SpaceX کامل آخرین چتر نجات آزمون جلوتر از خدمه اژدها پرواز آزمایشی

SpaceX با موفقیت به اتمام نهایی آن چتر نجات آزمون برای خدمه کپسول اژدها که حمل دو فضانوردان ناسا به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) در اواخر این ماه. این اولین سرنشین دار پرواز آزمایشی اولین باری خواهد بود که فضانوردان آمریکایی راه اندازی شده است به فضا از خاک آمریکا پس از پایان برنامه شاتل فضایی در سال 2011.

شرکت مشترک نتایج چتر نجات آزمون در توییتر نشان دادن یک تصویر از چهار علامت گذاری به عنوان 3 چتر نجات با موفقیت مستقر و حمل آزمون وزن با خیال راحت به زمین.

قبل از آزمون SpaceX COO Gwynne Shotwell به خبرنگاران صحبت کرد در مورد فشار او احساس شخصا پیش از تاریخی راه اندازی و گفت: “من عصبی هستم در حال حاضر چون ما در مورد آماده به پرواز باب و داگ. و من کاملا مطمئنم که من در حفظ و عصبی بودن. آنها می تواند یک کمی احساس آرامش زمانی که آنها در مدار و امداد رسانی در زمانی که آنها رسیدن به ایستگاه. و من شروع خواب دوباره زمانی که آنها با خیال راحت بر روی سیاره زمین است.”

اما او همچنین ابراز اعتماد به نفس در تیم است و در این شرکت گفت: “هزاران نفر از SpaceX کارکنان متمرکز در این ماموریت است. ما باید زد مسائل مرتبط با اژدها و شاهین بیش از هر ماموریت ما تا به حال در تاریخ ما است. ما شده اند به ایستگاه فضایی بین المللی 21 بار و ما امیدواریم که تجربه به ما کمک خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود این پرواز بعدی به ایستگاه فضایی بین المللی است و حتی بیشتر دیدنی و جذاب و پربار است.”

با چتر نجات آزمون تکمیل SpaceX در حال حاضر می تواند تمرکز بر آماده سازی نهایی برای کپسول و موشک آماده برای راه اندازی در اواخر این ماه. این شرکت همچنین یک تصویر از خدمه کپسول اژدها گرفته شده از طریق آماده سازی نهایی:

تست پرواز برنامه ریزی شده به محل در مه 27 در 1:32 p. m. PT زمانی که کپسول راه اندازی خواهد شد از بالای یک موشک فالکون 9 از پد 39A ناسا در مرکز فضایی کندی در فلوریدا.

اگر چه عمومی است که معمولا استقبال به کندی به تماشای راه اندازی ناسا است به طور خاص درخواست شده است که اعضای عمومی دور ماندن از راه اندازی سایت و دیده بان از خانه این زمان با توجه به همه گیر جهانی از coronavirus.

ما به شما نگه دارید تا تاریخ با آخرین اخبار و اطلاعات در مورد چگونه به تماشای این رویداد از طریق livestream هنگامی که آن را در دسترس می شود.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>