Stadia کاربران هم اکنون می توانید سعی کنید این سرویس از طریق تلفن همراه

Stadia hands-on

Engadget

Stadia در حال حاضر اجازه می دهد تا شما را به جریان بازی بیش از 4G و 5G اتصالات ارائه شده شما مایل به سعی کنید این قابلیت به عنوان بخشی از گوگل آخرین آزمایش است. شما می توانید با فعال کردن ویژگی های راه اندازی شده توسط Stadia برنامه را بر روی تلفن خود را با ضربه زدن بر روی آواتار خود و مرور به آزمایش بخش از منوی تنظیمات. نگه داشتن در ذهن گوگل در حال حاضر نورد از این ویژگی به کاربران, بنابراین شما ممکن است گزینه ای را حق دور.

زمانی که Stadia راه اندازی در سال 2019 تنها راه برای استفاده از خدمات بیش از یک اتصال سلولی بود به استفاده از اتصال اینترنت به ترفند نرم افزار به فکر آن بود که به اینترنت متصل بیش از فای. در مقابل مایکروسافت رقابت پروژه xCloud خدمات ارائه شده سلولی جریان پس از یک روز.

با استفاده از داده ها از یک APK teardown, 9to5Google برآورد با استفاده از Stadia بیش از یک اتصال به داده ها را مورد مصرف 2.7 GB در هر ساعت. برای قرار دادن که استفاده از داده ها در چشم انداز جریان بازی در 720p بیش از فای با استفاده از حدود 4.5 GB در هر ساعت. که نشان می دهد که Stadia ممکن است در جریان بازی در کمتر از کیفیت HD و یا 60 فریم در ثانیه زمانی که شما برای اتصال بیش از یک اتصال داده تلفن همراه. گوگل نشده ارائه شده بیش از حد بسیاری از جزئیات بیشتر در مورد چگونه تلفن همراه جریان کار می کند, بنابراین ما رسیده به این شرکت برای کسب اطلاعات بیشتر. ما به روز رسانی این مقاله وقتی ما را از این شرکت.

در حالی که آن را عادلانه می گویند Stadia زندگی نه به وعده های گوگل ساخته شده که در آن اعلام کرد که پلت فرم در GDC 2019 در ماه های اخیر این شرکت همچنین انجام بسیاری برای بهبود امور است. به عنوان مثال آن را به تازگی پشتیبانی از 4K وب سایت جریان و نورد یک نسخه رایگان از پلت فرم.

در این مقاله: Stadia گوگل xCloud, بازی های ویدئویی, 5g, 4g, lte, موبایل, اینترنت, av, بازی, جریان, کامپیوتر شخصی, اخبار, بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>