God, remember when B’Elanna had that crimped hair for a hot second?

خدا را به یاد داشته باشید زمانی که B’Elanna بود که ديگر مو برای یک ثانیه ؟
تصویر: CBS

تا کنون راهنماهای ما به unmissable قسمت از هر ورودی در ستاره بازحمت حرکت کردن حق رای دادن باید در برخورد با بوق و کرنا کردن آیکون از این مجموعه است. محترم اصلی. محبوب نسل بعدی. به احترام تاریک اعماق فضا نه. و در حال حاضر ما در Star Trek: Voyager, نشان می دهد که…نه دوست داشت به همان اندازه به عنوان کسانی که (اما خیلی دوست داشتم). مطمئن باشید ما قطعا می تواند هنوز هم راهنمای شما را از طریق بالاترین اوج.

تبلیغات

به عنوان بخشی از تلاش های مداوم ما به شما همه چیز را برای منحرف کردن اذهان خود را در لحظه ای از تاریخ که در آن زندگی می کنیم, io9 ارائه شده است تا هفتگی راهنماهای برای بهترین که هر ستاره بازحمت حرکت کردن نشان می دهد را ارائه کرده است. بنابراین اگر شما به دنبال مشاوره و کمک خود را به تمام ستاره بازحمت حرکت کردندر اینجا حداقل برخی از برجسته شما می تواند به جلو نگاه به عنوان شما شجاعانه به مطلقا هیچ جا خارج است.

تبلیغات


Torres faces herself, literally.

تورس چهره خودش را به معنای واقعی کلمه.
تصویر: CBS

تبلیغات

فصل 1

سرپرست قطعات 1 و 2 (قسمت 1 و 2)—در یک روال ماموریت برای ریشه کن کردن برخی از Maquis مبارزان در بدلندز کاپیتان Janeway به طور ناگهانی خودش را پرتاب به بوته زمانی که مرموز حضور منجنیق ویجر و Maquis به دلتا ربع 70 سال… دور از زمین است.

تبلیغات

فاژ (قسمت 5)—در یک ماموریت Neelix می یابد خود را از ریه ها به سرقت رفته و حق خود را از قفسه سینه توسط Vidiians یک مسابقه است که با توسل به اللفظی بخشی از بدن غارت در حالی که مبارزه با یک horrifyingly کشنده طاعون.

چشم سوزن (قسمت 7)—یک کرمچاله می دهد خدمه یک فرصت برای سعی کنید و ارسال پیام برای آلفا ربع…تنها برای پیدا کردن که Romulan عامل در انتهای دیگر.

تبلیغات

حالت شار (قسمت 11)—ویجر خیانت است توسط یکی از خود را هنگامی که آن را کشف Kazon به سرقت رفته اند برخی از آنها replicator فن آوری است.

تبلیغات

چهره (قسمت 14)—Harangued توسط Vidiians دوباره تورس دستگیر و به معنای واقعی کلمه تقسیم بین کلینگون و انسانی خودشان را به عنوان بخشی از یک آزمایش است.

منحنی یادگیری (قسمت 16)—تلاش برای آوردن Maquis بازماندگان به Starfleet استاندارد Tuvok تلاش می کند به شلاق برخی از آنها به شکل. پنیر گرفته شده به sickbay.

تبلیغات


Janeway learns that a Star Trek alien with nose bridge prosthetics can rarely be trusted.

Janeway یاد می گیرد که یک ستاره بازحمت حرکت کردن بیگانه با پل بینی پروتز به ندرت می توان اعتماد کرد.
تصویر: CBS

تبلیغات

فصل 2

پیش بینی (قسمت 3)—دکتر می یابد خود را به تنهایی در ویجرتنها به کشف کنند که او ظاهرا واقعی خود خالق در حال اجرا داستانی holoprogram و نه رشته در دلتا ربع.

تبلیغات

مانور (قسمت 11)—Seska این Cardassian turncoat با او جدید Kazon دوستان, سرقت تکنولوژی حمل و نقل از ویجر که مجموعه Chakotay در یک انتقام گیری شخصی در.

