جنگ ستارگان' Not-So-تاریخچه مختصری از زودگذر تجاوز+ نمایندگی

راه طولانی به معنی نمایندگی از تجاوز+ معماران و طراحان و شخصیت های ما در رسانه های عمومی است که یک تاریخ در هم

توسط DOSTEMANSALAM در 23 خرداد 1399

راه طولانی به معنی نمایندگی از تجاوز+ معماران و طراحان و شخصیت های ما در رسانه های عمومی است که یک تاریخ در هم آمیخته در طول چند دهه از رسانه روایات. برای جنگ ستارگانیکی از بزرگترین قطعه از فرهنگ عامه در حافظه زندگی که داستان آمده است در متناسب و شروع می شود—و در بسیاری از آن هنوز هم یک داستان است که تنها فقط آغاز است.

تبلیغات

بخش عمده ای از جنگ ستارگانتلاش برای ایجاد و برجسته کردن شخصیت های مختلف جنسی و هویت است آمده در سال های اخیر به ویژه در پی دیزنی کسب حق رای دادن. دیزنی مالکیت منجر به تکمیل تعمیرات اساسی از جنگ ستارگان' تمدید حکم ایجاد فرصت های جدید برای اولین بار "نیست عجیب و غریب" شخصیت ها به تبلیغ برای طرفداران و رسانه ها. اما آن را نیز رهبری به عنوان ما به گسترده تر خواستار حق رای دادن برای بهتر پیشرفت آن در جامعه نمایندگی به عنوان Star Wars تمدید برجسته آن در حوزه فرهنگی با عاقبت سه گانه است.

اما داستان جنگ ستارگان' متنی نمایندگی از هویت جنسی فراتر از آن است که واقعا شروع می شود در سال 2004 در زمان گسترش جهان. آن را رسما منتشر, مواد, بله, اما حتی پس از آن تا آنجا که جورج لوکاس و Lucasfilm نگران بودند که داستان از اتحادیه اروپا شد مواد متنی است که می تواند بازنویسی شود در "مشروعیت" توسط هر محصول به طور مستقیم از خود را دارند. و بود که حتی در حالی که prequel فیلم حماسه و به ظاهر جنگ ستارگان به عنوان یک کل بود وارد یک دوره فرهنگی خرابی.


وجود پتانسیل شخصیت های قبل از او اما Juhani یک Cathar Jedi Knight برای اولین بار بود به صراحت عجیب و غریب شخصیت در جنگ ستارگان حق رای دادن. (توجه داشته باشید: آن را هرگز تایید کرد اما Sharn Shild یک امپراتوری Moff که به نظر می رسد در A. C. Crispin را جوان هان سولو سه گانهنگه داشته و یک معشوقه برای تحت تاثیر قرار دادن خود را در امپریال همکاران و برای پنهان کردن این واقعیت است که او علاقه مند بود در زنان منجر به fandom حدس و گمان است که این شخصیت بود به عنوان تفسیر گی.) یک عضو حزب در Bioware منی roleplaying بازی شوالیه های جمهوری قدیمی, Juhani نیست فقط ایجاد شده و نوشته شده است به عنوان یک شخصیت او همچنین یکی از چند گزینه های عاشقانه برای بازیکنان که بازی خطور به عنوان یک نسخه از بازی شخصیت Revan.

جنگ ستارگان' پیشگامانه اولین گام بود بدون تصادفااما. پس از انتشار این بازی یک اشکال اجازه دهید هر دو جنس نر و ماده بازیکن شخصیت های رمان Juhani منجر به طرفداران در ابتدا شناسایی او به عنوان دوجنسي, اما Bioware به روز رسانی بازی برای محدود کردن او عاشقانه مسیر به زن شخصیت های پخش (چیزی است که می تواند بازگشت با فن ساخته شده تغییرات). اما حتی پس از آن را روشن ساخته است که Juhani شد جنگ ستارگاناولین بار, لزبین, سیالیت کانن در جهان گسترش به سرعت پاک شده و رابطه او با زن Revan.

عاقبت به بازی The Sith Lords—و همچنین در آینده رمان های مجموعه در "جمهوری" زمان دوره و spinoff MMO به سادگی با عنوان جمهوری—ساخته شده با این فرض که "کانن Revan" یک مرد, Light Side-تعهد جدی که رفت به ازدواج کرده و کودکان را با یکی دیگر از اعضای خطور's, پارتی, Bastila شان. اما حتی اگر Juhani رابطه با یک زن Revan در نظر گرفته شد غیر کانن, تمایلات جنسی خود را بدون تغییر باقی مانده است: بخشی از Juhani را arc در بازی اول نشان میدهد که او قبلا یک رابطه با دوست دوران کودکی و همکار جدی شروع بلایا و به طور خلاصه کاهش یافت و به سمت تاریک در بخش با توجه به احساسات عمیق برای بلایا رفتن در برابر Jedi کد از فایل پیوست.

آن را چند سال بیشتر برای جنگ ستارگان برای دریافت آن برای اولین بار, گی, شخصیت, اما آن را یک گام مهم دیگر در حق رای دادن تاریخچه: اولین عجیب و غریب زن و شوهر است. معرفی شده در سال 2006 e-رمان Boba Fett: عملی انسان توسط Karen Traviss گوران Beviin شد یک Mandalorian تکاور در زمان جمهوری جدید. اگر چه این داستان اشاره او یک شریک به نام Medrit Vasur آن نبود تا سال 2008 که Vasur در واقع به نظر می رسد و نشان داد به مرد در قربانی کردنیکی از Traviss' نوشته در میراث نیروی سری. اگر چه Beviin و Vasur شد جنگ ستارگان' برای اولین بار, گی, زن و شوهر هیچ کدام از ظاهر خود را در رمان به صراحت اشاره کرد که آنها ازدواج کرده بودند. منt را در سال 2008 انتشار کامل جنگ ستارگان دانشنامه به تایید آنها بیش از همکاران.

اگر چه Juhani, Beviin و Vasur شد نشانه مهم در جنگ ستارگان' عجیب و غریب, نمایندگی حق رای دادن هنوز هم در تلاش برای مقابله با مسائل غیر heteronormative تمایلات جنسی و عاشقانه. شخصیت های عجیب و غریب ادامه داد: به چند و دور بین و ادامه داد: تنها به نظر می رسد در فرعی مواد به جای "G-کانن" خروجی مانند جنگ ستارگان: جنگ های کلون. آن را بازگشت به عرصه بازی های ویدئویی به ارائه گام مهم بعدی در عجیب و غریب جنگ ستارگان شهرت با راه اندازی جمهوری—روایت-رانده ایران توسط Bioware مجموعه ای از 300 سال پس از حوادث از شوالیه های جمهوری قدیمی بازی.

چه ساخته شده قدیمی جمهوری ایستادگی کردن در میان دیگر مجموع از زمان اهمیت آن را قرار داده و در انتخاب بازیکن. فراتر از فقط چیدن جنسیت و نژاد و یک کلاس شخصیت بازیکنان می تواند شکل داستان آنها در ادامه در جمهوری's world, انتخاب dialogue گزینه های شبیه به آنها چگونه خواهد Bioware در گذشته کار بر روی خطور, Jade Empireو Mass Effect و Dragon Age سری. آنها می تواند به شکل یک حزب از شخصیت های که مایل به پیوستن به آنها را در تلاش خود را و در Bioware سبک قادر به دنبال عاشقانه با برخی از آنها. طرفداران امیدوار بود فقط به عنوان آنها را در گذشته Bioware بازی که شما می توانید انتخاب کنید برای شرکت در دگرباشان جنسی روابط.

اما جمهوری شد را تکرار مجادلات که آن را به LGBTQ عاشقانه. در سال 2009—سال قبل از TOR خواهد انتشار در 2011—فروم مدیر جامعه شان Dahlberg بود مجبور به عذر خواهی پس از انتخاب برای بازی فن, مرجع تخصصی برای فیلتر "گی" و "لزبین" به عنوان ممنوع نظر با این استدلال که آنها از نظر "که وجود ندارد در جنگ ستارگان." و با وجود میل از طرفداران قدیمی جمهوری تنها با راه اندازی مستقیم عاشقانه در میان گزینه های بسیاری از آن کلاس شخصیت داستان است.

Cytharat and Lemda, the two LGBTQ romances added in Rise of the Hutt Cartels.
Cytharat و Lemda دو LGBTQ عاشقانه اضافه شده در Rise of the Hutt کارتل.
تصویر: EA/Bioware

که تغییر خواهد کرد و دو سال بعد با علاوه بر این از MMO اولین محتوای اصلی گسترش این Rise of the Hutt کارتلاما یک بار دیگر آن را بدون خطا در قضاوت. Bioware به خطر بیافتد بر عدم تجاوز عاشقانه گزینه ای در پایگاه نسخه های قدیمی جمهوری با اضافه کردن دو به صراحت شخصیت های عجیب و غریب به سیاره Makeb دنیای جدید اضافه شده در Rise of the Hutt کارتل. وجود دارد Sith Lord به نام Cytharat که می تواند عاشق شود توسط شخصیت مرد یا جمهوری یا Sith امپراتوری جناح و Lemda اوستا یک انسان که می تواند عاشق شود توسط شخصیت زن. اما ماهیت Makeb به عنوان یک قطعه جدید از محتوای اضافه شده به بازی ایجاد شده مسائل.

بر خلاف دیگر romanceable شخصیت های جمهوری قدیمی, Cytharat و اوستا نمی تواند پیوستن بازیکنان را در سفر خود را به عنوان اعضای حزب; هنگامی که آنها به پایان رسید Rise of the Hutt کارتل' داستان آنها باقی مانده است در این سیاره است. به عنوان Rise of the Hutt کارتل نبود یک به روز رسانی رایگان اما purchasable گسترش طرفداران که می خواستم به تجربه هر گونه تجاوز گزینه های در جمهوری خواسته شد تا نسبت به پرداخت برای انجام این کار. اما بسیاری از احساس Makeb بود که به عنوان "گی سیاره" و این که بازیکنان علاقه مند در افسانه های عجیب و غریب و شخصیت های بودند که با توجه عادلانه درمان است.

برای همه آن غلط شروع می شود TOR در نهایت بهبود بخشد. در سال 2015 عمده محتوای به روز رسانی شوالیه از سقوط امپراتوریکه اساسا نگهداری این بازی ادامه داستان سه مداوم شخصیت های اصلی اضافه شد به این بازیکن را بدون در نظر گرفتن کلاس و یا جناح. جمهوری منntelligence عامل ترون و شان smuggler Koth Vortena و Sith Lord به نام لانا Beniko با هم کار کرده و با این بازیکن به مبارزه با یک تهدید جدید است که هر دو نابود جمهوری و Sith امپراتوری به طور یکسان. نه تنها آنها عمده شخصیت های که بازی نقش حیاتی در داستان آنها می تواند هر دو عاشق شود توسط بازیکنان صرف نظر از جنسیت خود و بر خلاف Cytharat و Lemda در واقع رفت و این بازیکن را در سفر با آنها هنوز هم بازی در نقش های TOR's داستان امروز.

اما تغییر بود که به جنگ ستارگان. در سال 2014 جهان متزلزل شد خبری که جورج لوکاس به فروش می رسد هر دو حقوق به حق رای دادن و لوکاس فیلم استودیو والت دیزنی با قصد آنها ایجاد یک سه گانه جدید از فیلم مجموعه حوادث پس از بازگشت از جدی. دیزنی نیست فقط خود و جنگ ستارگان است در حال حاضر آن برنامه ریزی برای ایجاد مقدار زیادی از آن برای انجام این کار نیاز به یک تخته سنگ پاک مورد نیاز بود. در آوریل 2014 آن ساخته شد رسمی: قدیمی جنگ ستارگان جهان گسترش بود که به پایان رسید و محدود به "افسانه" به طور کامل غیر متعارف به حوادث جدید فیلم.


