ستاره بازحمت حرکت کردن Jeffreys شانه رتبه


So much more than just many, many Weyouns.

خیلی بیشتر از فقط بسیاری از Weyouns.
تصویر: CBS

ستاره بازحمت حرکت کردن است با فوق العاده, مهمان, بازیگران وجود دارد اما شاید چند پرکار به عنوان برجسته و یا به عنوان کاملا متنوع به عنوان Jeffrey Combs.

تبلیغات

شانه یک بازیگر پرکار داشتن ستاره دار کلاسیک مثل Re-Animator and The Frightenersبه علاوه صدای بازیگری نقش در کتاب های کمیک در تلویزیون نشان می دهد مانند جدید ماجراهای بتمن, مرد عنکبوتیو لیگ عدالت نامحدود که در آن او ابراز ویک گلی نسخه از کمیک DC’ سوال.

اما شانه’ کار بر Star Trek است که در لیگ از خود را دارد. او به نظر می رسد در بیش از 40 قسمت در سراسر سه سری (و چند بازی) به عنوان نه شخصیت های مختلف. برخی از این شخصیت ها حتی بهترین خود را بازحمت حرکت کردن را نشان می دهد! به مناسبت متنوع استعدادهای Star Trek‘s everyman ما رتبه خود را قطعی اجرای برنامه.

تبلیغات


He’s there, it counts!

او وجود دارد, آن را می شمارد!
تصویر: CBS

9) Unnamed Holosuite مهمان Star Trek: Deep Space Nine

خوب, آن را کمی تقلب برای قرار دادن این چشمک زدن-و-شما-miss-که ظاهر آن در اعماق فضا نه‘s آخر اینجا. شانه نبود حتی در واقع اعتبار برای عملکرد حتی اگر آن را به وضوح او را بدون Weyoun آرایش waltzing در اطراف در پس زمینه بزرگ مهمانی خداحافظی. اما این ظاهر است که نشانه مهمی رکورد شانه: تنها سه نفر از بازیگران در سفر , تاریخچه شانه شامل شده دو نامربوط نقش را در همان قسمت. با این ظاهر به عنوان هر دو Holo-مهمان و Weyoun شانه تنها است که در واقع آن را انجام داده دو بار. افسانه ای.

تبلیغات

A being thoroughly committed to being horny on main.

یک اینکه به طور کامل متعهد به بودن در اصلی.
تصویر: CBS

تبلیغات

8) Tiron, Star Trek: Deep Space Nine

شانه’ اولین داد ds9 نقش قطعا عجیب و غریب یک بازی عجیب و غریب perv با hots برای Kira consorting با کوارک برای ایجاد یک illict هولوگرافی تفریح و سرگرمی از او برای او… خوب انجام آنچه اکثر مردم در کوارک را holosuites. زمان بد همه جا هست! حداقل Tiron را creepiness کردم ما یکی از مهمترین unrelentingly عجیب و غریب عکس در کل بازحمت حرکت کردن حق رای دادن هر چند که Odo و Kira خرابکاری Tiron را holoprogram بنابراین سکسی زن افسونگر او برخورد است و در واقع کوارک خود را.

تبلیغات

Poor nice, dim, Krem.

ضعیف خوب تار, Krem.
تصویر: CBS

تبلیغات

7) Krem, Star Trek: Enterprise

شانه دوم چاقو در بازی در Ferengi—فقیر خوب-اما-dimwitted Krem نیست دقیقا از سنتی ترین Ferengi—بود پیشدستی توسط کماندار پس از Krem کاپیتان کنترل ضبط از سرمایه گذاری. اما بعد از دیدن بازی او را یکی از مهمترین سرسختانه دوگانه Ferengi در اطراف داد ds9آن را به خوبی ببینید شانه را کمی بیشتر سرگرم کننده در اینجا.

تبلیغات

Sure, he doesn’t look like Jeffery Combs, but it’s still a Jeffery Combs.

مطمئن شوید که او به نظر نمی آید مانند جفری شانه, اما آن را هنوز هم یک جفری شانه.
تصویر: CBS

6) فرمانده Suldok, ستاره بازحمت حرکت کردن: Elite Force II

به عنوان اگر در ظاهر بسیار بازحمت حرکت کردن تلویزیون کافی نبود شانه نیز تا به حال بسیار کمی اجرا در بازحمت حرکت کردن بازی ها. او ابراز Weyoun در اعماق فضا و نه زمان واقعی استراتژی عنوان قلمرو جنگو بازگشت به عنوان هر دو Vorta و فشار برای ستاره بازحمت حرکت کردن آنلاین‘s Deep Space Nine با مضمون گسترش و پیروزی در زندگی است. اما او روزه عملکرد خود را به دیگری به طور کامل نقش اصلی در پیگیری به این جای تعجب تیرانداز بسیار عالی نخبگان نیروی.

تبلیغات

بازی شیطانی Romulan commander بود که عمده دشمن در عاقبت—سر یک راز sub-جناح Romulans که می خواستم به مهار قدرت از یک نژاد بیگانه مرموز برای بازگرداندن ستاره امپراتوری به شکوه کامل—شانه کردم به بازی کمی کمتر متنوع تبه کار در Suldok نسبت به خود را به نوبه خود به عنوان Weyouns. این نقش او رونق با این وجود.

تبلیغات

Look, ma! No makeup!

