‘Stark’ مطالعه جدید نشان می دهد که آلوده ترین مکان ها در ایالات متحده تغییر نکرده در 35 سال


An oil field over the Monterey Shale covered with hydraulic fracturing operations near Lost Hills, California, in the Central Valley back in 2014. This region has become relatively more polluted since 1981.

یک میدان نفتی بیش از مونتری شیل پوشش داده شده با هيدروليكي عملیات نزدیک از دست هیلز کالیفرنیا در دره مرکزی در سال 2014. این منطقه تبدیل شده است نسبتا بیشتر آلوده از سال 1981.
عکس: دیوید McNew (گتی ایماژ)

هر چند ایالات متحده ساخته شده است گام برای کاهش آلودگی هوا در سراسر کشور این مزایا نشده است مشترک به همان اندازه. تحقیقات جدید نشان داده که اکثر آلوده به مکان های نزدیک به 35 سال پیش باقی می ماند آلوده ترین امروز. اگر یک محل فرمانداری با افزایش جمعیت در آن زمان آن را بیشتر احتمال دارد برای دیدن کیفیت هوا اینچ به سمت بیشتر آلوده پایان از طیف.

تبلیغات

این است که امریکا و مردمی است.

جدید مطالعهمنتشر شده در علم روز پنج شنبه طول می کشد نگاه تاریخی در ذرات ریز سطوح در سراسر ایالات متحده در حالی که این کشور موفق به کاهش کلی سطح حدود 70 درصد بین سال های 1981 و سال 2016 همان مکان در ایالات متحده آمریکا که درد و رنج پس از آن همچنان به رنج می برند در حال حاضر. نویسندگان را شکست داده و از برخی 65,000 دستگاه های سرشماری به یادگیری اجتماعی و اقتصادی اطلاعات در مورد آنها. آنها نیز کشیده ذرات داده ها از بیش از 8.6 میلیون متمایز مکان در سراسر ایالات متحده, اما, به, اندازه, چگونه آلودگی هوا تغییر در هر سال تیم رتبه هر محله از آلوده ترین به حداقل آلوده است. این ارائه برخی از بینش به روند پنهان درون داده ها است.

تبلیغات

“ما سعی می کنید برای رفتن به تمام پژوهش با محدود مفروضات در مورد پتانسیل نتایج” نویسندگان جاناتان Colmer و جی Shimshack هر دو استادان اقتصاد در دانشگاه ویرجینیا نوشت: در یک ایمیل به Earther. “نابرابری می تواند کاهش یافته یا افزایش یافته یا همچنان ادامه داشت. که می شود گفت درجه پشتکار است که ما پیدا شده است بسیار آشکار.”

هر چند شکاف بسته بین بیشترین و کمترین مکان های آلوده بیش از 35 سال دوره برخی از مناطق هنوز هم مصرانه تنفس آلوده هوا از بقیه کشور است. مکان هایی که سفیدتر و درآمد بالاتر در سال 1981 در ارتباط با رتبه بندی پایین تر از آلودگی هوا پس از آن و تا به امروز. همان درست است برای مناطقی که شد سفیدتر و غنی تر در طول دوره مطالعه. در انتهای دیگر این طیف هر چند مناطق شد که فقیر و بیشتر اسپانیایی ها بیشتر در ارتباط با آلودگی هوا.

کالیفرنیا مرکزی و امپریالیستی دره شد بیشتر آلوده نسبتا. این منطقه همچنین شاهد افزایش تولید در بخش, با توجه به آمازون انبار. این هم نقطه چین با زیرساخت های نفت و گاز. در ضمن زغال سنگ کشور ایالات مانند کنتاکی و ویرجینیای غربی خود را دیده اند کیفیت هوا را بهبود بخشد. با مرگ از صنعت زغال سنگ که نیست احساس می کنم مثل یک تصادف به من. کاغذ را نمی توان در دیگر آلاینده های هوا که به احتمال زیاد به ما یک داستان مشابه.

تبلیغات

“در واقع حل این مسائل ما باید به آن نگاه کنید به شکل از چگونه برای کاهش نابرابری” جاناتان Buonocore یک دانشمند محقق دانشگاه هاروارد دانشگاه T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی بود که درگیر در این مطالعه گفت: Earther. “بخشی از مزیت های تاریخی لنز است که شما می توانید ببینید در واقع آنچه در طول زمان تغییر. شما می توانید در به همین دلیل است.”

نویسندگان نیست پاسخ این “چرا” سوال در تجزیه و تحلیل خود را, اما آنها به سمت چپ درب باز برای دیگران. جاشوا Apte, دستیار استاد مهندسی عمران و محیط زیست در دانشگاه کالیفرنیا برکلی نشان می دهد این تفاوت ها می تواند با توجه به تاریخی زیرساخت و جغرافیا از یک محل. پس از همه, انتقال, کثیف, فعالیت های صنعتی و جغرافیایی خصلت نیست چیزهایی که تغییر یک شبه (اگر در تمام). ما به مدت طولانی شناخته شده این اختلافات وجود داشته باشد ، این چیزی است که در مورد. هنوز هم رهبران دولتی انجام داده اند کمی برای به اجرا درآوردن مقررات است که می تواند آنها را کاهش دهد.

تبلیغات

مردم از رنگ هستند بیشتر احتمال دارد به زندگی در نزدیکی عمده منابع آلودگی مانند بزرگراه ها و یا نیروگاه. به همین دلیل این نوع مقالات بسیار مهم است. آنها به ما نشان می دهد چگونه کمی تغییر کرده است با وجود تلاش های دولت برای انجام در غیر این صورت. برخی از محققان با اشاره به آلودگی هوا به عنوان آن را در فرم از بیماری همه گیر. آن جان 7 میلیون نفر در سراسر جهان در سال. شواهد نشان می دهد که قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا را افزایش می دهد یک فرد شانس مرگ ناشی از کروناویروس و هنوز هم در حال حاضر و مردم از رنگ ها بسیار بیشتر احتمال دارد به مرگ از ویروس.

“در این مرحله ما واقعا باید شواهد بسیاری وجود دارد که مداوم نابرابری در آلودگی هوا قرار گرفتن در معرض” کریستوفر Tessum دستیار استاد مهندسی عمران و محیط زیست در دانشگاه Illinois Urbana-Champaign که نبودم درگیر در این مقاله گفته Earther یک ایمیل به در. “بنابراین هر آنچه که جلوگیری از این مشکل از حل آن نیست و عدم وجود شواهدی وجود دارد که این مشکل وجود دارد.”

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>