بعدی XCOM بازی این است که گرفتن این مجموعه در جهت های مختلف و طرفداران نمی خواهد که به صبر طولانی به آن بازی است.

XCOM: Chimera تیم ملی است مستقل spinoff مجموعه پس از XCOM 2 که می بیند توسعه دهنده Firaxis Games آزمایش با نوبه خود مبتنی بر تاکتیکی عمل این سری شناخته شده است. انتشار آوریل 24 برای PC, کوتاه تجربه هزینه $10 در راه اندازی تا ماه مه 1, هنگامی که آن را به 20 دلار

جدا خیال واهی تیم ملی از مطالب قبلی این است که آن را به یک بزرگتر تمرکز بر داستان سرایی. به جای این برنامه شامل شخصیت های قابل تنظیم بازیکن تیم ملی را 11 ویژگی منحصر به فرد عوامل که هر کدام شخصیت منحصر به فرد. در میدان جنگ هر یک از شخصیت های مختلف را داشته باشد توانایی های تاکتیکی را به آنها را به ایستادگی کردن از جمله ادم خائن و بدنهاد گونه زبان بکشید.

روایت برگزار خواهد شد و پنج سال پس از حوادث XCOM 2 در شهرستان 31 که ناشر 2K توصیف به عنوان “یک مدل از صلح در یک پست-تهاجم جهان است.” اما درگیری را بوجود می آیند و گاهی اوقات که عنوانی خیال واهی تیم ملی در می آید. این نخبگان نیروی کار انسان ها و بیگانگان با هم کار می کند برای خلاص شدن از هر گونه تهدید.

Firaxis تخمین می زند که این کمپین را به 20 ساعت برای تکمیل و می گوید این تصمیم به ارائه یک spinoff به منظور آزمایش با هسته گیم پلی. این تغییرات شامل فرصت برای عامل خاص تعاونی اقدامات است که دیدن شخصیت تیم برای ارائه مخرب حملات و یک لایه به نوبه خود سیستم است که مرتب سازی بر اساس افراد به جای داشتن یک تیم قبل از دیگر. استودیو طراحی ماموریت با عمل در ذهن به عنوان آن را می خواستم به نگه داشتن در بازی برخورد غیر قابل پیش بینی و پر از عمل است.

دیگر ویژگی منحصر به فرد به خیال واهی پیراهن جدید مبارزه با فاز به نام نقض حالت. جوخه های دیگر نمی خواهد رها کردن به یک محل از پیش تعیین شده در نقشه در آغاز ماموریت. در عوض بازیکنان را تعیین عوامل به بخش های مختلف و می توانید با استفاده از مهارت های مختلف را به تعجب دشمنان و ورودی خود را بیشتر موثر.

همه از این بازیکن اقدامات منعکس خواهد شد در شهرستان 31. اگر عوامل ناموفق هستند و یا به علت مسائل در طول ماموریت پس از آن شهرستان خواهد شد به طور فزاینده ای تبدیل شدن به در لبه و در کل هرج و مرج خواهد فوران. آن را به بازیکن به اولویت بندی وظایف و یا تحقیقات و بالاتر از دیگر مسائل است. این شهر را امن نگه داشته و از آن در آینده روشن خواهد شد و اگر این عمل تعادل به درستی انجام شده است.

خیال واهی تیم ملی برای اولین بار انتشار در XCOM سری پس از 2017 را XCOM 2: جنگ از انتخاب بسته توسعه. استراتژی سری MicroProse شد یک PC آمار در 1990s شد و با موفقیت بوت توسط Firaxis در سال 2012.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو