روح Dot 2 و روح X2 نقد و بررسی: Anker چشمگیر $80 earbuds

حالا که درست بی سیم از earbuds رفته جریان اصلی شرکت به طور مداوم بهبود طراحی و عملکرد به اصلاح آنها. یکی دیگر از جنبه های کلیدی از حضور در همه جا است قیمت های پایین تر. شما دیگر نیاز به پرداخت صدها هزار دلار به یک و قابل اعتماد مجموعه ای از جوانه که صدای مناسب و معقول. در واقع وجود دارد بسیاری از گزینه های زیر 100 دلار است که در خدمت شما هست. و در حالی که Anker ممکن است یک نام است که بلافاصله به ذهن می آید زمانی که شما فکر می کنم در مورد هدفون های این شرکت ایجاد کرده است خود را به عنوان یکی از بهترین و مقرون به صرفه درست بی سیم از earbuds که اکثر حمل آن Soundcore نام تجاری. آن Soundcore روح Dot 2 و روح X2 هر دو گزینه های بسیار عالی در تنها $80.

گالری: Anker Soundcore روح Dot 2 و روح X2 نقد و بررسی | 19 عکس


19
 • +15

روح Dot 2

You’ll have to make some sacrifices on features, but the audio quality is stellar.

بیلی استیل/Engadget

روح Dot 2 نشسته درست در وسط زمان پایدار است. و آن را چک بسیاری از جعبه: اندازه کوچک و قابل توجه صدا sweatproof و قیمت عالی. آنها در واقع قابل ملاحظه ای کوچکتر از بسیاری از حقیقی های بی سیم از earbuds من تست کردم. روح Dot 2 دارای یک “AirWing” fin به امن آنها را در گوش خود را که باعث می شود آنها به نظر می رسد کمی بزرگتر اما بدون که این مورد همان اندازه Jabra نخبگان 75t و Samsung Galaxy جوانه+.

Engadget نمره

فقیر

Uninspiring

خوب

عالی

کلید

Anker
Soundcore روح X2

83

جوانب مثبت
 • Boomy و قابل تنظیم باس
 • ستارگان وضوح
 • قیمت مقرون به صرفه
 • جامد عمر باتری
منفی
 • طراحی قلاب برای همه نیست
 • کنترل ناشیانه واقع
 • بدون توقف اتوماتیک

خلاصه

کمتر از نصف قیمت Powerbeats Pro روح X2 ارائه می دهد یک شبیه over-the-ear hook طراحی در یک مجموعه قابل اعتماد واقعی بی سیم از earbuds. آنها ساخته شده برای تمرینات از IP68 دارای ساخت و ساز به تنظیم boomy باس. کیفیت صدا به طور کلی بسیار خوب است و این بسته به اندازه کافی عمر باتری به شما از طریق روز کاری بدون نیاز به پهلو به آنها در این مورد است. به علاوه آنها تنها 80 دلار است که کاملا معامله.

برای اولین بار به بررسی Soundcore روح X2?
رتبه بندی های شما به ما کمک راهنمای خریدار برای همه بهتر است.
نوشتن یک بررسی

Engadget نمره

فقیر

Uninspiring

خوب

عالی

کلید

Anker
Soundcore روح Dot 2

81

جوانب مثبت
 • باس Punchy
 • کوچک و بسیار راحت و اندازه
 • قیمت مقرون به صرفه
 • IPX7 امتیاز
منفی
 • کنترل های لمسی نیست بصری
 • هیچ پردازنده کنترل حجم صدا
 • بدون توقف اتوماتیک
 • عمر باتری

خلاصه

برای $80, روح Dot 2 یک بازی بسیار جامد مجموعه ای از حقیقی های بی سیم از earbuds. Anker تاکید بر باس عملکرد آن را نشان می دهد. این کمبود امکانات است که می تواند آنها را حتی بهتر گزاره اما ترکیبی از راحتی و کیفیت صدا و ویژگی های به اندازه کافی به حکم یک توصیه — به خصوص در این قیمت.

