Spotify گزارش شده است که تفکر در مورد اضافه کردن موسیقی به پلت فرم آن با توجه به کد موجود در نسخه فعلی از خدمات جریان برنامه.

بالقوه قابلیت کشف شد توسط انجمن وبلاگ نویس جین وونگ که شناخته شده است به دنبال جدید و ویژگی های مخفی از برنامه ها و خدمات و ارسال شده در توییتر.

ویدیو جدید تب داشت در Spotify در حال حاضر در حال پخش روی صفحه نمایش در کنار هنر آلبوم و بوم زبانه. آلبوم هنر این است که یک تصویر ثابت در حالی که بوم یک حلقه انیمیشن که هنرمندان برای ارائه برخی از آهنگ.

در حالی که Spotify در است “هنوز هم کاوش” آنچه به جایی در این ویدئو تب موسیقی فیلم در حال انتخاب قطعی و بدیهی. هنوز معلوم نیست که این قابلیت به منبع محتوا اما به احتمال زیاد خواهد شد از یوتیوب با وجود این فیلم متمرکز بر موسیقی یوتیوب که یک رقیب.

Spotify قبلا اقدام به اضافه کردن فیلم ها به پلت فرم خود را تحت نام Spotify را نشان می دهد و با محتوا از امثال نمایش روزانه و SportsCenter. که قابلیت کاهش یافت و به فرعی و برگه ویدیو جدید ممکن است برنامه فرصت در انجام کارهای درست بار دوم در اطراف. اما از آنجا که هنوز هیچ اعلام رسمی وجود دارد که هنوز هم یک احتمال است که برنامه ریزی از ویژگی های خواهد گیریم.

روندهای دیجیتال رسیده به Spotify در برای نظرات به کشف ویژگی های. ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله ما به محض شنیدن.

Spotify در به روز رسانی

Spotify در به تازگی حذف 10,000-item محدودیتی در کتابخانه خود را از ویژگی های اجازه می دهد مردم برای اضافه کردن به عنوان بسیاری از آهنگ ها به عنوان آنها می خواهند. این شده است یکی از سرویس درخواستی امکانات, حتی اگر تنها 1% از کاربران رسیده 10,000 ذخیره آهنگ در کتابخانه خود را.

این جو روگان تجربه پادکست نیز در حال حرکت به طور انحصاری به Spotify در, تا پایان سال, اما در دسترس خواهد بود بر روی پلت فرم به صورت رایگان شروع سپتامبر 1.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو