SpaceX را کشتی فضایی نمونه اولیه باعث می شود آن را از طریق استاتیک تست آتش

SpaceX اخراج موتور قدرتمند آن کشتی فضایی موشک است که می تواند یک روز را فضانوردان به ماه و فراتر از آن.

کشتی فضایی SN5 — نسخه آزمایشی موشک — بود افسار به زمین در هنگام آزمون از رپتور موتور در محل SpaceX تسهیلات در بوکا چیکا, تگزاس, روز پنج شنبه, جولای 30.

مدیر عامل شرکت SpaceX Elon Musk توییتی یک عکس از این رویداد (در زیر) و همچنین گفت که این کشتی فضایی را تکمیل یک “150متر هاپ به زودی.” روشن نیست آنچه که او از عبارت “به زودی” اما آن می تواند در عرض چند روز و نه چند هفته.

در ماه های ژوئیه و اوت سال 2019 SpaceX انجام دو موفق رازک با یک نسخه کوتاه تر از کشتی فضایی — یک پس-بازنشسته نمونه به نام Starhopper — اما آینده پرواز خواهد بود که برای اولین بار با استفاده از این بزرگتر “SN” نمونه های اولیه.

همچنین شایان ذکر است که تا به حال چند تا از این SN وسایل نقلیه نیست و شانس خیلی خوبی در تست با هر دو SN1 و SN4 رنج و فاجعه بار ساختاری شکست.

کشتی فضایی فضاپیما و فوق سنگین موشک (در مجموع به عنوان کشتی فضایی) خواهد بود به طور کامل قابل استفاده مجدد سیستم حمل و نقل قادر به حمل تا 100 نفر و محموله به مدار زمین و ماه و حتی مریخ است. کشتی فضایی راه اندازی خواهد شد در بالای عظیم اولین مرحله فوق سنگین موشک که باید 31 رپتور موتورهای. یک بار در فضا, کشتی فضایی را با استفاده از آن شش رپتور موتور برای سفر بین مقاصد مختلف.

در ماه ژوئن سال 2020 مشک اعلام کرد تمایل خود را به سطح شیب دار تا کار بر روی کشتی فضایی پروژه گفتن SpaceX کارکنان در یک ایمیل داخلی: “لطفا در نظر گرفتن بالا SpaceX اولویت (به غیر از هر چیزی است که می تواند به کاهش بازگشت اژدها خطر) به کشتی فضایی” در همان زمان درخواست تیم خود را به “به طور چشمگیری و بلافاصله” سرعت بخشیدن به کار در فضای سیستم حمل و نقل.

اگر آینده تست می رود با توجه به طرح آن امیدوار است که کشتی فضایی را uncrewed فرود در ماه در چند سال آینده پیش از یک فضانورد ماموریت.

روندهای دیجیتال رسیده به SpaceX برای جزئیات بیشتر در هنگامی که آن را برای هدف اول آن کامل راه اندازی با کشتی فضایی و ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله زمانی که ما گوش به عقب.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>