جنگ ستارگان Merch فرار کرده کهکشان لبه و فرود در هدف


It won’t quite be the same as visiting the Toydarian Toymaker, but Galaxy’s Edge merch is coming to Target.

آن را نمی خواهد بسیار بود که همان مراجعه به Toydarian Toymaker اما کهکشان لبه merch در حال آمدن است به هدف.
عکس: دیزنی پارک

اسباب بازی و کلکسیونارقام اقدام مجسمه اختصاصی و دیگر کالا. مراقب باشید: اگر شما نگاه کنید در اینجا شما احتمالا رفتن به صرف مقداری پول پس از آن.

خیلی وقت پیش در یک کهکشان دور دور دور یکی تنها می تواند خرید کالا از Star Wars: کهکشان لبه در واقعی Sتار Wars: کهکشان لبه جاذبه های دیزنی لند و یا دیزنی جهان. به زودی هر چند که دیگر نمی خواهد در این مورد.

تبلیغات

شروع در اوت 30, فروشگاه هدف تبدیل خواهد شد منحصر به فرد “تجارت پاسگاه” برای محبوب جنگ ستارگان-مارک پارک در مناطق. فروشگاه نمی خواهد که همه چیز شما می توانید در پارک—هیچ سفارشی lightsabers یا آبی شیر فقط رتبهدهی نشده است, اما آنها را مجبور کالا با الهام از داستان های گفته شده در این پارک از برخی از بزرگترین شرکت های خارج وجود دارد: لگو, Hasbro, sky movies, و دیگران.

در اینجا یک گالری از چند مورد که در حال آمدن به فروشگاه.

تبلیغات

چه منحصر به فرد در مورد این قطعه این است که در حالی که تقریبا همه کالا در داخل کهکشان لبه ارائه شده است به عنوان اگر آن را واقعی کالا فروخته شده در سیاره دور از Batuu این محصولات به طور مستقیم با الهام از پارک خود را. که فالکون بر اساس فالکون که در پارک. لگو توسط یک کشتی شما خودتان راه رفتن به در افزایش مقاومت. DJ-رکس است که DJ در کهکشان لبه نوار Oga مغازه خواربار یا مشروب فروشی. بنابراین برای طرفداران که به پارک های این قطعه به خوبی یاد. برای طرفداران که نمی, آنها, اذیت کردن آنچه که آنها از دست رفته. این همه بسیار سرد است.

و نگران نباشید. هنگامی که و اگر هر دو کهکشان لبه مکان شروع دوباره در حال اجرا (فلوریدا یکی باز است با کالیفرنیا هنوز بسته) هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از انحصاری شما فقط می توانید وجود دارد. در اینجا یکی از مورد علاقه ما…

هدف کهکشان لبه merch شد در دسترس برای قبل از سفارش اما جای تعجب نیست به سرعت به فروش می رسد. آن را به فروش به طور رسمی در اوت 30.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>