SpaceX در حال راه اندازی یکی دیگر از موشک در چهار شنبه: در اینجا این است که چگونه به سازمان دیده بان

SpaceX ممکن است بالا سوار پس از اولین فضانورد اندازی آن خدمه فضاپیمای اژدها در تعطیلات آخر هفته وجود دارد اما کمی زمان برای استراحت.

در یکشنبه, ژوئن 3, SpaceX تیم خود را آغاز ماموریت بعدی ارسال دسته ای دیگر از اینترنت-ارائه ماهواره به پایین به زمین مدار.

SpaceX را Falcon 9 rocket خواهد آسانسور را از کیپ کاناورال در فلوریدا قبل از استقرار 60 کوچک ماهواره برای بلند پروازانه Starlink پروژه با هدف ارائه خدمات باند پهن را برای مشتریان در سراسر جهان. آن را در حال حاضر در مجموع 420 ماهواره در عمل آن را به عنوان preps راه اندازی یک بتا خصوصی از این سرویس در ماه های آینده.

Starlink دارد, اما, باعث نگرانی در میان ستاره شناسان که از ترس که ماهواره’ سطوح بازتابنده را مانع توانایی خود را برای به دست آوردن یک دید واضح و روشنی از اعماق فضا و همچنین تداخل رادیویی با طول موج مورد استفاده در طول اکتشافات فضایی کار می کنند. اما مدیر عامل شرکت SpaceX Elon Musk می گوید تیم او این است که تجربه کار با تعداد زیادی از راه حل های از جمله یک پوشش خاص را به ماهواره کمتر انعکاسی و رودريها برای منحرف کردن اشعه خورشید.

چه به نگاه کردن

هیجان در سراسر شنبه گذشته تاریخی راه اندازی است به احتمال زیاد به برنده SpaceX برخی از طرفداران جدید. روز چهارشنبه تازه می توانید لذت بردن نه تنها چشم های دیدنی و جذاب از موشک فالکون 9 از رفتن به فضا بلکه باور نکردنی لحظه دقیقه بعد هنگامی که تقویت کننده به زمین بازگشت و سرزمین های نشسته بر روی یک بارج در سواحل فلوریدا. شما همچنین باید نگاه کردن برای یک ویدیو از آن کشتی در تلاش برای گرفتن موشک بینی مخروط آن را به عنوان به زمین بازگشت — چیزی ساده تر از انجام گفت — به عنوان به خوبی به عنوان لحظه ای از 60 ماهواره اعزام و با شکوه سرش از هم جدا.

چگونه به سازمان دیده بان راه اندازی زندگی می کنند

شرایط اجازه راه اندازی خواهد شد در اطراف 8.55 p. m. ET. شما می توانید به تماشای یک livestream از این رویداد در SpaceX پخش صفحه و یا از طریق آن کانال یوتیوب. ما نیز به شما پیشنهاد بررسی SpaceX را در صفحه توییتر برای هر گونه به روز رسانی قبل از راه اندازی بنابراین شما می توانند یاد بگیرند که از هر گونه تاخیر رخ می دهد که.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>