خرید رپورتاژ

POLAND - 2020/04/10: In this photo illustration a Spotify logo is seen displayed on a smartphone with a COVID 19 sample on the background. (Photo Illustration by Omar Marques/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)
SOPA تصاویر از طریق گتی ایماژ

“هر روز در حال حاضر به نظر می رسد مانند آخر هفته می گوید:” Spotify در جدیدترین گزارش مالی و یکی از اولین به نظر می رسد در چگونه COVID-19 اثرات جریان کسب و کار. موسیقی و پادکست شرکت به عنوان انتظار می رود شاهد کاربر رشد افزایش, با 286 میلیون کاربر دارد و 130 میلیون پرداخت مشتریان. کمک کرد که آن را در €1.8 میلیارد دلار ($1.95 میلیارد دلار) درآمد با عامل زیان در حال سقوط فقط €17 میلیون ($18.4 میلیون نفر). اما اعداد نیست, به عنوان جالب به عنوان Spotify در این بینش چگونه بحران جهانی نهفته است آنچه که کاربران آن در حال انجام است.

مثلا Spotify می گوید که تعدادی از کاربران برای اتصال به پلت فرم از طریق اتومبیل های خود را, wearables و مرورگرهای رومیزی افت دو رقمی. اما که به جای کسانی که مشترکین ترک پلت فرم آنها در حال حاضر فقط دسترسی به موسیقی خود را از طریق تلویزیون و کنسول های بازی. رشد در این مناطق است “در بیش از 50 درصد بیش از مدت زمان مشابه” با کنسول های بازی به طور ناگهانی تبدیل شدن به یک “بالای 2 یا 3 پلت فرم از نظر مصرف” به خصوص برای کاربران رایگان.

و Spotify بزرگ-بودجه قمار در پادکست ها و پادکست به نظر می رسد پرداخت سود سهام در حالت عادی ما خودمان را پیدا کنید در. تقریبا یک پنجم از Spotify کاربران تعامل با پادکست ها بر روی پلت فرم که در حال حاضر وجود دارد بیش از 1 میلیون نفر را نشان می دهد در این سرویس است. و مهمتر از همه بیش از 60 درصد از آنها طراحی شده توسط لنگر “را خود پادکست” پلت فرم Spotify خریداری شده در اوایل سال 2019.

به نظر می رسد مانند بسیاری از مردم مصرف خود را مستند / پناهگاه در محل سفارشات به عنوان توجیهی برای شروع یک پادکست جدید خود را بیش از حد. با توجه به Spotify در “لنگر-صفحه نشان می دهد اختصاص بیش از 70 درصد از پادکست جدید راه اندازی شد در خدمات ما.” اما به طور طبیعی COVID-19 ناشی از یک شوک به بازار تبلیغات با Spotify ضبط 20-plus-درصد دندانه در آگهی درآمد نسبت به پایان ماه مارس.

Spotify در است که به وضوح ارائه برخی از اندازه گیری به راحتی مردمی در این مواقع استرس و دیدم سنبله در جستجو برای “chill” و “کلام” لیست پخش. همچنین گزارش داد که “سربازان ارتش در مصرف پادکست مربوط به سلامتی و مراقبه در طول چند هفته گذشته.” این شرکت انتظار دارد که رشد آهسته کمی در ماه های آینده, اما فکر می کند که آن را شکستن 300 میلیون کاربر نقطه عطف در مدت زمانی کوتاه.

در این مقاله: Spotify در Q1 سال 2020, مالی, COVID-19 اخبار, دنده, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو