Star Trek: Voyager را ‘سال از جهنم’ قسمت می توانست کل یک فصل با توجه به Bryan Fuller


Janeway from Star Trek: Voyager.

Janeway از Star Trek: Voyager.
تصویر: CBS/ویاکام

اگر این نویسندگان به حال تا به حال راه خود را.

اغلب در نظر گرفته برجسته از سریال “سال جهنم” دو-بیزینس در Star Trek: Voyager‘s فصل چهارم تزریق کثیف جدول زمانی shenanigans و بالا درام به سریکه به طور معمول متمرکز در کمتر سریال کمتر شدید داستان از آن فوری نیا, اعماق فضا نه. با توجه به Bryan Fuller که صحبت در مورد کار در ویجر در یک قسمت جدید از این Inglorious Treksperts پادکست مفهوم اولیه بود برای داستان در این دو قسمت به شامل یک فصل کامل arc.

تبلیغات

“این ‘سال از جهنم’ و پشت صحنه, درام, نه تنها به سادگی قسمت اما این فصل جذاب بود چرا که ما می خواستیم ‘سال از جهنم’ به گذشته کل فصل” فولر گفت: (به عنوان رونویسی توسط بازحمت حرکت کردن فیلم). “ما می خواستیم برای دیدن ویجر آن الاغ لگد هر قسمت و از طریق آن فصل قرار بود به marbled داستان Annorax و زمان کشتی بود که در حال تغییر همه چیز. بنابراین ما می خواهم به آن را هر یک بار در در حالی که به یاد مخاطب که بزرگتر است داستان. اما [رد شد] زیرا Deep Space Nine ساخته شده [ویجر شرکت سازنده و تهیه کننده اجرایی] Rick Berman نسبت به سریال های قصه گویی و خشونت است.” 

در حالی که برمن در نهایت هیچ کس ایده فولر گفت که این انیمیشن یکی از هیجان انگیز ترین مفاهیم را به حرکت از طریق ویجر نویسنده اتاق.

تبلیغات

“ما واقعا در حال رفتن به در حومه کهکشان و ما در حال رفتن به مبارزه با دشمنان است که در حال لگد زدن به ما هنگامی که ما در حال پایین. خدمه در حال رفتن به مجبور به جدا کردن و ما در حال رفتن به زیر قسمت است که در حال رفتن به برخورد با مردم در shuttlecrafts با غلاف فرار هستند که الکتریکی ها رو با هم” کاملتر توضیح داده شده. “وجود خواهد داشت یک قسمت که در آن شما را دیدم هرگز Janeway و دیدم هرگز ویجر چون شما با افرادی که در غلاف فرار تلاش برای پیدا کردن یک منبع جدید قدرت یا ایمنی. آن را مانند خلاق کرک برای نویسندگان چرا که همه از ناگهانی وجود دارد بسیاری از فرصت ها است.”

که ایده باقی مانده متحرک سازی حق تا آن را تن به تن شد… و پس از آن را رد کرد.

“من به یاد داشته باشید [showrunner Brannon Baga] بیش از رفتن به ریک با این همه شور و شوق و آینده را شکسته و سر خود را حلق آویز پایین و نیاز به شکستن آن را به نوشتن کارکنان. همه ما احساس می کنیم که ما در حال ساخت بزرگ ستاره بازحمت حرکت کردن. برای او را به عقب می آیند و می گویند ما نمی توانیم و ما فقط می توانیم انجام دو قسمت به عنوان مخالف به بیست و دو آن دلخراش” فولر گفت.

تبلیغات

که تنش بین writerly جاه طلبی و برمن قوی و نظرات یک منبع قابل توجهی از منحصر به فرد و همیشه موفق پرنیان از ویجربا توجه به فولر. در حالی که نشان می دهد را پیدا کنید خود را جای پای آن را ناامید کننده می دانیم که چنین شسته و رفته arc شده است می تواند یک کل خیلی بیشتر.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>