ستاره بازحمت حرکت کردن بهترین Ensigns


Illustration for article titled iStar Trek/is Best Ensigns

تصویر: CBS

اه هری. هری, هری, هری. اگر تمام دیگر Ensigns در این لیست شده اند حاکی از پرچمدار رتبه را شریف ترین صفات هری سمبل Ensigns به دلیل… خوب او خیلی گه در حالی که ویجر شد رشته در دلتا ربع و هرگز اعتباری برای آن!

تصور کنید در حال تماشای تمام دوستان خود را در اطراف شما بر روی پل گرفتن تبلیغات با وجود اینکه zillions سال نوری از Starfleet فرمان. تصور کنید در حال مرگ مانند آنچه در یک سال به تمام مصیبت و جایگزین شدن با یک واقعیت جایگزین نسخه از خودتان است ؟ تصور کنید که در برابر که عجیب و غریب, دمار از ترس دلقک! تصور کنید در حال تماشای تام پاریس—واقعی محکوم—ترویج بیش از شما تنزل مقامو سپس دوباره ترویج بالاتر از شما. هری رفت و از طریق همه که و بیشتر و شما می دانید چه ؟ او آن را با یک لبخند. مطمئن شوید که او یک بیت از یک dweeb در زمان, اما او هرگز نا امید شدم که او به ظاهر همیشه محکوم به هرگز خود را با توجه هری هنوز هم استقامت. که یک پرچمدار روح. Ensigns کار انجام می شود حتی اگر آنها همیشه نمی توانید برای به رسمیت شناختن آن است.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>