Spotify در آزمایش با اشتراک گذاری پادکست به نقل از رسانه های اجتماعی

London, UK - July 31, 2018: The buttons of the music streaming app Spotify, surrounded by Podcasts, Apple Music, Facebook and other apps on the screen of an iPhone.
stockcam via Getty Images

میشل اوباما پادکست را اولین قسمت این است که در حال حاضر زندگی می کنند در Spotify در و آن در کنار عرضه تجربی از ویژگی های که باعث می شود آن را بسیار آسان تر برای به اشتراک گذاشتن از خیلی چیزهای نشان می دهد در رسانه های اجتماعی. Spotify آغاز شده تست نقل قول-قابلیت به اشتراک گذاری برای تلفن همراه, دادن به شما یک راه آسان برای شروع به بحث در مورد ایده ها و یا احساسات است که طنین انداز با شما با دوستان و پیروان.

زمانی که شما آمار بازی میشل اوباما پادکست بر روی یک دستگاه تلفن همراه نشان می دهد صفحه نمایش داده خواهد شد یک چرخ فلک در دسترس quotes — بدون نیاز به تایپ آنها را خودتان کنه. همه شما باید انجام دهید این است ضربه بزنید بر روی هر یک از کارت به گسترش گزینه های به اشتراک گذاری. در حال حاضر گزینه های آن عبارتند از: Instagram, Facebook, Twitter, اسنپ چت و واتساپ. پس از آن فقط یک ویژگی آزمایشی, اگر چه آن ممکن است تنها رول به انتخاب کاربران. علاوه بر این معلوم نیست اگر این نقل قول-قابلیت به اشتراک گذاری در دسترس خواهد بود برای دیگر پادکست در طول دوره آزمایش.

این شرکت صادر شده استاندارد آن بیانیه ای که آن را به ویژگی های آزمون با اعلام آن:

“در Spotify ما به طور معمول انجام تعدادی از آزمایشات در تلاش برای بهبود تجربه کاربر. برخی از کسانی که در آزمون تا پایان هموار کردن مسیر برای ما گسترده تر تجربه کاربر و دیگران تنها در خدمت به عنوان مهم یادگیری است.”

Spotify در نورد برخی دیگر از ویژگی های تجربی بیش از ماه گذشته است. در ماه ژانویه از آن شروع به آزمایش یک ویژگی است که اجازه می دهد تا اثرگذارندهها به اشتراک گذاری داستان در کنار عمومی خود را لیست پخش به دنبال در زمان واقعی از آلبوم آزمایش از طریق همکاری خود را با Musixmatch در ماه فوریه است. آن را نیز آغاز شده تست پادکست های ویدئویی در ماه مه قبل از اینکه به طور رسمی راه اندازی آنها را در ماه ژوئن.

در این مقاله: Spotify نقل قول-قابلیت به اشتراک گذاری آزمایش, آزمون, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im