تبلیغات

استیون جهان: ساحل-یک-Palooza , کارت, مبارزه با بازی

“استیون!” در این 2-6 بازیکن Kickstarter بازی منحصر به فرد, بازیکنان هر یک از تبدیل خود را Steven و سعی کنید به بهترین گروه تا کنون و برنده شدن در ساحل-یک-Palooza. پس از همه, اگر یکی از استیون برنده هر استیون برنده! اما یک دسته از موهای خراب Homeworld سنگهای در حال تلاش برای پیچ کردن عملکرد خود را به طوری که استیونس را به تیم با سنگهای کریستال و دوستان خود را به موسیقی بزرگ و صرفه جویی در جهان—در واقع احتمالا فقط موسیقی بخشی در این مورد. استیون جهان: ساحل-یک-Palooza را در Kickstarter از طریق ژوئیه 31. حداقل تعهد برای کپی کردن 30 دلار است و این مجموعه به بیرون آمدن در ماه دسامبر.

تبلیغات

شب قفس

شب قفس تعاونی کاشی قرار دادن بازی واقعا منحصر به فرد قضیه است. در این وحشت مبتنی بر بازی, بازیکنان, کشف یک دخمه پرپیچ و خم تاریک تنها با سوسوی شمع به راهنمای آنها را—شمع که تنها نور تا فوری فضاهای مجاور. حرکت بازیکنان از دخمه پرپیچ و خم در تلاش برای پیدا کردن تمام کلید های از دست رفته در حالی که تلاش برای جلوگیری از یک نیروی مرموز آنها را شکار کردن. ترفند این است که در هر زمان یک بازیکن حرکت می کند به یک مسیر جدید… قدیمی مسیر را از هیئت مدیره ناپدید می شوند. پس از همه, نور نمی تواند نشان می دهد که در آن شما بوده ام. شب قفس را در Kickstarter از طریق اوت 5. حداقل تعهد برای یک کپی است $35 و آن را به بیرون آمدن در ژانویه 2021.

تبلیغات

Jiangshi: خون در سالن ضیافت

Jiangshi: خون در سالن ضیافت مشترک داستان سرایی roleplaying بازی در مورد یک خانواده چینی در 1920s. توسط آنها اجرا رستوران خود را در حالی که برخورد با نژادپرستی و باند خشونت است. بعد از آن شب است که زمانی که jiangshi یا “رقص خون آشام ها” آمده است. این ویژگی در آثار هنری زرق و برق دار و ترسناک اما قدرتمند داستان را تشویق می کند که بازیکنان با هم کار کنند—که آیا آن را در هر جدول را در زمان و یا درمان یک عضو خانواده است که تبدیل به jiangshi خود را. Jiangshi: خون در سالن ضیافت را در Kickstarter از طریق اوت 13. حداقل تعهد برای یک کپی دیجیتال 20 $است و آن بیرون می آید در ماه اکتبر در حالی که حداقل تعهد برای یک کپی فیزیکی است $65 و خواهد آمد در ماه دسامبر.

تبلیغات

این لرزد

این لرزد اپیزودیک roleplaying رمز و راز بازی با پیچ و تاب: داستان از طریق پاپ آپ! پس از دریافت توجه داشته باشید که کسی که از دست داده است و در نزدیکی یک خانه خالی از سکنه, بازیکنان با هم کار کنند به عنوان اعضای لرزد خانواده به بررسی خانه برای سرنخ و حل پازل و پیروز شدن بر دشمنان است. 3D pop-ups به بازی یک دوز اضافی از سرگرم کننده با هر یک از اتاق پنهان سرنخ ها, تله یا دیگر شگفتی—های مختلف با بهم پیوستن یا ضمیمه داستان کارت تغییر چیزهایی که شما در پیدا کردن ساخت تجربه ای متفاوت از بازی به بازی. این لرزد خواهد بود در Kickstarter از طریق اوت 7. حداقل تعهد برای یک کپی است $65 و آن را به بیرون می آیند در ماه جولای 2021.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de