نقطه ایستگاه فضایی بین المللی گذشت سربار امشب

اگر شما زندگی می کنند در سواحل شرق و یا در جنوب شرقی ایالات متحده و آسمان در حال روشن امشب چوب سر خود را از پنجره به بیرون و یک فرصت خوب وجود دارد شما خواهید دید ایستگاه فضایی بین المللی گذشت سربار.

این عینک منحصر به فرد گذشته یک کل شش دقیقه و با تشکر از روشن انعکاس خورشید در قسمت بیرونی ایستگاه شما نمی نیاز به هر گونه کیت ویژه به آن را ببینید. ناسا می گوید آن را آسان به نقطه توصیف آن را به عنوان به دنبال مانند “بسیار روشن ستاره در حال حرکت در سراسر آسمان است.”

بررسی گرافیک در توییت زیر را برای اطلاعات دقیق در زمانی که آن را عبور از محله خود را.

در مدار زمین در ارتفاع حدود 250 مایل از ایستگاه فضایی در حال حاضر در صفحه اصلی به پنج فضانوردان از جمله ناسا کریس کسیدی, داگ هرلی و باب Behnken. هرلی و Behnken وارد و در پایان ممکن است روی خدمه اژدها در چه بود SpaceX را اولین فضانورد راه اندازی و همچنین به عنوان اولین crewed راه اندازی از خاک ایالات متحده آمریکا پس از پایان برنامه شاتل فضایی در سال 2011. Behnken و Cassidy شده اند و مشغول انجام چندین spacewalks در هفته های اخیر با یکدیگر برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

اگر شما از دست ایستگاه فضایی عبور سربار امشب و یا شما زندگی می کنند در بخش دیگری از ایالات متحده — یا در واقع در جای دیگر در جهان وجود دارد یک شانس خوب در مدار پاسگاه عبور خواهد بود و سربار در آینده نزدیک به عنوان آن را همچنان به مدار زمین است. این روند دیجیتال مقاله به شما می گوید همه شما نیاز به دانستن برای گرفتن یک نگاه اجمالی.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>