مقاومت (قسمت 12)—اسیر در یک دور ماموریت Janeway استخدام کمک یک پیرمرد که متقاعد شده او در واقع دختر خود را.

تبلیغات

نمونه اولیه (قسمت 13)—یک مسابقه حساس مصنوعی ربوده تورس و نیروهای خود را برای کمک به آنها پیدا کردن یک راه برای…procreate اساسا?

اتحاد (قسمت 14)—به عنوان Seska و Kazon را داد سوزن در ویجر‘s دفاع Janeway تصمیم به سعی و تیم با برخی از مردم محلی را به مبارزه به Kazon.

تبلیغات

Meld (قسمت 16)—وای شما به تماشای این اجرا از قسمت سفارش و سپس به طور ناگهانی قسمت 15 هرگز اتفاق افتاده است! چه یک چیز خنده دار. به هر حال پس از یک خدمه به قتل سرنشین Voyager, Tuvok به سرعت می یابد مجرم و از جان گذشته است برای پیدا کردن که چرا آنها آن را انجام داد.

تبلیغات

بن بست (قسمت 21)—یک, وحشتناک, وحشتناک بدون خوب خیلی بد روز اتفاق می افتد روی ویجر. تا زمانی که به طور ناگهانی…یکی دیگر از Janeway را نشان می دهد ؟

قطعنامه (قسمت 25)—شما با یک ظاهر علاج بیماری Chakotay و Janeway مجبور به چپ با هم در یک سیاره خالی از سکنه. تولد یک میلیون Janeway/Chakotay fics تحقیق و بحث.

تبلیغات

اصول, قسمت 1 (قسمت 26)—Seska lures های ویجر به دام ترک کشتی در دست Kazon.


“Get away from her, you virus-bitch!”

“دور از او شما ویروس-عوضی!”
تصویر: CBS

تبلیغات

فصل 3

اصول اولیه بخش 2 (قسمت 1)—در سمت چپ یک دنیا سخت توسط Kazon های ویجر خدمه برای پیدا کردن یک راه برای به دست آوردن کشتی…اگر آنها می توانید زنده ماندن اندازه کافی طولانی است.

تبلیغات

فلاش بک (قسمت 2)—Tuvok ذهنی تجزیه و تنها راه برای کمک به اصلاح آن می بیند Janeway ذهن ورق را رو کردن و برگشت به خاطرات خود از زمان خود را در خدمت تحت کاپیتان Hikaru سولو. آه من.

دنیا (قسمت 12)—هنگامی که غول ویروس ها ناتوان خدمه در حالی که او در یک ماموریت Janeway بازگشت و بلافاصله خود بیگانه است.

تبلیغات

وحدت (قسمت 17)—مجروح در shuttlecraft تصادف Chakotay خود را میبیند recuperating در جهان ساکنان توسط سابق Borg هواپیماهای بدون سرنشین قطع از جمعی.

تبلیغات

دور مبدا (قسمت 23)—بیگانه دانشمند معتقد است که او در بر داشت اثبات تساوی تکامل از گونه های خود را به زمین و نبرد باید دگم و همسالان خود کنار ویجر به فاش کردن حقیقت به خود مردم است.

آواره (قسمت 24)—خدمه خود را می یابد ناپدید شدن یکی یکی…تنها برای هر یک از دست رفته crewmember جایگزین می شود توسط یک بیگانه به اشتباه به عنوان آنها هستند.

تبلیغات

Scorpion قسمت 1 (قسمت 26)—ویجر بازدید Borg فضا تنها به احاطه شده توسط یک تهدید حتی قوی تر.


Welcome to the crew, Seven. We got you...a catsuit?

خوش آمدید به خدمه و هفت. ما به شما…یک کالای تنگ?
تصویر: CBS

تبلیغات

فصل 4

Scorpion قسمت 2 (قسمت 1)—به عنوان او را مضطرب داد با بورگ به توقف گونه 8472 وتکه Janeway یابد و خودش را بین یک سنگ و یک محل سخت و هفت نه, سوم کمکی از Unimatrix صفر و یک.