نگاه ma! بدون آرایش!
تصویر: CBS

5) Kevin Mulkahey, Star Trek: Deep Space Nine

مختصری از نقش و یک فرصت نادر برای دیدن شانه در خارج از بیگانه آرایش اما بی پروا به مقابله با: Mulkahey به نظر می رسد در باور نمادین قسمت “فراتر از ستاره است.” او با بازی بی رحمانه افسر NYPD که آزار اوری بروکس’ آرام sci-fi نویسنده بنی راسل, هنتای, ass fisting, با یک هولناک ضرب و شتم پس از راسل نژاد برفلد در صحنه جرم است. به مراتب بیشتر آشکار شرارت از Weyoun را ملتهب سرسپردگی آن را مختصر اما سرد به نوبه خود.

تبلیغات

That facial hair, though.

که موهای صورت ،
تصویر: CBS

4) Penk, Star Trek: Voyager

حتما “Tsunkatse” ممکن است شناخته شده برای آن بیشتر معروف ظاهر مهمان (خدا برکت دهد, فضا, کشتی, Dwayne “The Rock” Johnson) اما فراموش نکنید که Penk های از کار افتاده مالک عنوانی bloodsport! او کسی است که ربوده شده و هفت و نه و Tuvok به نبرد در برابر راک در وهله اول. این خوب goofily خیلی بد به نوبه خود از شانه حتی اگر او upstaged خود beefier ستاره خوش آمدید.

تبلیغات

You know you’re in for a fun time the minute you hear the words “Brunt, FCA.”

شما می دانید که شما در یک زمان سرگرم کننده دقیقه شما را از شنیدن کلمات “فشار FCA.”
تصویر: CBS

3) فشار Star Trek: Deep Space Nine

به عنوان شما ممکن است جمع آوری کرده اند بیش از این دوره از این لیست شانه بسیار خوب در بازی بازحمت حرکت کردن baddies در. اما فشار—این devastatingly tricksy Ferengi تجارت اقتدار عامل—یکی از بهترین نه به خاطر او گستاخی خیلی بد و یا شگفتی بی رحمانه اما از آنجا که او به عنوان کامل فویل به کوارک در اعماق فضا نه. کوارک تمام چیزی بود که عقل خود را و شانس می تواند او را از مشکل ترین شرایط در تفرجگاه اما مواجهه او با مردم خود و یک نمونه از نیروی غیر قابل توقف در فشار—همیشه برای زمان باور نکردنی. شانه رو به مخلوط تضاد, فراست و گاه به گاه کمدی goofballery با این شخصیت و هر زمان به او نشان داد تا برای خراب کردن کوارک روز ساخته شده ماست.

تبلیغات

A Vorta of many talents.

یک Vorta بسیاری از استعدادهای.
تصویر: CBS

2) Weyouns, Star Trek: Deep Space Nine

بله بله از لحاظ فنی شانه شده بود پنج Weyouns بیش از این دوره از اعماق فضا نه. این چیزی است که شما برای اینکه چهره یک کلون نژاد! Weyoun را پنجم کلون است که ما شاهد بسیاری در سراسر اعماق فضا نه (وجود دارد Weyouns 4-8 در سراسر نشان می دهد) که به ما قطعی snivellingly ظالمانه و مسخر ملک مشاور در نقش یک شانه به وضوح لذت می بردند. اما شخصیت طبیعت به عنوان یک کلون بودن که خاطرات مشترک در سراسر اشکال بدان معنی است که هر یک بار در چندی بازیگر رو به لرزش در برخی از راه جذاب. ویژه shoutout به Weyoun 6 در “خیانت ایمان و رودخانه بزرگ” یک معیوب کلون که در واقع یک اخلاقی هسته ای خود را رد Dominion جنگ با آلفا ربع. آن را واقعا غم انگیز و قدرتمند به نوبه خود توسط شانه کردم که به کشف یک رویکرد کاملا متفاوت به Weyoun.

تبلیغات

Watch out, pink-skins.

سازمان دیده بان صورتی-skins.
تصویر: CBS

1) تو’lek Shran, Star Trek: Enterprise

من به خصوص دوست نداشتن سازمانی در این راه برخی از ستاره بازحمت حرکت کردن طرفداران انجام آن خوب است! کثیف! اما خوب است. که گفت:, آن را قطعا افزایش هر زمان که Shran این lovably سودایی Andorian کاپیتان را نشان می دهد تا بر روی صفحه نمایش. Shran ناتوانی فقط نه ته قنداق تفنگ سر با همه در همه زمان ها به ارمغان آورد بسیار مورد نیاز کمی ادویه به شرکت, یک کاتالیزور برای جنگ است که می تواند در برابر قطعات قابل تحسین و بدتر است. گاهی درست مثل آرچر شما می خواهید به صدا غذا خوردن او پاک که در سراسر آسمان آبی چهره خود را. دیگران از شما می خواهم بوق زدن و فریاد به عنوان او را و صرفه جویی در روز (به عنوان طولانی به عنوان آن را به معنای Andorians بیرون آمدن در بالا بیشتر از زمان). مطمئن Weyoun است meatier بیشتر متنوع نقش شانه’ بازحمت حرکت کردن شخصیت است. اما Shran است که در آن شانه واقعا فقط به برخی از سرگرم کننده و آن را به یک لذت به تماشای گشوده است.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de