جنگ ستارگان: سرکش یک نویسنده نشان می دهد نقش خود در شرکت Square Enix در پروژه Athia

یکی از نویسندگان در پشت 2016 فیلم Rogue One: A Star Wars داستان تایید کرده است دخالت خود را در شرکت Square Enix را مرموز پروژه Athiaکه قرار است به راه اندازی در 5 پلی استیشن و کامپیوتر.

پروژه Athia نازل شد در طول سونی, آینده, بازی, رویداد در هفته گذشته از طریق یک تریلر که نشان داد یک شخصیت زن در زمین خطرناک با هیولا. شرکت Square Enix و فرعی نورانی تولیدات استودیو پشت Final Fantasy XVدر حال کار بر روی بازی اما بسیار دیگری نازل شده است در مورد آن.

در حال حاضر یکی از افرادی که کمک به ایجاد بازی های جهان بوده است. Gary Whitta, یکی از نویسندگان Rogue Oneتایید مشارکت در پروژه Athia در توییتر.

Whitta نیست به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات دیگر از جمله دیگر اعضای پروژه Athia تیم نوشتن. روندهای دیجیتال رسیده است به شرکت Square Enix به سعی کنید برای دریافت اطلاعات بیشتر در Whitta دخالت در توسعه بازی و ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله ما به محض شنیدن.

است پروژه Athia مربوط به Final Fantasy XV?

طبیعت مرموز از پروژه Athiaاز جمله این واقعیت است که آن است که هنوز شناخته شده تنها با یک عنوان کار کرده رانده حدس و گمان در میان علاقهمندان به بازی. یکی از نظریه جالب است که این بازی مربوط به Final Fantasy XVبا توجه به مشابه زمین شناسی ساختارهای بین آنها است.

حدس و گمان وجود دارد که پروژه Athia یک spinoff از Final Fantasy XVو آن را در زمین Lucis. اگر وجود دارد در واقع یک ارتباط بین دو بازی پروژه Athia بعید است که تا پایان فاینال فانتزی شانزدهمبه عنوان شرکت Square Enix هرگز منتشر شد بازی های RPG سری که خیلی نزدیک به یکدیگر از نظر داستان و محیط است.

نیز وجود دارد امکان که نورانی محصولات به سادگی مورد استفاده مجدد دارایی از Final Fantasy XV برای پروژه Athia تریلر. متاسفانه طرفداران باید منتظر رسمی شرکت Square Enix اعلام به یادگیری حقیقت در پشت این بازی است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>