تبلیغات

هدیه ای (قسمت 2)—در حال حاضر قطع از Borg دسته جمعی هفت و نه تلاش می کند به هوای جدید خو گرفتن به تبدیل شدن به یک فرد و بخشی از ویجر‘s خدمه. اوه همچنین Kes است سردرد تبدیل به یک فضای ابری و buggers ، خداحافظ Kes!

بعد از افتخار (قسمت 3)—در کلینگون spirtual تعطیلات به مناسبت روز افتخار تورس است بسیار روز بد.

تبلیغات

کلاغ سیاه (قسمت 6)—غیر منتظره پیدا کنید در یک ماموریت منجر به هفت نفر از نه کشف بخش مهمی از زندگی او قبل از Borg.

روش علمی (قسمت 7)—هر کس در ویجر است در یک جهنم از یک خلق و خوی با هر یک از دیگر, اما معلوم می شود آن را به دلیل نامرئی بیگانه آزمایش و نه پس از صرف چهار سال به دام افتاده در یک سفینه فضایی با یکدیگر است.

تبلیغات

سال از جهنم قطعات 1 و 2 (قسمت 8 و 9)—زمان دستکاری دانشمند از Krennim Imperium ریسمانهای جدول زمانی به ویجر یک…خوب یک سال از جهنم.

تبلیغات

پیام در یک بطری (قسمت 14)—هنگامی که هفت می یابد فرعی beacon او می تواند پینگ یک پیام برای آلفا ربع با خدمه تصمیم به قرار دادن دکتر holoprogram به جای…فقط برای او برای پیدا کردن خود را در وسط دزدی از تجربی Starfleet کشتی.

شکارچیان (قسمت 15)—تلاش برای بازیابی در پاسخ به پیام رله توسط دکتر آخرین قسمت خدمه برخورد مرگبار یک تهدید جدید است: نه-شکارچیان به Hirogen.

تبلیغات

کشتار بازی قطعات 1 و 2 (قسمت 18 و 19)—این نه شکارچیان Hirogen ضبط ویجرو تصمیم می گیرید که بازی نهایی است که در واقع با استفاده از holodeck به نوبه خود کشتی به جنگ جهانی دوم دوران فرانسه و گودال خود را به عنوان نازی ها در برابر خدمه مقاومت فرانسه.

امگا بخشنامه (قسمت 21)—هفت کشف مرموز ذرات با شدت خطرناک برای انشعابات پیچ و تاب سفر تنها برای Janeway به شرکت مرموز و فوق العاده راز Starfleet پروتکل.

تبلیغات

شاهد زنده (قسمت 23)—فعال به ظاهر پس از هفت قرن آفلاین دکتر می یابد خود را در یک جهان بیگانه با سابقه یادآوری یک بسیار متفاوت از نسخه ویجر.

امید و ترس (قسمت 26)—هنگامی که یک ظاهری پاسخ به ویجر‘s تلاش برای برقراری ارتباط با Starfleet منجر به مغرور فدراسیون کشتی فرود در دور خدمه خود را می یابد شجاعانه به امید.

تبلیغات


Kate Mulgrew living her best life here.

Kate Mulgrew زندگی بهترین زندگی در اینجا.
تصویر: CBS

تبلیغات

فصل 5

شب (قسمت 1)—مرور تیره و خالی از فضا با ستاره ها یا ستاره سیستم Janeway و بقیه خدمه توسعه کمی وجودی cabin fever.

تبلیغات

هواپیماهای بدون سرنشین (قسمت 2)—حمل و نقل خرابی ادغام هفت را borg nanoprobes با دکتر همراه holoemitter ایجاد نوع جدیدی از هواپیماهای بدون سرنشین. به طور قابل توجهی بهتر از ویجر‘s گذشتهحمل و نقل Fusion تصادف” قسمت.