برای اولین بار به بررسی Soundcore روح Dot 2?
رتبه بندی های شما به ما کمک راهنمای خریدار برای همه بهتر است.
نوشتن یک بررسی

کوچکتر است قطعا بهتر است. به طور کلی کوچک از earbuds راحت تر هستند. آنها معمولا سبکتر و آنها مناسب بهتر است در گوش خود را بدون چسبیدن بیش از حد. اما جمع و جور قد می دهد شرکت های اتاق کمتر به کار با قطعات و گاهی اوقات این امر منجر به فداکاری های صوتی و یا ویژگی های. که نه مورد با روح Dot 2. Anker طراحی این جوانه برای تمرینات حق را به IPX7 عرق و ضد آب. برای حفظ انرژی خود را در طول این فعالیت شما نیاز thumping باس. این شرکت می گوید روح Dot 2 استخدام “باس-افزایش درایور” و به اصطلاح BassUp الگوریتم برای بهینه سازی low-end تن در زمان واقعی است. Anker می گوید راننده طراحی بهینه سازی شده برای حداکثر باس خروجی ادعا می کنند که از آن ارائه می شود. این جوانه بسته پانچ.

You’ll have to make some sacrifices on features, but the audio quality is stellar.

بیلی استیل/Engadget

این همه اضافه می کند تا به یک چیز ساده است: روح Dot 2 برای تلفن های موبایل شگفت انگیزی خوب برای $80 مجموعه ای از earbuds. من تست کردم و کم هزینه به مدل های قبل و در حالی که آنها صدا خوب وجود دارد و واضح صوتی فداکاری. با روح Dot 2, من اغلب فراموش کرده بودم گوش دادن به زیر 100 دلار گزینه است. Anker گردد و boomy پایین محدوده که فتح و غلبه نیست. و هنگامی که شما عامل در اندازه کوچک و از جوانه های کلی که شاهکار است و حتی بیشتر چشمگیر است.

اجرای جواهرات’ RTJ4 برای تلفن های موبایل فقط به عنوان بزرگ و با صدای بلند به عنوان هنرمندان در نظر گرفته شده که به لطف آن low-end تن. اما این همه در مورد باس با روح Dot 2 وجود دارد را مناسب و معقول عمق و وضوح خوب به صدا مشخصات به عنوان به خوبی. صوتی گرد است به طوری که در علاوه بر این به هیپ-هاپ ژانرهای مانند سنگ و فلز و بلوگرس و بیشتر از همه صدای عالی در این earbuds. من را دریافت نمی اشتباه آنها را به عنوان همهجانبه و یا پر از جزئیات که سونی WF-1000XM3 یا Sennheiser Momentum واقعی بی سیم 2. اما روح Dot 2 یک گزینه خوب برای افرادی که فقط نیاز به برخی از صدایی مناسب و معقول از earbuds و نمی خواهید به صرف بیش از حد در آنها است.

You’ll have to make some sacrifices on features, but the audio quality is stellar.

بیلی استیل/Engadget

و این خوب است که این نیاز نیست و هر EQ ترفند در برنامه چرا که نه یک گزینه. برخی از Anker از earbuds کار با یک نرم افزار همراه است اما روح نقطه 2 است یکی از آنها (نه روح X2). که نرم افزار ارائه می دهد یک HearID آزمون که customizes صدا برای گوش خود را اگر شما انتخاب کردن برای یک مدل مانند آزادی 2 Pro. چه چیزی بیشتر شما می توانید بیش از 20 ایستگاه از پیش تنظیم دستی و یا نیشگون گرفتن و کشیدن EQ خود را. این واقعا تعجب آور است که Anker خواهد نبرند برنامه برای مقرون به صرفه تر مجموعه ای از جوانه های, اما شما باید بدانید که آنچه شما از دست رفته را به صرفه جویی در $70.

کنترل های لمسی روی روح Dot 2 یکی دیگر از منطقه که در آن Anker ساخته شده برخی از کاهش. وجود دارد هیچ شیر تنها به انجام هر کاری است. همه چیز از یک شیر آب و یا مطبوعات طولانی. در سمت راست earbud شما دو شیر برای پخش/مکث. در سمت چپ که عمل پرش به آهنگ بعدی. هیچ توانایی برای رفتن به آهنگ قبلی. شما می توانید خود را احضار دستیار صوتی با یک فشار طولانی بر روی هر دو earbuds به طور همزمان… و آن. وجود دارد در هیئت مدیره کنترل حجم و یا هر چیز دیگری. من می تواند به مقابله با این محدودیت ها اما اختصاص اعمال نیست حسی به من. من نمی یاد تا کنون با استفاده از earbuds که اجازه نمی دهد یک شیر آب تک برای هر چیزی.

