مراکز کنترل کننده بازی در نهایت با این نسخهها کار به صورت بی سیم بر روی کامپیوتر خود را

A Google Stadia video game controller with a Night Blue finish alongside a gaming monitor, taken on November 27, 2019. (Photo by Olly Curtis/Future Publishing via Getty Images)
Olly Curtis/Future Publishing via Getty Images

گوگل مراکز کنترل کننده بی سیم است که در نهایت غلبه بر برخی از آن اوایل محدودیت. از این هفته Stadia کنترل دیگر نیاز به وصل به کامپیوتر خود را به بازی بازی در وب است. شما می توانید ترک USB-C کابل پشت هنگامی که شما می خواهید به آتش عذاب ابدیکه ممکن است مهم است اگر شما در حال استفاده از یک لپ تاپ با چند پورت.

علاوه بر این فقط نیاز به اتصال گیم پد به این سرویس از طریق شبکه WiFi خود را. این صدا ممکن است مانند بزرگترین علاوه بر این, اما آن را به ارمغان می آورد Stadia نزدیک به گوگل, اصلی, دید از داشتن همان تجربه بازی در سراسر هر دستگاه. در حال حاضر شما می توانید سوئیچ نسبتا یکپارچه بین تلویزیون و کامپیوتر.

در این مقاله: گوگل, استادیوم, بازی, بازی های ویدئویی, کنترل, وب, اینترنت, خدمات, جریان بازی, اخبار بازی, چرخ دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>