خطر شدید (قسمت 3)—افزايش استرس منجر ب’Elanna به دام افتاده در یک بازی مرگبار از هل دادن خودش به حد.

تبلیغات

بی انتها (قسمت 6)—پانزده سال پس از تلاش برای منجنیق خود را در خانه منجر به بسیاری از ویجر خدمه نابودی خالی از سکنه بازماندگان هری و Chakotay تلاش برای تغییر گذشته است.

مقابل (قسمت 10)—Janeway ایجاد یک رابطه خطرناک با Devore فرمانده به عنوان او تلاش می کند برای کمک به قاچاق وابسته به دورهم اندیشی پناهندگان از طریق فضای خود را.

تبلیغات

تصویر نهفته (قسمت 11)—دکتر جدید holophotgraphy عادت منجر به او را کشف یکی از اعضای خدمه که حافظه خود را در بانک ها.

عروس Chaotica! (12 قسمت)—هر کس طول می کشد یک استراحت و vamps این همه راه را تا داخل تام پاریس’ کاپیتان پروتون holonovel بسیار اردوگاه را در ’50s sci-fi سریال.

تبلیغات

Dark Frontier قطعات 1 و 2 (قسمت 15 و 16)—برنامه ریزی برای ضربه تند وشدید زدن یک transwarp کویل از بورگ منجر به Borg ملکه گرفتن هفت تن از نه و ارائه خود را بیهوده انتخاب: Rejoin جمعی یا ویجر جذب می شود.

تبلیغات

دوره: فراموشی (قسمت 18)—خدمه آغاز می شود تسلیم شدن به یک زن مرموز بیماری کشنده تنها به کشف برخی از آیات تکان دهنده در مورد خود را در روند.

Someone to Watch Over Me (قسمت 22)—آزمایش با بشریت و هفت و نه اجازه می دهد تا پزشک به او آموزش راه عاشقانه. شکستگی رخ, به طور طبیعی.

تبلیغات

نسبیت (قسمت 24)—به عنوان زمانی نوسانات انتقام ویران کردن در ویجرهفت یابد و خودش را در کار با Starfleet از قرن 29 برای نجات کشتی از عذاب خاص.

اعتدال قسمت 1 (قسمت 26)—خدمه پیدا کردن یکی دیگر از Starfleet کشتی که به دام افتاده است در دلتا ربع برای سال فقط این یکی…مقابله نه به عنوان خوب به عنوان آنها انجام داد.

تبلیغات


The Doctor’s daydreaming gets the better of him.

دکتر خیال بافی می شود بهتر از او.
تصویر: CBS

تبلیغات

فصل 6

اعتدال قسمت 2 (قسمت 1)—تلاش برای آوردن باج و اعتدال به نوعی از Starfleet عدالت Janeway یابد و خودش را عبور از برخی خطوط بیش از حد.

تبلیغات

بارج مرده (قسمت 3)—تورس می میرد در یک shuttlecraft حادثه—به عنوان یکی کند—تنها برای پیدا کردن خود را در راه به کلینگون جهنم با مادر او روح—به عنوان یکی کند.

سرهم بندی کردن تنور, دکتر, جاسوسی (قسمت 4)—دکتر صنایع دستی خود را subroutine که اجازه می دهد تا او را به رویاپردازی است که او را تبدیل به یک پشتیبان فرمان هولوگرام در مورد شرایط اضطراری. که خبر بد این است که یک جاسوسی Malon کشتی میدارد تا خود را daydreams و فرض آنها واقعی است.

تبلیغات

Pathfinder (قسمت 10)—خبر خوب: ویجر می یابد یک راه برای برقراری ارتباط با صفحه اصلی. بد (?) اخبار: شایان ستایش holo معتاد پیش بینی Reg بارکلی از TNG است تلاش برای به دست آوردن آن را به کار.

