Star Trek: عرشه پایین تر اولین تریلر چه اتفاقی خواهد افتاد اگر احمقها مثل ما بودند در یک کشتی فضایی


من فقط دوست دارم که کسانی که Romulans باید سانسور میله بیش از چشم خود را. کسانی که اب زیر کاه شیاطین.
Gif: CBS

تریلر دیوانگییک محل خاص برای پیدا کردن جدیدترین تریلر برای فیلم و تلویزیون را نشان می دهد شما ولع مصرف.

عشق ما را به شوخی در مورد فاجعه انسان (و فاجعه Vulcans, Klingons, Bajorans, Bolians آزاد Borgs و غیره) را تشکیل می دهند که شمار خدمه از ستاره بازحمت حرکت کردن را نشان می دهد. مطمئن شوید که آنها حرفه ای, اما آنها کثیف و مسخره هم درست مثل ما! خوب متحرک پایین عرشه تریلر نشان می دهد چه اتفاقی می افتد اگر شما قرار داده واقعی فاجعه سرنشین یک کشتی فضایی و این بسیار بزرگ است.

تبلیغات

فردا به ما داده است ما برای اولین بار جامد نگاهی به مایک McMahan را کمدی را در پیشتازان فضا , جهان, با اولین تریلر به ما زیرچشمی نگاه کردن در قهرمانان ما دیدار روی عرشه کشتی ناو کریتوسیک Starfleet کشتی کاوش در جهان در حدود 2380.

تبلیغات

خوب “قهرمانان.” در حالی که وجود دارد این است که شجاع قهرمان, ستاره بازحمت حرکت کردن پل خدمه وارد شدن به تمام sci-fi action روی کریتوسو ما را به دیدن آنها اینجا هستیم واقعا خیلی بیشتر علاقه مند در پایین عرشه‘s واقعی ستاره: Ensigns مارینر (ابراز شده توسط Tawny Newsome), Boimler (Jack Quaid), Tendi (Noël چاه) و رادرفورد (یوجین کردرو). هفتمای هستید که به تازگی اختصاص داده افسران که خود را بی درنگ پرت به Star Trek مزخرف در حالی که همچنین ریخته شدن در عنوانی پایین تر از عرشه کشتی.

بخشی از دلیل آن این است که آنها Ensigns البته—مگر اینکه شما هری کیم و رشته zillions نور-سال دور در یکی دیگر از ربع, Ensigns واقعا افرادی که در مورد صرفه جویی در روز در ستاره بازحمت حرکت کردن. اما هم ؟ این مردم فقط adorably فاجعه به خصوص مارینر و Boimler که قانون دقیقا همانطور که ما می خواهم انتظار جوانان مشتاق آرای خود را در اولین ماموریت را بی پروا مخلوط بودن کامل messes و همچنین فقط خیلی خوشحال به داخل سفینه, بازی, با عجیب و شگفت انگیز تکنولوژی و گهگاه به اویختن با لیگ های بزرگ در پل.

آن را نمی توان برای همه—eبه خصوص کسانی که ترجیح می دهند یک بازحمت حرکت کردن است که طول می کشد خود را کمی بیشتر به طور جدی—but عرشه پایین تر به نظر می رسد مانند آن را می گیرد برخی از آن خوشدل اردوگاه و حماقت است که همیشه بخشی از حق رای دادن و cranks آن را تمام راه را تا به یازده. آن را مشخص بازحمت حرکت کردنحتی اگر آن را با قاطعیت رفته تمام راه را به پوچی.

ستاره بازحمت حرکت کردن: پایین تر از عرشه مخصوص ماشینها ممنوع آغاز می شود فردا همه دسترسی اوت 6.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>