لوکاس فیلم اعلام کرد جسورانه ابتکار جدید: رفتن به جلو, هر, کتاب, طنز, بازی, نشان می دهد تلویزیون و فیلم ایجاد شده خواهد بود متعارف به یک جدید جنگ ستارگان جهان گسترش تنها با جنگ های کلون, prequel سه گانهو سه گانه اصلی باقی مانده از قبل از دیزنی عصر. اما این تخته سنگ پاک منجر به دور جدیدی از اولین ها که آن را به عجیب و غریب نمایندگی. شاید شایسته است که آن را به عنوان در اتحادیه اروپا "برای اولین بار کانن" تجاوز شخصیت در پست دیزنی سن از جنگ ستارگان بود لزبین,: Moff Delian مرصع یک امپریالیستی معرفی Paul S. کمپ را Lords of the Sith در سال 2015. او را تبدیل به اولین متعدد شخصیت های عجیب و غریب به معرفی از طریق جنگ ستارگان' رمان.

چاک Wendig سه گانه را از پس و رمان و مجموعه در اوایل سال حوادث پس از بازگشت از جدیداد ما یک کل دسته از پس زمینه های شخصیت های متعدد سکسوالیته و هویت جنسیتی. که شامل Eleodie Maracavanya اولین جنگ ستارگان شخصیت به استفاده از gender-neutral ضمایر (zهی می خواهد پیوست Taka Jamoreesa در سال 2018 را تاریخ و زمان آخرین شاتاما بحث برانگیز, غیر از ترجمه انگلیسی کتاب نیست حمل بر gender-neutral ضمایر) و یک عروسی لزبین, زن و شوهر در قالب شخصیت Norra Wexley خواهر Estelle و همسر او Shirene. که مهمترین آنها سه گانه افزود: "برای اولین بار کانن" گی شخصیت در قالب سابق شاهنشاهی Sinjir رته Velus— که پناهنده از امپراتوری پس از نبرد Endor شد و عمده آن از نقطه نظر شخصیت در این کتاب برای اولین بار در سری—و دوست پسر جدید جمهوری برش نام کاندر Kyl.

آن را فقط جدید پست-Return of the Jedi زمانی که دیزنی سن آورده و تجاوز به نمایندگی. عنوان کتاب در ادامه به تشریح جدول زمانی اصلی و prequel trilogies (به عنوان به خوبی به عنوان زمان بین بازگشت جدای و نیروی بیدار) من هم عجیب و غریب نمایندگی در آن دوره از جنگ ستارگان.

لیلا شاهزاده خانم از Alderaanتوسط کلودیا خاکستری, معرفی یک نسخه از لورا درن را پس از آن-آینده آخرین جدی شخصیت Amilyn Holdo که به شدت ضمنی (اما نه به صراحت بنابراین) به عجیب و غریب هنگامی که او می گوید لیلا از علاقه عاشقانه فراتر از فقط مردان انسان. برای یک امید جدید's 40th anniversary, داستان کوتاه گلچین از یک دیدگاه خاص مقدس Bea آرتور's cantina صاحب Ackmena از بدنام Star Wars Holiday Specialو در این فرآیند به او یک همسر به نام Sorschi. در prequel دوران E. R. Johnston را Padmé محور YA رمان ملکه سایه خطاب تمایلات جنسی در یک ظریف مد با رابطه بین Padmé را handmaidens و ملکه زندگی می کردند به خدمت—به خصوص Sabé این handmaiden با بازی کایرا نایتلی در The Phantom Menace.

اما در حالی که جنگ ستارگان رمان را تبدیل به یک محل برای نویسندگان آزادانه تنوع کهکشان دور و مسلما یکی از برجسته ترین و مهم LGBTQ+ شخصیت های اضافه شده به حق رای دادن است که به جای موجود در صفحات مارول جنگ ستارگان کمیک. برای اولین بار معرفی شده در Kieron Gillen و سالوادور Larocca اجرا در Darth Vaderاین باستان شناس-تبدیل-قاچاقچی دکتر Chelli Aphra تبدیل به یکی از مشهورترین جدید اضافه شده به جنگ ستارگان کانن, کار با Vader و شورش به طور یکسان قبل از برش خود مسیر بین هر دو طرف را در خود جاری سری کتاب های کمیک.