Tsunkatse (قسمت 15)—این است که یک خوب قسمت از تلویزیون است. اما آن را نشانی از ویژگی های Dwayne “The Rock Johnson” فضا-کونگ-فو-ing با Jeri Ryan, بنابراین در واقع, آن است ؟

تبلیغات

جمعی (قسمت 16)—ویجر می یابد Borg مکعب تنها برای پیدا کردن آن توسط کودک هواپیماهای بدون سرنشین ایم که قطع از جمعی.

تبلیغات

بازی کودکان (قسمت 19)—در مواجهه با این گونه یکی از آزاد Borg بچه های آنها بهبود هفت غریزه مادری و پا زدن در زمانی که او معتقد است چیزی است.

خشم (قسمت 23)—Kes است! اوه نه. Kes است عصبانی. Oh no.

خط زندگی (قسمت 24)—دکتر است فرستاده می شود به آلفا ربع در یک ماموریت شخصی و حرفه ای: درمان خود را در حال مرگ خالق لوئیس زیمرمن.

تبلیغات

Unimatrix صفر قسمت 1 (قسمت 26)—کشف یک راز مجازی پناهگاه Borg می توانید شیر را در حالی که بازسازی Janeway می بیند یک راه برای ارائه یک ضربه قاطع به جمعی.


Janeway faces herself, literally.

Janeway چهره خودش را به معنای واقعی کلمه.
تصویر: CBS

تبلیغات

فصل 7

Unimatrix صفر Part 2 (قسمت 1)—بازی یک بازی شطرنج است که می بیند او Tuvok و تورس جذب Janeway توطئه به انتشار یک ویروس است که می تواند اجازه می دهد هواپیماهای بدون سرنشین ذهن Unimatrix صفر به مبارزه علیه Borg ملکه قانون است.

تبلیغات

نقص (قسمت 2)—هنگامی که سه نفر از Borg کودکان خدمه برداشت در فصل گذشته تصمیم به بازگشت به خانه و هفت یابد و خودش را با احساسات غرق…که قابل فهم خواهد بود و اگر این نبود هفت نه.

سرکوب (قسمت 4)—هنگامی که سابق Maquis هدف توسط مرموز ضرب و جرح روی عرشه کشتی Tuvok می رود در یک بررسی.

تبلیغات

بدن و روح (قسمت 7)—اسیر در یک دور ماموریت توسط بیگانگان که نفرت هولوگرافی موجودات پزشک است و مجبور به پنهان کردن خود را در داخل برنامه هفت از نه را کاشت. Jeri Ryan به عمل جهنم از این سناریو.

تبلیغات

اصل و نسب (قسمت 12)—تورس و پاریس کشف آنها با داشتن یک کودک که منجر سابق پایین عاطفی آسیب زا مسیر به عنوان او تلاش می کند برای مقابله با خود را تربیت به عنوان یک نیمه-کلینگون.

خالی (قسمت 15)—به دام افتاده در یک منطقه از فضا با ستاره ها و سیارات و یا به ظاهر هر نوع انرژی Janeway باید حرکت دزدان دریایی و خود اخلاق را امتحان کنید و پیدا کردن یک راه است.

تبلیغات

نویسنده (قسمت 20)—ویجر طول می کشد در یک نه به عنوان به صرفه نسخه از TNG‘s “اندازه گیری از یک مرد” هنگامی که پزشک تلاش می کند به مبارزه برای حق برای به دست آوردن یک بحث holonovel کشیده پس از آن منتشر شده بدون اجازه و رضایت خود را در آلفا ربع.

حیاط (قسمت 23)—هنگامی که خدمه می یابد Talaxian حل و فصل نیاز به کمک آن Neelix می یابد خود را پاره پاره بین مردم خود و خانواده اش روی ویجر.

تبلیغات

Endgame قطعات 1 و 2 (قسمت های 25 و 26)—تأمل در این سال از دست رفته توسط ویجر خدمه در آن سفر طولانی خانه دریاسالار Janeway از 2404 دریچه بی پروا طرح را به خانه کشتی خوب چند سال زودتر از آن انجام داد.


ستاره بازحمت حرکت کردن در دسترس است به جریان در حال حاضر به صورت رایگان در CBS دسترسی به همه.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو