ستاره بازحمت حرکت کردن: پایین تر از عرشه مخصوص ماشینها ممنوع’ نشان می دهد چه اتفاقی می افتد بسیار پایین تر از پل

Star Trek: Lower Decks CBS All Access animated series
فردا همه دسترسی

CBS خود را گسترش داده پیشتازان فضا ارائه شده در آن دسترسی به همه خدمات جریان با یک نامتعارف سری متحرک. ستاره بازحمت حرکت کردن: پایین تر از عرشه مخصوص ماشینها ممنوع با تمرکز بر زندگی این مهم حداقل خدمه روی عرشه یکی از مهم حداقل starships, the U. S. S. کریتوس. مجموعه ای در 2380 آن را به شرح زیر ensigns مارینر Boimler Rutherford و Tendi (ابراز شده توسط Tawny Newsome, Jack Quaid Noël چاه و یوجین کردرو) به مقابله با آنها شغل اعم از صرفه جویی در سیارات برای گرفتن holodeck سطل زباله.

نشان می دهد فنر از یک CBS مقابله با ستاره بازحمت حرکت کردن: کشف co-creator و showrunner الکس Kurtzmann و هدایت خواهد شد توسط Rick and Morty جانباز نویسنده مایک McMahan. پایین تر از عرشه مخصوص ماشینها ممنوع نخواهد بود کاملا به عنوان risqué به عنوان R-rated Rick and Mortyاما Kurtzmann گفت: این امر تکیه “کمی بیشتر از بزرگسالان است.”

پایین تر از عرشه مخصوص ماشینها ممنوع خواهد بود “عشق نامه” به Star Trekگفت: Kurtzmann. “کلید این است که به خنده با ستاره بازحمت حرکت کردن و نه در پیشتازان فضا” او گفت: انواع پانل های سال گذشته است. در بالای “پاره پاره underdog” پرچمدار خدمه آن را نیز از ویژگی های یک Riker مانند اولین افسر (“اگر او به سرعت و تا به حال کمتر شرم” گفت: Kurtzmann) ابراز شده توسط جری اوکانل با Dawnn Lewis به عنوان کاپیتان کارول فریمن. ستاره بازحمت حرکت کردن: پایین عرشه آغاز بکار در آگوست 6th, 2020 در CBS همه دسترسی داشته باشید.

در این مقاله: ستاره بازحمت حرکت کردن: پایین تر از عرشه مخصوص ماشینها ممنوع, CBS همه دسترسی Rick and Morty, انیمیشن, سریال, کمدی, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>