SpaceX آخرین پرتاب موشک به ثمر رساند دو برنده بزرگ برای این شرکت

SpaceX به دست آورد یک رکورد جدید سریعترین زمان چرخش برای استفاده مجدد از موشک. قبلا برگزار شده توسط ناسا با شاتل فضایی آتلانتیس که پرواز دوباره پس از 54 روز در سال 1985 SpaceX Falcon 9 booster که راه اندازی از کیپ کاناورال در فلوریدا در دوشنبه, جولای 20, برداشته شدن دوباره پس از 51 روز.

این موشک قبلا مورد استفاده قرار گیرد برای اولین فضانورد خدمه پرواز اژدها که در زمان داگ هرلی و باب Behnken به ایستگاه فضایی بین المللی در تاریخ 30 مه. روز دوشنبه feat نیز شکست SpaceX خود چرخش رکورد توسط یک زن و شوهر از هفته. این شرکت امیدوار است در نهایت کاهش زمان چرخش از هفته به روز آن را به عنوان به دنبال آن راه اندازی خدمات کارآمد تر.

دوشنبه ماموریت نیز به دست آورد دیگری برای اولین بار به عنوان دو net-مجهز به کشتی های مستقر در اقیانوس اطلس موفق به گرفتن هر دو قسمت Falcon 9 rocket fairing — یا بینی مخروط — آنها به عنوان شناور بازگشت به زمین به زودی پس از راه اندازی. این fairing دارای موشک را در حمل بار است و چون ظرفیت ترابری مستقر است.

مدیر عامل شرکت SpaceX Elon Musk مشترک خبری در توییتر پست:

برای SpaceX, این اولین بار برای دو کشتی برای موفقیت در گرفتن هر دو بخش از fairing فعال کردن بخش مهمی از تلاش خود را برای ایجاد یک موشک قابل استفاده مجدد سیستم برای اکتشاف فضا. آن را در حال حاضر می توانید با خیال راحت بازگشت اولین مرحله تقویت کننده به زمین برای استفاده مجدد و همچنین کپسول است که نشسته است در بالای این موشک است. SpaceX مهندسین در حال حاضر در مورد چگونه به بهبود مرحله دوم تقویت کننده در مجموع سختتر چالش به عنوان آن نیاز به پایین آورده و پس از دستیابی به سرعت مداری مدتی کوتاه پس از مرحله اول به دور انداخته شد.

تا به حال SpaceX شده است در تلاش برای گرفتن تنها یک نیمه از fairing آن را به عنوان تلاش برای کامل روش اما تلاش شد ضربه و خانم با بخش گاهی اوقات از دست رفته کشتی وسیع خالص و پایان در آب است. این دو کشتی هر یک بخشی از fairing برای اولین بار.

ابتلا به $6 میلیون fairing قطعات یدکی آن از درد و رنج هر آب شور آسیب و بنابراین اجازه می دهد تا آن را برای استفاده دوباره با نگهداری حداقل.

در آن کامل دولت fairing در حدود 13 متر (42.6 فوت) ارتفاع و 5 متر (16.3 پا) و وزن آن در حدود 1000 کیلوگرم (2,205 پوند). هر یک از این دو قطعه شامل سرد نیتروژن پیشرانه برای اطمینان از پایدار تبار در بازگشت به زمین است.

سیستم پس از آن اعزام a-GPS مجهز steerable parafoil (شبیه به یک چتر نجات) در ارتفاع حدود پنج مایل به سرعت بخش پایین به اندازه کافی برای کشتی ها برای نهایی کردن مواضع خود.

روز سه شنبه ماموریت که برداشته از کیپ کاناورال در فلوریدا مستقر یک ماهواره نظامی به کره جنوبی. راه اندازی شد و قرار است به اتفاق هفته گذشته بود اما با تاخیر به عنوان تیم مورد بررسی قرار گرفته موضوع را با مرحله دوم.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>