Aphra and Tolvan lock lips.
Aphra و Tolvan قفل لب.
تصویر: امیلیو Laiso و Rachelle روزنبرگ (مارول کمیک)

آنجا بود که Aphra نه تنها تایید می شود عجیب و غریب اما رسیدن به شرکت در آنچه که خواهد بود که برای اولین بار در واقع قابل مشاهده LGBTQ+ بوسه در دیزنی جنگ ستارگان کانن. در شماره 16 از خود با عنوان سری او قفل لب با او در-باز-کردن-دوباره چهره مگنا Tolvan یک امپراتوری عامل فقط به عنوان به احتمال زیاد به تعقیب Aphra برای جنایت علیه امپراتوری او بود که آشنایی او.

اما شما توجه داشته باشید که تا کنون تحت دیزنی اجراء این شخصیت دیده شده است در صفحات از کتاب های کمیک و نه بر روی صفحه نمایش. چرا که برای تمام پیشرفت های جنگ ستارگان' فرعی مواد ساخته شده است که آیا در جهان گسترش یا re-تفسیر کانن بر روی صفحه نمایش LGBTQ نمایندگی بوده است, دیپلماتیک, صحبت, متاسفانه حداقل است.


پس از انتشار The Force Awakens 2015, J. J. Abrams اعلام کرد که یک شخصیت عجیب و غریب در یک جنگ ستارگان فیلم خواهد بود ناگزیری, اما آن را چهار سال دیگر از جنجال قبل از ما در واقع می خواهم وجود دارد. نیروی بیدار' آزادی دیدم غلیان احساسات fandom عشق برای ایده John Boyega و اسکار اسحاق شخصیت—ex-Stormtrooper تبدیل به قهرمان فین و مقاومت Starfighter آس پو Dameron—برای تبدیل شدن به یک زن و شوهر با تشکر از این دو لب گاز گرفتن شیمی روی صفحه تخم ریزی این "FinnPoe" حمل و نقل fandom. با وجود این بازیگران' ادامه داد: حمایت از طرفداران تمایل به دیدن شخصیت های تبدیل شدن به یک زن و شوهر و یا حداقل شناسایی شود به عنوان عجیب و غریب در عاقبت سه گانه, آخرین جدی گذشت بدون هم اتفاق می افتد.

همه چیز درباره یک سر در ماه فقط قبل از انتشار نهایی و ورود در عاقبت سه گانه—و "اسکای واکر حماسه" در بزرگ—افزایش اسکای واکر. بازگشت مدیر آبرامز تایید کرد که در حالی که وجود دارد خواهد بود بر روی صفحه نمایش LGBTQ+ نمایندگی در این فیلم برای اولین بار در جنگ ستارگان , فیلم, آن را نمی خواهد فین یا Poe منجر به ناامیدی از هر دو بازیگران و طرفداران به طور یکسان که جنگ ستارگان در ادامه به خجالتی و دور از پتانسیل خود را هنگامی که آن را به عجیب و غریب نمایندگی.

در نهایت انتشار این فیلم دامن زده و حتی بیشتر بحث. نه تنها لحظه ای بود آبرامز با اشاره به چشمک زدن-و-شما-miss-آن بوسه بین پس زمینه شخصیت های Larma D'Acy و ستوان Wrobie Tyce آن پس بود مختصر و اهمیت آن را در واقع ویرایش از چندین بین المللی کاهش از فیلم است. علاوه بر این افزایش اسکای واکر به طور فعال در رفت و از راه به پو یک heteronormative subplot با Zorii سعادت (با بازی کری راسل) سابق کاردانی پو که او پوستی با بارها و بارها در طول فیلم است. تمام چیزی که احساس به خصوص ناامید کننده در پی Isaacs' تکرار اظهارات در حمایت از پو به عنوان یک شخصیت عجیب و غریب.

