SpaceX خدمه اژدها شبیه ساز را نشان می دهد آنچه در آن مانند به حوض با ISS

SpaceX شما نمی باید به آموزش به عنوان یک فضانورد به دانستن آنچه که آن را مانند به خلبان خدمه

توسط DOSTEMANSALAM در 24 اردیبهشت 1399
SpaceX Crew Dragon simulator on the web
SpaceX

شما نمی باید به آموزش به عنوان یک فضانورد به دانستن آنچه که آن را مانند به خلبان خدمه اژدها — شما فقط نیاز به یک مرورگر وب و صبر و حوصله. TechCrunch اشاره می کند که SpaceX راه اندازی کرده است یک وب سایت شبیه ساز است که اجازه می دهد تا شما حوض کپسول با ایستگاه فضایی بین المللی با استفاده از "رابط واقعی" خدمه متکی بر. ورودی ساده است و تنها هدف شما این است برای نگه داشتن پیچ و رول و مسیر خود منحرف شدن و ارزش موضعی سبز به شما به عنوان رویکرد خود را. آن را به انجام این هدف که روی حیله و تزویر است. شما در حال هدایت یک کشتی به آرامی از طریق ایستگاه فضایی بنابراین شما نیاز به تنظیم انتظارات خود را بر این اساس.

ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: او به اتمام فیزیکی شبیه ساز بر روی "برای اولین بار امتحان کنید" در سال 2019 اگر چه آن را به وضوح آسان تر برای او را به درک به عنوان یک سابق خلبان نیروی هوایی.

این است که به وضوح یک ابزار بازاریابی برای SpaceX. آن را می خواهد به فروش عمومی در مفهوم خدمه اژدها و اطمینان از یک جریان ثابت از کسب و کار. در همان زمان آن را نشان می دهد که چقدر فضاپیما رابط دارای پیشرفت بیش از چند دهه. به جای پیچیده هواپیما-مانند کنترل, فضانوردان در حال حاضر همان نوع از رابط لمسی شما می خواهم انتظار از یک بازی موبایل. چالش این است که کمتر در مورد مبارزه با کنترل و بیشتر در مورد درک پروازهای فضایی خود را.

در این مقاله: SpaceX, خدمه, اژدها, شبیه ساز, ISS, ایستگاه بین المللی فضای, وب, اینترنت, Spaceflight, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب