SpaceX خدمه اژدها فرود چهره ممکن است آب و هوا تاخیر

پس از دو ماه اقامت در ایستگاه فضایی بین المللی ناسا فضانوردان داگ هرلی و باب Behnken به زودی بازگشت به زمین در SpaceX خدمه فضاپیمای اژدها در چه خواهد بود اولین crewed بازگشت از سفر برای خودرو و ناسا فرود در 45 سال است.

آمریکا آژانس فضایی است که با هدف قرار دادن اوت 1 برای undocking با فرود رخ می دهد روز بعد. اما نگرانی بیش از یک توسعه سیستم آب و هوا است که می تواند شرایط رو به وخامت گذاشته در چلپ چلوپ مناطق در نزدیکی فلوریدا ممکن است باعث شود این سفر به تعویق افتاد.

مقامات ناسا در مورد آماده سازی نهایی برای خدمه اژدها سفر بازگشت در جلسه روز چهارشنبه 30 جولای. آنها در حال حاضر بررسی پتانسیل گردباد گرمسیری است که در حال توسعه در کارائیب است که اگر آن را به ثمر خواهد به احتمال زیاد سریع ناسا منتظر آرامتر شرایط پیروز شویم.

“به سرعت می توان هر بیشتر از 15 فوت در ثانیه یا حدود 10 مایل در ساعت” استیو Stich تجاری خدمه مدیر برنامه روز چهارشنبه گفت:. “این است که برای محافظت از, چگونه خودرو اراضی در آب و چه از آب در خواهد آمد و فراگیر خودرو در touchdown.”

Stich افزود: “ما نمی خواهیم هر باران در منطقه ما نمی خواهیم چتر نجات و یا وسیله نقلیه به باران در [و ما نمی خواهیم] هر رعد و برق.”

پس از فرود در آب بهبود کشتی خواهد افراشتن خدمه اژدها بر روی عرشه اصلی قبل از باز کردن دریچه اجازه می دهد تا فضانوردان به خروج از کپسول. یک هلیکوپتر خواهد شد و سپس پرواز دو فضانورد از کشتی به ساحل.

این عملیات همچنین بدان معنی است که شرایط باید به روشنی و آرامش برای خلبان هلی کوپتر وظیفه با پرواز هرلی و Behnken بازگشت به زمین است. آب و هوای بد می تواند به معنای ضعیف دید و اگر به عرشه کشتی در حال حرکت است در اطراف بیش از حد در آب هلیکوپتر قادر نخواهد بود به زمین.

Stich گفت که اگر آب و هوا شروع به نگاه ویژه سخت, سپس آنها حتی نمی خواهد فکر می کنم در مورد undocking در روز شنبه.

“زیبایی این خودرو است که ما می توانیم اقامت لنگر انداخت به ایستگاه فضایی … و منتظر آب و هوا برای روشن شدن” او گفت:.

پیش از سفر بازگشت به زمین Behnken توییتی عکس (زیر) از SpaceX خدمه اژدها خودرو لنگر انداخت با ISS اظهار نظر این است که خانواده اش بسیار به دنبال به جلو به بازگشت به خانه خود را.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>