وقتی که می آید به عمر باتری Anker وعده پنج و نیم ساعت اما من به طور متوسط حدود یک ساعت کمتر است. من در حال گوش دادن در حجم کامل, بنابراین آن را حس می کند من می خواهم کمی کمتر از اعلام رقم است. اما یک ساعت کامل است که کمی در مورد. شامل مورد ارائه می دهد دو اتهام برای یک مجموع از 16 ساعت از زمان پخش هنگامی که در ترکیب با earbuds. واقعی ترین های بی سیم گزینه های این روز نزدیک به 10 ساعت در یک شارژ, اما آنها نیز گران تر است. و من در مورد شما نمی دانم, اما من به ندرت گوش دادن به یک جفت از earbuds برای بیش از پنج ساعت در یک بروید. در حالی که آن را در پایین, پایان, عمر باتری در روح نقطه 2 به اندازه کافی برای اکثر کاربران است. به علاوه 10 دقیقه شارژ خواهد شد به شما یک ساعت استفاده از اگر شما در عجله هستید.

روح X2

You’ll have to make some sacrifices on features, but the audio quality is stellar.

بیلی استیل/Engadget

روح X2 کاملا متفاوت پیشنهاد — حداقل از نظر طراحی. این درست بی سیم از earbuds تر هستند مانند Powerbeats Pro و دیگر در اطراف گوش قلاب مدل. مانند AirPods های زیبایی است که یک موضوع از اولویت های شخصی اما وجود جوانب مثبت و منفی به شکل عامل. مهمترین آن را نمی خواهد کار با عینک و یا اگر شما می خواهم به پوشیدن کلاه در طول تمرین خود را و یا اجرای. این قلاب می کند و کمک به نگه داشتن این در جایی است که چیزی است که شما ممکن است در نظر بگیرید اگر شما در درجه اول با استفاده از این برای در حال اجرا و یا سایر فعالیت های فیزیکی با بسیاری از جنبش. آنها همچنین رتبهبندی IP68 در برابر آب و گرد و غبار و Anker می گوید آن SweatGuard فناوری محافظت در برابر اثرات خورنده از عرق.

با توجه به طراحی از روح X2, Anker واقع کنترل تا حدودی بی دست و پا ، آنها در لبه جلو جوانه رو به جلو و به دور از گوش خود را. آن زمان برخی از زمان برای من به یاد داشته باشید این دکمه نیست حق در گوش من مانند بسیاری دیگر درست بی سیم مدل. حتی Powerbeats Pro تا به حال کنترل بر بخشی از earbud که حق با کانال گوش خود را. Anker دوباره قرار داده و چرخش خود را چگونه کنترل سازمان یافته بنابراین یک بیت از یک منحنی یادگیری وجود دارد بیش از حد.

وجود دکمه های فیزیکی در هر طرف که هر دو قبول یا یک و دو و یا مطبوعات طولانی. در سمت راست بالای دستگیره کنترل صدا تنها با یک فشار و یا پرش آهنگ رو به جلو با فشار و نگه دارید. در سمت چپ بالای دکمه volume پایین و پرش آهنگ به عقب — تنها با یک یا مطبوعات طولانی بود. پایین کنترل در هر دو طرف خواهد play/pause, مهم نیست که یکی از شما آمار (هیچ اتوماتیک توقف ویژگی). آنها نیز هر دو به نوبه خود BassUp قابلیت روشن یا خاموش با فشار طولانی. در نهایت خود را برای فعال کردن دستیار صوتی شما دو دکمه پایین را فشار دهید در هر دو earbud. هنگامی که شما یاد بگیرند که طرح این کنترل همه به خوبی کار می کنند و من هرگز مسائل مواجه شد که در آن روح X2 را قبول نمی کند من پرس-یا اشتباه یک دو به صورت یک واحد.

You’ll have to make some sacrifices on features, but the audio quality is stellar.

بیلی استیل/Engadget

مانند روح Dot 2 روح X2 افزایش تمرین های با باس قدرتمند. که شامل الگوریتمی BassUp tech کار کردن در کنار یک اصطلاح BassTurbo اتاق آکوستیک برای افزایش رزونانس. وجود دارد تعدادی از چیزهایی Anker قرار داده شده بر روی کاغذ در اینجا, اما این واقعیت ساده است و باس چشمگیر است برای مجموعه ای از 80 دلار از earbuds.

BassUp دسته boomy ضربان طبل از RTJ4 خیلی بهتر از اینجا در روح Dot 2. این تعجب آور نیست با توجه به طراحی به طور خاص ایجاد شده برای افزایش low-end تن اما تفاوت قابل توجه است. وجود دارد یک مقدار خوبی از باس در حال حاضر اما BassUp از ویژگی های آن طول می کشد تا چند شکاف. راستش این برای من بیش از حد در زمان, اما من درک است که این ممکن است دقیقا همان چیزی است که برخی از مردم به دنبال. بسیاری از حقیقی های بی سیم از earbuds مبارزه با باس و آنهایی که یک شغل مناسب و معقول هنوز هم نیست این بمب افکن. اگر شما مانند بسیاری از کم پایان در طول تمرینات خود را این قطعا به خوبی خدمت می کنند.