فین و Poe نمی شد تنها نمونه هایی از جنگ ستارگان' بر روی صفحه نمایش پروژه های اذیت کردن پتانسیل های عجیب و غریب هرزه تنها به مبارزه در واقع ساخت که هرزه textually صریح و روشن. سری انیمیشن جنگ ستارگان مقاومت نشان داد در فصل دوم آن که دو حمایت بیگانه شخصیت Orka و Flix (ابراز شده توسط Bobby Moynihan و جیم راش), یک زن و شوهر بودند. اما آن را قطعی اعلام کرد در نشان می دهد تا چندین قسمت پس از اعلامبا وجود تولید کنندگان اظهار نظر که آنها تا به حال شده است در یک مورد پس از نمایش شروع. آن را آمد در سراسر به عنوان اگر آنها می خواستند ستایش علاوه بر این تا کنون که بدون در واقع داشتن آن را روشن ساخته شده در خود را نشان می دهد.

اما حداقل Orka و Flix شد و در نهایت اذعان کرد به عنوان عجیب و غریب. به عقب بر روی صفحه نمایش بزرگ , انفرادی: جنگ ستارگان داستان فیلمنامه Jon Kasdan مواجه جنجال زمانی که او اعلام کرد پیش از انتشار که Donald Glover تصویر یک جوان Lando <url> در prequel spinoff شد pansexual با وجود این واقعیت است که نه فیلم و یا اسکریپت خود هرگز به صراحت اذعان کرد Lando به این ترتیب یک بار دیگر ترک عجیب و غریب نمایندگی به تفسیر در هر نقطه اما در خود متن.


که جنگ ستارگان آمده است هر دو خیلی دور و نه نزدیک به اندازه کافی فقط 16 سال پس از آن برای اولین بار به صراحت عجیب و غریب شخصیت صحبت می کند تا این کار انجام شود با حق رای دادن وقتی که می آید به نمایندگی از جهان بیشتر بازتابی از آن fandom و ما گسترده تر جهان در مقیاس بزرگ (نه به ذکر است آن عظیم داستانی کهکشان پر پتانسیل). شخصیت های عجیب و غریب نیاز به قهرمانان به جای چشمک زدن و شما را از دست ندهید زمينه نقش به راحتی ویرایش ، هنگامی که آنها ظاهر می شود خود را queerness باید صریح یکی از جنبه های شخصیت خود را اما یک ساخته شده قطعی به جای رقصید با مبهم گره و اشارات است که تنها در خدمت برای کمک به افرادی که نمی خواهید برای دیدن بیشتر شخصیت های متنوع خود را در رسانه ها انکار است که queerness.

حتی به عنوان دیزنی و لوکاس فیلم در ادامه به فشار است که تمام جنبه های جنگ ستارگان ساخته شده در حال حاضر از کتاب ها و کمیک به بازی های ویدئویی از تلویزیون نشان می دهد به راه, فیلم, همه وزن Star Wars کانن و همه "موضوع" این شخصیت فقط نمی تواند وجود داشته باشد در فرعی مواد. به بسیاری از ستارگان همیشه فقط فیلم (و حتی نه همه آنها) بنابراین به تاثیر عجیب و غریب نمایندگی احساس ترین کسانی که فیلم نیاز به شامل شخصیت های عجیب و غریب.

این فقط یک فشار that نیاز به اتفاق می افتد بر روی صفحه نمایش در بازی, در, صوتی, و یا بر روی صفحات کتاب یا کمیک. این یک تغییر است که می تواند سود توسط تکثير عجیب و غریب معماران و طراحان در هر جنبه از آوردن آینده جنگ ستارگان به زندگی است. آنها مورد نیاز در جلو و پشت دوربین به عنوان بازیگران مدیران و سردبیران و هنرمندان و نویسندگان—قرار دادن LGBTQ مردم در کانون توجه و در پشت صحنه به خصوص عجیب و غریب مردم رنگ و آنها اجازه می دهد آزادی برای آنها چه کسانی هستند و آوردن شخصیت های مانند آنها را به زندگی است حیاتی تر از همیشه است.

جنگ ستارگان در زمان اولین گام خود را به یک جهان بزرگتر در سال 2004. آن بوده است بیش از زمان کافی که در آن نیاز به مصرف مقدار زیادی بیشتر.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب