خرید رپورتاژ

SpaceX
(NASA/Bill Ingalls)

تاریخی راه اندازی را که ناسا فضانوردان به ISS از ما خاک پاک شده برای راه اندازی در هفته آینده با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس و خروج از آژانس پروازهای فضایی انسان منجر شود. این خواهید بود که اولین بار فضانوردان را از ما پس از ناسا, شاتل فضایی برنامه به پایان رسید در سال 2011 زمانی که آنها شروع به گیر کردن تو بازی سواری در روسی سایوز کپسول.

ناسا و اسپیس ایکس را تایید کرده اند که آنها تا به حال “بسیار موفق راه اندازی آمادگی نقد و بررسی” در مجازی کنفرانس مطبوعاتی. استیو Jurczyk آژانس دانشیار مدیر گفت که آنها را “یک بررسی کامل از تمام سیستم ها و تمام خطرات” و به اتفاق آرا تصمیم گرفت که همه چیز را در جای خود برای مارس 27th, راه اندازی است.

این SpaceX Falcon 9 rocket و خدمه فضاپیمای اژدها گرفتن فضانوردان به ISS در حال حاضر قرار است در مرکز فضایی کندی راه اندازی مجتمع 39A. SpaceX فقط تست-راکت فالکون 9 اولین مرحله موتور به عنوان بخشی از نهایی سری از آزمایشات لازم قبل از راه اندازی. نسخه ی نمایشی-2 ماموریت تیم هنوز برای تکمیل نهایی آمادگی نقد و بررسی خواهد شد که ترکیب داده ها از مهم استاتیک آزمون آتش در مه 25. مگر اینکه چیزی را اشتباه می رود هر چند خدمه اژدها خواهد شد از رفتن به مدار در مه 27 در 4:33 PM EDT با فضانوردان ناسا باب Behnken و داگ Hurley, پردازنده.

در این مقاله: اخبار فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر