“جنگ ستارگان: اسکادران’ نمی خواهد که microtransactions یا ثابت add-ons

A dogfight in 'Star Wars: Squadrons'

انگیزه/EA

EA و انگیزه تاکید کرد که جنگ ستارگان: اسکادران خواهد اجازه دهید به شما در کسب همه چیز را از طریق گیم پلی اما آن را در حال حاضر روشن است که شما حتی نمی خواهد که به در نظر گرفتن پرداخت بیشتر — از آنجا که شما نمی توانید. در علاوه بر این به انگیزه را میچ دیر تایید که وجود دارد نمی توان microtransactions استودیو را Ian Frazier گفته Game Informer که اسکادران نیست برنامه ریزی شده به عنوان یک “سرویس” که در آن شما در حفظ و گرفتن add-ons که آیا یا نه آنها پرداخت می شود. به عبارت دیگر 40 دلار بازی خرید شما باید شامل همه چیز کاملا.

فریزر نمی رد کردن احتمال بیشتر است. “ما می توانیم” او گفت:. که نه بازی انگیزه می خواهد به در حال حاضر. این جنگ ستارگان فضا battler است به معنای “کامل و بزرگ در حق خود” و هر چیزی بیشتر یک جایزه خواهد بود.

این چیزی است که از یک قمار در دوران مدرن است. وجود ندارد بسیاری از طرفداران microtransactions یا ثابت فصل می گذرد و به خصوص پس از EA را به خود Star Wars: Battlefront II جلب انتقاد برای ساخت آن را سخت به باز کردن آرزو موارد بدون پرداخت. اما بسیاری از بازی ها هنوز هم ارائه یک جریان ثابت از مواد جدید برخی از آن به صورت رایگان — در حالی که قیمت پایین تر ممکن است کمک وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد مردم را در حفظ و بازی به عنوان طولانی به عنوان آنها ممکن است با عناوین دیگر.

در این مقاله: جنگ ستارگان اسکادران انگیزه EA, بازی, بازی های ویدئویی, جنگ ستارگان, microtransactions, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>