گرسنگی برای ورزش ؟ جشن “آخرین رقص’

دو قسمت از ESPN “آخرین رقص” در نهایت وارد شده در روز یکشنبه و برای اولین بار در یک ماه — NBA طرفداران این حال آنچه آنها می خواستند. برای دو ساعت و طرفداران دریافت بی سابقه نگاهی به زندگی مایکل جردن, Scottie Pippen و بقیه 1997-98 شیکاگو بولز.

بین پس زمینه آن موضوع و زمان بندی با جهان ورزش تعطیل توسط coronavirus همه گیر “آخرین رقص” برای اولین بار به عنوان کاملا احتمالا پیش بینی ترین ورزش های مستند از همه زمان.

قطعا آن وقت مشاهده برای NBA توییتر که رفت به دیوانگی در یک لحظه متوجه در طول دو ساعت. در اینجا برای اولین بار به احتمال زیاد بسیاری از نکات برجسته.

گاو سفر کوکائین سیرک

اولین نشانه ای که این مستند قرار بود به بسیار واقعی بود prod از اردن مصاحبه در مورد یک عادت خاص خود گاو هم تیمی هنگامی که او برای اولین بار پیش نویس.

Point blank آن یک سوال از چگونگی دقیق اصطلاح “گاو سفر کوکائین سیرک” واقعا بود. بعد از یک مدت طولانی خنده و ادعا او تا به حال هرگز شنیده ام که نام مستعار اردن به رهبری پاسخ خود را با باور نکردنی “Ahhhh … نگاه کنید.”

اردن رفت و بر روی توضیح دهید که چگونه او در راه می رفت و هم تیمی های خود, مهمانی, با, در میان چیزهای دیگر کوکائین و سپس راه رفتن درست را برای حفظ کار خود را. سلام این که NBA در 1980s چه شما انتظار دارند ؟

به طور طبیعی یک تی شرت کشیده شده است.

‘سابق شیکاگو ساکن’ باراک اوباما

گاهی این چیز کمی است که بالا بردن یک کار از خوب به عالی.

نگاهی به عنوان مثال مصاحبه با باراک اوباما ، رئيس جمهور سابق طبیعی بود ورود داده خود را به خوبی شناخته شده fandom شیکاگو ورزشی, و آن را یک علامت از نحوه کامل این مستند این است که او تنها چند جمله در.

و سپس توییتر متوجه چگونگی تولید کننده توصیف او.

آره که چیزهای خوب.

به عنوان شما می توانید تصور کنید که مردم تا به حال افکار.

یکی دیگر از رئیس جمهور سابق رو درمان مشابه نیم ساعت بعد.

همه متنفر جری Krause

آن را سخت به این باور که همه را در خریداران به نظر می رسد آماده به جلو و پلاگین در یک سلسله. یک سال گاو بود, Michael Jordan, Scottie Pippen, Dennis Rodman و فیل جکسون و سپس یک سال بعد آنها نیست.

آنها هنوز هم تا به حال مدیر کل جری Krause هر چند که نوع نقطه است. یکی از چیزهایی که شد بسیار روشن در چند بخش از این مستند چقدر اردن ناسزا Krause و کسی که به دنبال خود منجر شود.

برای شروع در نظر بگیرید ایالات مرکز جمعیت booing تیم خود را با مدیر کل در طول یک حلقه قهرمانی مراسم. به عنوان اولین قسمت raps تا Krause اول مرد معرفی شده برای خریداران’ پنجمین جشن قهرمانی و این jeers قابل شنیدن هستند از طریق موسیقی پس زمینه.

نیز وجود دارد اردن را گاه به گاه قلدری از Krause و بدنام درام, بین جنرال موتورز و جکسون.

برخی از آن اشاره کرد کمی مایه تاسف است که Krause که در سال 2017 نشده بود به دفاع از خود, اما آن را سخت برای دیدن چقدر فراگیر, داستان متفاوت خواهد بود.

Scottie Pippen ساخته شده تا چه حد؟!

تعداد دقیق شد و هرگز از دست داده و به تاریخ, اما شنیدن نظر Pippen بلند مدت معامله شد و هنوز هم تکان دهنده برای بسیاری از طرفداران.

مرد برگزار شد تا به عنوان یک ستون مرکزی از یک سلسله و یک مکمل به اردن امضا هفت سال 18 میلیون دلار فرمت در سال 1991. به عنوان NBA در زمان خاموش دهه آینده این قرارداد به سرعت تبدیل به یکی از بزرگترین دزد در ورزش مدرن تاریخ است. این خیلی بد است که گاو صاحب جری رینسدرف نگاه جسمی ناراحت کننده صحبت کردن در مورد آن است.

Pippen توضیح او امضا قرارداد چرا که او نیاز به امنیت در مورد یک بیماری ناتوان کننده آسیب توجیهی تأکید توسط یک تربیت مشخص شده توسط فقر به عنوان دقیق توسط مستند.

بسیاری از طرفداران آشنا با Pippen اما نه به خوبی خواندن بر او شوکه شده بودند به شنیدن این که اردن در شماره 2 NBA 122nd بالاترین پرداخت بازیکن در $2.78 میلیون نفر در طول سال آخر خود را با گاو نر.

“خدا مبدل به عنوان Michael Jordan’

اوج دوم قسمت است لحظه ای که در آن اردن در افسانه هاو روایات قومی به عنوان یک بازیکن NBA واقعا در رفتن.

رو به افسانه ای تیم بوستون سلتیکز که حکومت در کنار لس آنجلس لیکرز برای یک دهه اردن کاهش یافته NBA playoff-رکورد 63 امتیاز در جاده ها با وجود از دست رفته بسیاری از این فصل با یک پا. تیم خود را تنها ساخته شده از پلی آف به عنوان یک 8-دانه در 30-52.

لری پرنده خلاصه آن را به سادگی.

به عنوان غیر واقعی برجسته نورد در بعضی از آنها سریع به یاد داشته باشید که اردن بود که محافظت شده توسط دنیس جانسون آینده Hall of Famer که نه متوالی NBA All-دفاعی تیم است.

ما به نوعی باید چهار شب از این و حتی لمس رویا, تیم, پسر بد پیستون رقابت و اردن بیس بال حرفه ای (و این رویداد غم انگیز است که موجب آن). دست و پنجه نرم کردن.

Michael Jordan made nearly $30 million more than Scottie Pippen in their final season together. The NBA salary cap at the time: $27 million. (Photo credit should read VINCENT LAFORET/AFP via Getty Images)
مایکل جردن ساخته شده نزدیک به 30 میلیون دلار بیشتر از Scottie Pippen در فصل آخر با هم. NBA حقوق و دستمزد کلاه در زمان: $27 میلیون. (عکس های اعتباری باید به عنوان خوانده شده VINCENT LAFORET/خبرگزاری گتی ایماژ)

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>