وضوح صدا نیز خوب بر روح X2. کمتر bassy ژانرهای صدای خوب با آلبوم مثل خانواده واتکینز ساعت folky آکوستیک برادر, خواهر, داشتن اندامی که گرانتر هدفون به آهنگ. به جای فشرده سازی مجموعه ای از گیتار نواختن کمانچه باس و درامز به تخت سر و صدا شما می توانید حس ابعاد. شما می توانید شنیدن جزئیات مانند رشته سر و صدا و چیدن در نواختن گیتار و همه از این ابزار در واقع صدا مانند آنها در یک اتاق بزرگ با هم به جای فقط یک سری از عزیزان و صفر شکست با هم بر روی یک کامپیوتر. به طور کلی من ترجیح می دهم کیفیت صدا در روح X2 به روح Dot 2 برای آن بهتر باس عملکرد و افزایش عمق صدا.

You’ll have to make some sacrifices on features, but the audio quality is stellar.

بیلی استیل/Engadget

روح X2 نیز بهتر مناسب برای تماس. در حالی که روح Dot 2 قطعا با این نسخهها کار برای این منظور هنگامی که شما نیاز به آن را به روح X2 دارای cVc 8.0 کاهش سر و صدا که جدايه صدای خود را. اگر ما همیشه رفتن به ورزشگاه است که می تواند در دستی. آن را نیز می تواند مفید باشد اگر شما در حال اجرا در پر سر و صدا در محله های دیگر و یا با صدای بلند ، در واقع هر دو از این Soundcore مدل پوشش اصول اولیه از نظر کیفیت تماس اما مانند کلی صوتی, روح X2 انتخاب بهتر است.

Anker می گوید روح X2 گذشته به مدت نه ساعت در یک شارژ. بسیار شبیه روح Dot 2 من تست کوتاه آمد: حدود هشت ساعت و 15 دقیقه. دوباره ایده آل نیست اما اختلاف نبود کاملا به عنوان بد به عنوان چیزی که من مواجه می شوند در نقطه 2. و البته من با گوش دادن کامل یا تقریبا کامل با حجم بیشتر از زمان. هر کس نمی خواهد انجام دهد که پس از مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد. مورد نگه می دارد به اندازه کافی آب اضافی برای سه اتهام یا 27 ساعت به ارزش بازی زمان. مانند نقطه 2 آن چراغ در خارج است که به شما یک تخمین باقی مانده عمر باتری.

آشکار مقایسه در اینجا Powerbeats Pro. اگر ضربان مدل اغلب در فروش, آن را هنوز هم شما هزینه حدود 180 $-$200 ($249.95 قیمت کامل). در حالی که دست ها-رایگان سیری و اپل سریع جفت خوبی هستند و Powerbeats Pro بهتر کیفیت صدا شما باید تصمیم بگیرید که اگر آن را به ارزش 100 $اضافی. و در مورد این Soundcore جوانه بسیار کوچکتر از شدت زیادی از لوازم جانبی است که دارای Powerbeats Pro. برای هدست نیز ارائه می دهد یک آبرومندانه مقرون به صرفه قلاب, طراحی با BackBeat Fit 3150. عمر باتری جامد وجود دارد و این شرکت را پوشش می دهد اصول اولیه اما قیمت $150 — 70 دلار بیشتر از روح X2.

خلاصه

You’ll have to make some sacrifices on features, but the audio quality is stellar.

بیلی استیل/Engadget

Anker را Soundcore خط دو قانع کننده تر و گزینه های مقرون به صرفه با روح Dot 2 و روح X2. دومی قطعا outshines آن خواهر و برادر از نظر کیفیت صدا اما طراحی قلاب نمی خواهد کار برای همه. شما واقعا باید متعهد شود و راحت تر با طراحی و آشکار در هنگام استفاده از X2 به صورت کلی تر استفاده کنید. هنوز هم از این مدل ها با توجه به ارزش 80 دلار به عنوان تمام اطراف عملکرد جامد و قابل اعتماد حتی اگر وجود دارد چند ویژگی از دست رفته است.

در این مقاله: از earbuds, صوتی, واقعی, بی سیم, earbuds, soundcore روح dot 2 هدفون, واقعی, بی سیم, روح, x2, anker, بررسی, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im