Spider-Man 2 کامل است عاقبت


If only for a brief while, Peter Parker is Spider-Man—no more!

اگر تنها به صورت مختصر در حالی که پیتر پارکر مرد عنکبوتی—نه بیشتر!
تصویر: تصاویر سونی

بسیاری از دنبال یو پی اس برای موفق, فیلم, تلو تلو خوردن به عنوان آنها را تعقیب عینک در هزینه از فراموش کردن آنچه که واقعا خود را سلف کار در وهله اول. Sam Raimi را دانشجوی سال دوم Spider-Man دانلود فیلم با هدف بسیار بالاتر و بزرگتر از اولین فیلم خود را همیشه می تواند در بخشی به دلیل چقدر کاملا آن را درک مارول قدرتمندترین قهرمان.

تبلیغات

در بسیاری از جهات در آن ساده ترین Spider-Man 2 توسط سلف خود ارائه دوباره البته در مقیاس بزرگتر. ضربان آن و موضوعی throughlines ساخت در مسائل منعکس شده وجود دارد—راه ما قهرمانان و آنتاگونیست به طور یکسان هستند مجبور به بازی به سیستم های قدرت در سراسر جامعه در تلاش برای تعادل بین خواسته های شخصی و حواس وظیفه به یک کل گسترده تر حتی بسیار ایده چگونه شور و شوق می تواند با فشار مردم را به تاریک ترین مکان ها (چیزی که برای بهتر یا بدتر کنیم کاوش بیشتر در Spider-Man 2‘s خود را جانشین). Spider-Man و Spider-Man 2 یک دوبیتی و با آوردن یک دامنه بزرگتر—و شاید بزرگتر بودجه با توجه به این مهم و موفقیت تجاری از سلف خود—به عنوان آن را برمی گرداند به این تم ها چه مرد عنکبوتی می گویند به عنوان یک حق رای دادن است که تقویت شده.

تبلیغات

به جای Norman Osborn را انتقام گیری شخصی در برابر Oscorp اجرایی هیئت مدیره درگیری در این زمان است که اتو Octavius’ (Alfred Molina) شکافت آزمایش پتانسیل سطح نیویورک. مقیاس عمل از مرد عنکبوتی و Ock بانک کشمکش به یاد قطار دنباله است قدر بزرگتر است. هیجانی, درام, فیلم از هری (جیمز فرانکو) خشمگین و نفرت از مرد عنکبوتی (توبی مگوایر) به فشار و کشش رمانتیک تنش بین پیتر و مری جین (Kirsten Dunst)—حتی به عنوان دومی یابد و خودش را در حال سقوط در عشق با J. یونس جیمسون (J. K. Simmons) فضانورد پسر جان (Daniel Gillies)—است و شدت بیش از حد کثیف کاتالیزور برای عمل دوم را در ریف معروف “مرد عنکبوتی نه بیشتر!” حتی که است Spider-Man 2 تقویت سلف خود در حال حرکت به سادگی از تکرار مرد عنکبوتی کمیک ریشه در فانتزی شگفت انگیز و به جای غواصی thwip برای اولین بار به یکی از نمادین ترین داستان.

Elevated literally, in some cases.

بالا به معنای واقعی کلمه در برخی موارد.
تصویر: تصاویر سونی

افزایش جو شامل فیلم موضوعی پنهانی نیز هست. سمی سیستم های قدرت که در نمایش اول فیلم هنوز هم در اینجا: هری دیگر تلاش برای شکستن دور از امتیاز نام خانوادگی خود را, اما استقبال از آن به طور کامل به سوخت انتقام خود را در برابر مرد عنکبوتی; Octavius’ غرورکه باعث می شود او شک هر گونه نقص بالقوه در آزمایش های خود را; و یک بار دیگر پیتر خود را و راه او اهرم احساسات خود را برای مری جین در طول فیلم است. اما آنها در حال حاضر پیوست و در برخی از روش های جایگزین توسط آن دسته از سیستم های قدرت بودن مسائل اجتماعی به جای درون فردی ، هری سمیت سوخت به Oscorp اهرم مالی بیش از Octavius’ برنامه. پیتر مبارزات دیگر دبیرستان قلدر اما درنده صاحبخانه و ظالم بازار کار (و حتی قبل از اینکه ما به کلاس های کالج و y’know یک ابرقهرمان) دومی که همچنین درایوهای مری جین قوس در فیلم است.

