Spotify در حال تست در نرم افزار تبلیغات در قسمت پادکست صفحات

Spotify Podcasts
بیلی استیل/Engadget

در نمایشگاه CES Spotify وعده داده شده به انقلابی پادکست تبلیغات خود را با جریان های درج آگهی (SAI) فن آوری است. این شرکت گفت که می تواند به تولید و تبلیغ بیشتر آمار دقیق مانند واقعی این آگهی, فرکانس برسد و ناشناخته خواهد ماند و مخاطبان اطلاعات. به عبارت دیگر بسیاری اطلاعات بیشتر از قبلا در دسترس برای پادکست ها. سرویس جریان بوده است در یک پادکست فشار برای سال ها در این نقطه و در حال حاضر آن را آسان تر برای شنوندگان به امکان استفاده از تخفیف در نرم افزار ارائه می دهد.

Spotify می گوید که این ابزار را ساده آنچه شما باید انجام دهید به منظور نجات یک معامله شما بشنوم در مورد علاقه خود را نشان می دهد. اساسا شما دیدن آگهی های بیشتر جزئیات در قسمت صفحه که برای پادکست داخل برنامه Spotify در. به جای داشتن به یاد داشته باشید یک پیشنهاد کد و یا یک URL خاص, شما می توانید حرکت به عقب به قسمت فهرست به صورت مستقیم دسترسی داشته باشید. تخفیف اطلاعات را به نظر می رسد تحت یک “قسمت حامیان مالی” به عنوان, و بهره برداری از آن را به شما ارسال به تبلیغ صفحه که در آن شما می توانید با استفاده از معامله.

Spotify In-App Offers

Spotify در

البته وجود جوانب مثبت و منفی به این. برای شنوندگان وجود خواهد داشت حذف تبلیغات داخل برنامه Spotify در فراتر از فقط صوتی. این شرکت می گوید در برنامه ارائه می دهد هنوز هم در تست اما آنها در فاز آلفا در آمریکا با تبلیغات به هری در آخرین پادکست در سمت چپ و در آلمان با HelloFresh در Herrengedeck. Spotify نیز اشاره می کند که شما ممکن است شنیدن یک معامله شما می خواهید در یک زمان هنگامی که شما می توانید فورا بررسی جزئیات مانند اگر شما در حال اجرا آشپزی یا رانندگی. بدیهی است که به راحتی قادر به دریافت اطلاعات بدون نیاز به یاد داشته باشید یک کد و یا آدرس وب مفید خواهد بود در آن موارد.

برای پادکست سازندگان آن را به تمیز کردن آگهی می خواند. دیگر نمی خواهد آنها را به صرف ثانیه اضافی تکرار نکات کلیدی دو یا سه بار به مطمئن شوید که شما آنها را شنیده ام. آنها می گویند آن را یک بار و حرکت جدید در برنامه کارت را به بقیه انجام دهد.

“متوسط پادکست شنونده شنیده است یک تعداد بی شماری از تبلیغات با پایان دادن به کدهای تبلیغی و یا نشان می دهد-وب سایت های خاص با دقت سه بار تکرار می شود تا به عنوان به آن را فراموش کرده ام” Faithfully توضیح داد. “در برنامه ارائه می دهد باعث می شود آن را بسیار ساده تر را برای شنوندگان به گرو در اوردن معاملات هر زمان که آنها دوباره به برنامه و همه ما می تواند از یک سود کمتری ‘w-w-w-dot’ املا درس از ما پادکست های مورد علاقه سازندگان.”

برای تبلیغ آن به معنی از بین بردن یک کلید سد به شنوندگان اقدام به تبلیغ آنها شنیده می شود. آن را بسیار آسان تر به شیر پس از آن است که به یاد جزئیات خاص شما شنیده ام پیش از آن در روز و یا تلاش برای شکار آگهی دوباره فقط به این اطلاعات.

Spotify می گوید آن را ادامه خواهد داد تست در نرم افزار ارائه می دهد از طریق پایان سال 2020 است. بنابراین اگر شما از طرفداران از این اخبار می تواند آن را چند ماه قبل از مورد علاقه خود را نشان می دهد شروع به استفاده از “قسمت حامیان” کارت داخل برنامه.

در این مقاله: spotify در, پادکست, پادکست ها, آگهی, تبلیغات, تبلیغات در برنامه ارائه می دهد اخبار, دنده, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im