فضای اردوگاه نیاز به افزایش 1.5 میلیون دلار برای زنده ماندن همه گیر

Space Camp
فضای کمپ

فضای اردوگاه و خانه خود را به ما فضا و موشک مرکز موزه در آلاباما در معرض خطر هستند از خاموش کردن به طور دائم به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. برای صرفه جویی در هر دو مقامات مرکز راه اندازی یک “صرفه جویی در فضا اردوگاه” کمپین که به دنبال افزایش 1.5 میلیون دلار. آنها در حال حاضر جمع آوری شده 250.000 دلار در کمک های مالی در مبارزات انتخاباتی برای اولین بار 10 ساعت و مردم هنوز هم می توانید کمک از طریق GoFundMe.

برنامه آموزشی بوده است با حضور تقریبا یک میلیون فضانوردان مشتاق از سراسر جهان پس از افتتاح آن در سال 1982 و چند رفت و تبدیل به واقعی فضانوردان و فضانوردان. آن استفاده می شود به مکان های در فلوریدا و کالیفرنیا اما هر دو اردوگاه بسته درهای خود را در سال 2002 به دلیل مشکلات مالی. در ضمن موزه خانه Saturn V موشک آپولو 16 فرمان ماژول و یک اندازه کامل شاتل فضایی ،

هر دو موزه و اردوگاه مجبور شدند به طور موقت نزدیک در ماه مارس با توجه به همه گیر و اردوگاه متاسفانه (اما قابل درک است) رنج می برد از حضور کم زمانی که آن را دوباره باز در اواخر ماه ژوئن. که منجر به کاهش قابل توجهی در درآمد مجبور مرکز به اخراج کارکنان تمام وقت و جلوگیری از آن را از استخدام فصلی پرسنل.

در صفحه کمپین مقامات توضیح داد:

“با محدود پذیرش از دانشجویان بین المللی و گروه های مدرسه پاییز و زمستان این ما مجبور هستیم به ما weeklong اردوگاه برنامه دوباره تا مارس سال 2021. این چالش های مداوم باید به معنای ویرانگر از دست دادن دو سوم از درآمد ما.”

به عنوان فضای یادداشت موشک مرکز به طور معمول تولید 120 میلیون دلار درآمد سالانه برای آلاباما پس از دست دادن آن است و همچنین از دست دادن عظیم برای دولت است. مقامات مرکز گفت: آنها “خسته از همه بودجه و امکانات” در این نقطه و هیچ چاره ای جز به نوبه خود به مردم برای کمک به. آنها نیاز به $1.5 میلیون c و یا دیگری به مرکز و کمپ را مجبور به تعطیل در ماه اکتبر.

در این مقاله: فضای اردوگاه اهدای درایو coronavirus covid-19 اخبار فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>