آن است که نه فقط ما قهرمانان و تبه کار است که در این مسائل یا, اما جوامع اطراف آنها را به عنوان به خوبی. باز عمل این فیلم به خصوص مجذوب این: یکی از احساسی ترین صحنه کل فیلم نیست ginormous ابرقهرمان نبرد یا عاشقانه اوج قهرمان ما به گرفتن دختر از رویاهای خود را. این خاله مه. پس از هر دو ما مخاطبان و پیتر آموخته اند که بدون بن, او دیگر نمی تواند استطاعت به پرداخت وام مسکن در خانه او tearily نیروهای $20 bill به پیتر دست التماس او را به آن را به عنوان هدیه تولد و حتی آن را به عنوان ویران هر دو آنها است. همه چیز در مرد عنکبوتی 2 بزرگتر است, نه فقط به خاطر بودجه و محدوده اما چون مرد عنکبوتی و پیتر پارکر جهان تبدیل شده اند بزرگتر است. او فقط یک بچه دبیرستانی کنه اما یک فرد بالغ جوان محوری به جامعه با بقیه از ما, و در حال حاضر برای مقابله با تمام این مبارزات که مستلزم.

تبلیغات

“So I’m a little behind. Aren’t we all?”

“بنابراین من کمی پشت سر گذاشت. نیست ما همه؟”
تصویر: تصاویر سونی

مالی که اضطراب به عنوان عالی موضوع مقید فیلم باز کردن قطعات با هم—خاله مه را به سلب حق اقامه دعوی است که چه چیزی به ارمغان می آورد پیتر به او در اولین برخورد با Ock فیلم کارگردان تهیه کننده دومی از آنها سرقت از یک بانک. موقعیت هایی هستند که در تقابل با ممکن بودن پیچ توسط همان بانک وام چپاولگر سیاست. پیتر ناامیدی برای ثبات در زندگی خود را در خارج از superheroics بنابراین او می تواند بهتر پشتیبانی مردم در اطراف او در راه از لحاظ مالی ممتاز مردم مانند هری نیست—در بخش کاتالیست از استرس است که منجر به عنکبوت-قدرت رفتن در فریتز و در نهایت در تصمیم خود برای قرار دادن دور او کت و شلوار و مرد عنکبوتی نه بیشتر.

تبلیغات

با استفاده از این چارچوب برای انطباق با یاد Amazing Spider-Man #50 جلد تنها بیشتر emboldens چه Spider-Man 2 و سلف خود تا به حال به می گویند در مورد ماهیت قدرت و آه-تا-کردنی مسئولیت بزرگ نیاز به خلق و خوی آن است. استفاده از قدرت برای خوب و یا بد است و دیگر صرفا شخصی تاثیر در Spider-Man 2 راه آن بود بلکه یک تفسیر در مسئولیت های ما را در جامعه بزرگ است. هری ممکن است با استفاده از Oscorp بودجه به طور بالقوه ارائه پایدار دائمی انرژی به نیویورک از طریق Octavius اما او را به انجام آن را به اهرم خود را امتیاز و کنترل به جای خوب برای کسانی که در اطراف او. که امتیاز از هری است و سپس منعکس شده در پیتر به عنوان او تصمیم می گیرد که داشتن یک زندگی از خود است در حال حاضر مهم تر از با استفاده از قدرت خود را برای کمک به این شهرستان است.

تبلیغات

Peter is reminded of why he should never have given up being Spider-Man.

پیتر به یاد که چرا او هرگز نباید داده اند که مرد عنکبوتی.
تصویر: تصاویر سونی

و روشن است که این فیلم دیگر یاد خاله مه لحظه طول می کشد بیش از بسته بندی خود و وسایل خود را اعتراف به شکست است که او نمی تواند او را نجات دهد, صفحه اصلی, جدایی ناپذیری لینک این فشارها با هم. دانستن او سخنرانی در مورد چگونه Spider-Man الهام بخش قهرمان در همه ما به عنوان پیتر تلاش برای آشکار به او خود را در نقش عمو بن مرگ او را به یاد ما و به طور یکسان از مسئولیت جمعی برای جامعه به عنوان یک کل و نه فقط ما فوری محافل اجتماعی. همه چیز بزرگتر است بله, اما آن را هنوز هم بازدید کسانی که کلید عاطفی هسته در حالی که بالا بردن آن تفسیر.

تبلیغات

با در نظر گرفتن مسائلی که راند اول فیلم را عمیقا و رندر آنها در این حد بزرگتر مقیاس Spider-Man 2 می شود نادر عاقبت که موفق به اعتصاب تعادل کامل و نه فقط بین قدرت و مسئولیت است. Spider-Man 2 تعقیب بالاتر اوج بسته های بزرگتر بیشتر مواد منفجره مشت به ارمغان می آورد بیشتر عینک, اما مهمتر از آن هرگز فراموش نمی کند آن قلب یا قلب از سلف خود. که خود به خود می آید واقعا به جلو در این فیلم دراماتیک و عاطفی اوج—و نه واقعی نبرد نهایی بین Octavius و پیتر کدام از نادر شکست از این فیلم احساس می کند بیشتر شبیه به یک بهر موظف پایان مناسب بستن تعظیم در Ock داستان پس از پیتر قوس رسیده است نتیجه رضایت بخش. به جای آن که در اوج است در یاد قطار مترو دنباله ای است که منجر به جنگ است.

In a moment of crisis, Peter makes a necessary sacrifice.

در یک لحظه از بحران, پیتر باعث لازم قربانی.
تصویر: تصاویر سونی

تبلیغات

اگر لحظه ای است که می تواند تقطیر همه چیز Spider-Man 2 این است که این صحنه. شما باید همانند عمل به عنوان پیت و Ock نوسان و clamber در اطراف یک barrelling حمل و نقل پس از دیگریو باقی مانده و بیچاره شهروندان به پرواز. شما که کلاسیک مرد عنکبوتی لحظه superheroic تداوم در صورت غیر ممکن است شانس crucifying خود را در مقابل خارج از کنترل قطار را به عنوان او به سختی موفق به آن را متوقف کند. و سپس شما باید مهم ترین لحظه از همه: ماسک خود را برداشته و در نزاع پیتر بیدار از خستگی برای پیدا کردن خود را در معرض عموم, یک قربانی او را به صرفه جویی در همه از زندگی خود و پس از صرف عمل دوم فیلم خودخواهانه شک او همیشه می خواهید یا باید که قربانی اگر او به سادگی به بالا بودن Spider-Man—بنابراین نه به این دلیل او مجبور شد اما از آنجا که او می خواست.

آن است که کامل تقویت مقیاس در Spider-Man 2, آوردن پیتر مسئولیت را بر روی یک مقیاس ماکرو. در عموم recommitting خود به نیویورک در بزرگ به عنوان او می کند در لحظه ای که مردم او را نجات داد جمعی صادقانه را انتخاب کنید و به دست او پشت ماسک خود را و نگه داشتن هویت خود را مخفی. پیتر پس از آن شجاعت به گام تا Ock زمانی که او می آید به ادعای خود را تضعیف حریف. فقط به عنوان او می برد غیر قابل تصور قدرت برای نجات ده ها تن از زندگی این افراد به نوبه خود الهام گرفته برای پیدا کردن قدرت خود را—قهرمان در همه آنها به عنوان خاله مه قبلا بمب.

تبلیغات

و است که واقعا چیزی است که باعث می شود Spider-Man 2 نه فقط کار بود اما کامل فویل به اصل داستان در سلف آن است. تمایل به بزرگتر را بیشتر به خصوص در عرصه ابرقهرمان سینما است که در هزینه داشتن چیزی معنی دار به ساخت آنچه قبل از. Spider-Man 2 می رود بزرگتر اما آن را هرگز فراموش نمی آنچه در آن ساخته شده آن آرامـش کار می کنند.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de