استیو ووزنیاک شکایت یوتیوب, گوگل بیش از بیتکوین کلاهبرداری ویدئوها

اپل از بنیانگذاران استیو ووزنیاک است تحت پیگرد یوتیوب و گوگل برای ویدئوها بر روی پلت فرم خود را که با استفاده از شباهت او در cryptocurrency سادگی کلاهبرداری است.

در یک طرح دعوی در دادگاه در دادگاه عالی کالیفرنیا در شنبه ووزنیاک ادعا می کند که فیلم ها استفاده می شود مثل او بدون اجازه او. او و 17 نفر دیگر تحت پیگرد هستند یوتیوب و پدر و مادر خود شرکت گوگل بر روی ویدیو کلاهبرداری است.

“به عنوان یک نتیجه از متهمان فاحش شکست به عمل و مثبت سوء رفتار در ترویج این جنایتکار سازمانی شاکی ووزنیاک رنج می برد و همچنان به رنج می برند آسیب های جبران ناپذیر به خود و شهرت و یوتیوب کاربران از جمله شاکیان defrauded شده از میلیون ها دلار” تشکیل پرونده می خواند.

گیج Skidmore/فلیکر

طرح دعوی در دادگاه مدعی است که YouTube “را رد کرد و یا شکست خورده” به کلاهبرداری ویدئوها از پلت فرم و حتی ارائه تبلیغات پرداخت به فیلم ها. تشکیل پرونده شامل تصاویری از چندین جدا YouTube فیلم ها نشان می دهد که ووزنیاک صورت متصل به یک 5000 بیت کوین سادگی.

روندهای دیجیتال رسیده به ووزنیاک تیم به اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه. ما نیز رسیده به یوتیوب برای اظهار نظر و به روز رسانی خواهد شد این داستان زمانی که ما گوش به عقب.

تشکیل پرونده می آید یک هفته پس از توییتر با تجربه مشابه بیت کوین کلاهبرداری که در آن مشاهیر میلیاردرهای, و شرکت های ظاهرا ارسال شده پیام های ارائه شده هر کسی که هزاران دلار ارزش cryptocurrency.

توییتر نگاه به وضعیت در عرض یک ساعت پس از جعلی توییتهایی آغاز شد و در نهایت قفل شده است و همه تایید حساب به مدت دو ساعت به عنوان یک اقدام احتیاطی. این شرکت گفت که معتقد است که هک شده بود و ممکن است با فریب یک یا بیشتر از کارکنان خود را که تا به حال دسترسی به توییتر داخلی سیستم و ابزار.

روز سه شنبه تشکیل پرونده گفت که توییتر عمل “به سرعت و قاطعانه” در خاموش کردن crypto سادگی هک و گفت که یوتیوب “بوده است unapologetically میزبانی ترویج و به طور مستقیم بهره مندی از مشابه کلاهبرداری است.”

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>