Spotify می گوید شنونده عادات تقریبا به قبل از همه گیر سطح

The Spotify logo is pictured on a football table placed in a playroom at the company headquarters in Stockholm on February 16, 2015. AFP PHOTO/JONATHAN NACKSTRAND (Photo credit should read JONATHAN NACKSTRAND/AFP via Getty Images)
جاناتان NACKSTRAND via Getty Images

Spotify دوم-درآمد سه ماهه گزارش نمی کند و فقط به ما بگویید که چگونه بسیاری از مردم با استفاده از خدمات و چقدر پول آن را از دست داد. این اسناد همچنین نشان می دهد تا چه حد مردم را به زندگی خود را به زندگی عادی پس از برخی از COVID-19 مستندات آرام شد. با توجه به جریان شرکت در آن دیده می شود “در ماشین گوش دادن” آمار ارتجاعی فقط 10 درصد کمتر از آنچه در آن بود قبل از مستندات آغاز شد.

و همه گیر را دقیقا نمی صدمه دیده این شرکت در تلاش برای اولین بار به آرزو شکستن 300 میلیون کاربر خوانده شده را علامت. Spotify نشان داد که مجموع آن کاربر پایه رشد کرده است به 299 میلیون کسب و کار هنوز هم به عنوان پررونق مردم بازگشت به کار و کسب و کار شروع به خرید تبلیغات دوباره. آه و از این رقم 138 میلیون برای پرداخت حق بیمه با, باقی مانده, با استفاده از این نسخه آگهی پشتیبانی از پلت فرم.

Spotify علاقه پادکست پرداخت است هم با 21 درصد از کاربران آن در حال حاضر گوش دادن به پادکست ها بر روی پلت فرم. که تعداد “همچنان به رشد در سه رقمی نرخ سال بیش از سال” و بنابراین ما در حال انتظار است که شکل ادامه به افزایش در سراسر سال است. نه به ذکر است که این افزایش در پادکست گوش دادن است قبل از شرکت در بحث انحصار مقابله با جو روگان ضربات در این ماه سپتامبر.

Spotify درآمد افزایش می یابد, اما در همان زمان ضرر و زیان خود را عمیق تر که در آن شرکت کرده است را به تعدادی از عوامل. به طور معمول آن را مقصر می داند و کارکنان آن در سوئد برای اضافه کردن به آن بار مالیاتی که باید آنها را احساس واقعی تورم. از همه مهمتر این است که بیشتر خانواده ها و دانش آموزان ثبت نام به گروه و یا با تخفیف برنامه های این شرکت میانگین درآمد به ازای هر کاربر می افتد.

در این مقاله: کسب و کار, 2020, Spotify, Q2 سال 2020 COVID-19, Q2, اخبار, دنده, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>