SpaceX می شود و نزدیک به یک بتا خصوصی از آن Starlink خدمات اینترنت

Starlink
SpaceX (از طریق u/Bubby4j از ق)

SpaceX به زودی ممکن است را انتخاب کنید تعداد افرادی که ابراز علاقه به شنیدن بیشتر در مورد Starlink دسترسی به خدمات ماهواره ای اینترنت. هوافضا شرکت فرستاده است برخی از کسانی که قبلا ثبت نام برای کسب اطلاعات بیشتر در Starlink وب سایت یک ایمیل درخواست خود را به آدرس کامل. آن را تنها قبلا خواسته مردم کدهای پستی اما به آن نیاز دارد مکان های واقعی خود را به می دانم که اگر آنها قادر خواهید بود برای شرکت در این فن آوری تست. در همان ایمیل SpaceX نشان داده است که آن را راه اندازی بتا خصوصی برای Starlink در این تابستان به دنبال یک بتا عمومی.

کاربر ق Bubby4j اطلاعات استخراج Starlink پشتیبانی وب سایت و در یافت اطلاعات بیشتر در مورد آینده تست بتا برنامه. بر اساس اطلاعات آنها کشف برنامه آغاز خواهد شد و در شمال شرق ایالات متحده و کانادا پایین تر همراه با جوامع روستایی در ایالت واشنگتن در منطقه است. بیشتر شرکت کنندگان باید یک دید واضح و روشنی از آسمان شمال به شرکت از 600 ماهواره آن را در حال حاضر مستقر می توانید تنها با ارائه دسترسی به اینترنت “بین 44 و 52 درجه عرض شمالی قرار دارد.”

این Starlink ظرف — دیدن تصویر بالا که همچنین کشف از Starlink پشتیبانی صفحه — SpaceX ارسال خواهد شد برای تست به عنوان بخشی از یک کیت نیاز به یک نمای شمالی آسمان قادر به برقراری ارتباط با کسانی که ماهواره. که کیت همچنین شامل یک روتر که در حال حاضر FCC تایید و کوه. SpaceX هشدار می دهد که اتصال به احتمال زیاد خواهد متناوب در ابتدا به عنوان تیم خود را با این نسخهها کار برای بهینه سازی شبکه و تست خواهد شد و نه اجازه داده می شود برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود را ، تست نیز نمی خواهد که به پرداخت هر چیزی را به عنوان بخشی از این برنامه و تنها شارژ 1 دلار برای کمک به تست سیستم صدور صورت حساب.

SpaceX ارسال شده است Starlink ماهواره به مدار در دسته پس از 2019. این امید به ارسال به 42,000 ماهواره به مدار زمان آن را انجام داده به منظور ارائه دسترسی به اینترنت حتی در دور افتاده ترین مناطق در این سیاره است. برای سال 2020 به طور خاص, آن را برنامه ریزی به دو دوجین Starlink راه اندازی خواهد شد که اضافه کردن بیش از 1500 ماهواره به آن زمان صورت فلکی.

در این مقاله: SpaceX, Starlink, ثبت نام, اخبار فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im