SpaceX یک ماه به اثبات Starlink شایسته است از دهستان پهنای باند بودجه

On May 30, 2020, the SpaceX Falcon 9 Crew Dragon capsule lifts off from Kennedy Space Center, Fla. On Saturday, June 13, 2020, SpaceX launched yet another batch of Starlink satellites, continuing the companys mission to build a constellation of satellites that can deliver high-speed internet to the entire planet. (Joe Burbank/Orlando Sentinel/Tribune News Service via Getty Images)
Orlando Sentinel via Getty Images

کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) گفت: “تردید جدی” است که SpaceX خواهد بود قادر به ارائه خدمات اینترنت با زمان تاخیر کمتر از 100 میلی ثانیه (از طریق Ars Technica). که نه تنها برای کاربران بلکه به این معنی است که SpaceX می تواند در یک نقطه ضعف در یک حراج به توزیع 16 میلیارد دلار در بودجه فدرال برای حمایت روستایی دسترسی پهن باند. SpaceX به شدت مخالف است اما آن را نمی ممکن است قادر به اثبات آن مورد در زمان.

در یک گزارش در فاز من حراج برای روستایی دیجیتال فرصت صندوق (RDOF) FCC اعتراف کرد که Starlink و دیگر LEO (low Earth orbit) ارائه دهندگان مزایای استفاده از ماهواره های geostationary که در عمل بسیار ارتفاعات بالاتر. اما این شک و تردید است که زمان تاخیر را می توان تعیین ارتفاع مداری به تنهایی و گفت آن را نیز می تواند تحت تاثیر عواملی مانند “پردازش مسیریابی و حمل و نقل ترافیک به مقصد آن است.”

SpaceX استدلال کرد که FCC را شک و تردید و بی اساس است که Starlink را “به راحتی حذف کمیسیون 100-میلی ثانیه آستانه با زمان تاخیر کم خدمات حتی از آن به “زمان پردازش” در طول غیر واقعی بدترین سناریو مورد. در واقع با ارتفاعات در 335 به 354 کیلومتر (در مقایسه با 21,750 مایل برای سیستم های geostationary), SpaceX, تیراندازی برای یک زمان تاخیر کمتر از 20 میلی ثانیه — در خط با کابل اینترنت.

که ممکن است به اثبات می شود درست است اما SpaceX است در یک موقعیت گرفتن-22. FCC نوشت که آن را “شک و تردید جدی است که هر گونه کم زمین مدار شبکه قادر خواهد بود برای دیدار با فرم کوتاه نرم افزار مورد نیاز برای مناقصه در زمان تاخیر کم ردیف.” به عبارت دیگر SpaceX ممکن است به سمت راست در مورد آن پوشیدگی ادعا اما بدون کار شبکه, آن را نمی خواهد بود قادر به آن را اثبات کند در زمان به واجد شرایط برای حداکثر بودجه.

که نمی خواهد معنی SpaceX خواهد بود به طور کامل بسته است. آن را هنوز هم می تواند واجد شرایط برای کمک های مالی در خارج از زمان تاخیر کم ردیف, اما که می تواند به کاهش مبالغ آن خواهد بود واجد شرایط برای دریافت.

SpaceX در حال حاضر 480 ماهواره اما هیچ مصرف کننده, خدمات, هنوز, و این دقیقا یک ماه به ارائه یک برنامه کاربردی برای حراج. این شرکت قصد دارد به رول کردن خدمات در شمال آمریکا و کانادا در این سال, اما این امر به احتمال زیاد بیش از حد دیر است.

در این مقاله: spacex, starlink fcc با زمان تاخیر کم و 100 میلی ثانیه بودجه, اینترنت, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im