جنگ ستارگان’ بعدی متحرک سری جنگ های کلون Spin-Off


The Bad Batch are coming to Disney+

بد دسته ای در حال آمدن به دیزنی+
تصویر: دیزنی+

بد دسته ای در حال آمدن است به دیزنی+. لوکاس فیلم فقط اعلام یک نام تجاری جدید انیمیشن جنگ ستارگان سری در حال آمدن است به جریان خدمات در سال آینده محور در ragtag گروه از افزایش کلون دیده می شود در شروع فصل نهایی از جنگ های کلون. آن را به نام Star Wars: بد دسته.

تبلیغات

“دادن موجود و جدید طرفداران فصل پایانی جنگ ستارگان: جنگ های کلون شده است و افتخار ما در دیزنی+ و ما بسیار خوشحال با واکنش جهانی به این نقطه عطفی سری” اگنس چو معاون ارشد رئیس جمهور از محتوا در دیزنی+ گفت: در آزادی مطبوعات. “در حالی که جنگ های کلون ممکن است به آن نتیجه همکاری ما با پیشگامانه سرایان و هنرمندان در لوکاس فیلم انیمیشن است فقط آغاز است. ما هیجان زده را به دیو filoni داخل چشم انداز به زندگی از طریق ماجراهای بعدی بد دسته.”

تبلیغات

شما به عنوان خوانده شده که حق است. جنگ های کلون و Mandalorian تولید کننده دیو Filoni داخل خواهد بود یکی از چند تولید کننده اجرایی در نشان دادن همراه با شورشیان و مقاومت دامپزشک براد ری اقدام به نظارت مدیر و مقاومت دامپزشک جنیفر کوربت به عنوان سر نویسنده است.

بد دسته ای خود را به یک گروه از سربازان کلون که توسعه جهش یافته نقص در طول شبیه سازی فرآیند در Kamino—خود را در بر داشت در حال توسعه افزایش توانایی ها به دلیل جهش. به جای اپیدمیولوژیک clones و یا ترک آنها را به عنوان کارکنان پشتیبانی آنها کشیده با هم به spec-ops گروه کلون نیروی 99 وظیفه جلو و شجاعانه ماموریت غیر ممکن به عنوان دیده می شود در آغاز Clone Wars فصل 7. این نمایش جدید خواهد شد در یک پست-جنگ های کلون دوران به عنوان “آنها را شجاعانه مزدور ماموریت به عنوان آنها در تلاش برای شناور ماندن و پیدا کردن هدف.

در اینجا نشان می دهد آرم که دوباره اولین در دیزنی+ 2021.

The Bad Batch logo.

بد دسته ای لوگو.
تصویر: دیزنی+

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>