جنگ ستارگان سری انیمیشن ‘بد دسته’ در حال آمدن است به دیزنی+ 2021

Star Wars The Bad Batch

دیزنی/لوکاس فیلم

جنگ ستارگان: جنگ های کلون پیچیده فصل نهایی خود را در دیزنی+ چند ماه پیش اما یکی دیگر از سری انیمیشن در آثار از یک کهکشان دور ، Star Wars: The Bad Batch برتر خواهد شد در این جریان سرویس در سال آینده.

آن را دنبال بد دسته (شگفت آور به اندازه کافی) یک گروه تجربی کلون که عرضه در جنگ های کلون. هر کدام از آنها دارای مهارت های منحصر به فرد “است که باعث می شود آنها را فوق العاده موثر سربازان و توانمند خدمه” با توجه به جنگ ستارگان وبلاگ پست. بد دسته ای را مقابله با ماموریت به عنوان مزدور در حالی که آنها به دنبال یک هدف جدید “که بلافاصله پس از جنگ کلون.”

ستارگان بی باک دیو filoni داخل است که در میان سری اجرایی تولید و جنیفر کوربت (از جنگ ستارگان مقاومت) خواهد بود سر نویسنده بد دسته. همراه با این نمایش و یک فصل دیگر از این Mandalorianمختلفی وجود دارد که دیگر جنگ ستارگان سری در راه به دیزنی+. بیش از چند سال آینده شما می توانید انتظار برای دیدن یک سرکش یک prequel در مورد Cassian کرد یک Obi-Wan Kenobi سری (با Ewan McGregor بازگشت به نقش) و یک زن محور نشان می دهد از یک خالق عروسک روسی.

در این مقاله: جنگ ستارگان لوکاس فیلم, starwars, جریان, disneyplus دیزنی+ star wars بد بچ بد دسته, انیمیشن, تلویزیون, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>