کره جنوبی کافه با استفاده از رباتیک baristas به پیروی اجتماعی فاصله

South Korea's robotic barista
REUTERS/Kim Hong-Ji

با آن COVID-19 شیوع ظاهر موجود کره جنوبی ممکن است ارائه به بقیه جهان یک نگاه اجمالی از آنچه در جامعه می تواند مانند نگاه کنید بعد از همه گیر به پایان می رسد-و آن را ممکن است شامل رباتیک baristas. با توجه به انتخابیک کافه در دأجئون کره جنوبی در حال حاضر با استفاده از روبات برای آماده سازی نوشیدنی ها و تحویل آنها به مشتریان است. طرفداران می گویند این روبات می تواند در تشویق “فاصله در زندگی روزمره.”

Barista سیستم متشکل از یک بازوی روباتیک است که آماده مختلف 60 نوشیدنی ها و چرخ رباتها که تحویل این نوشیدنی به مشتریان. این سیستم می تواند به برقراری ارتباط با دستگاه های دیگر شامل self-driving فن آوری برای تعیین بهترین مسیر در اطراف مردم و جداول و ارتباط با مشتریان از طریق صدا کنترل.

South Korea's robotic barista

REUTERS/Kim Hong-Ji

“سیستم ما نیاز به هیچ ورودی از مردم از سفارش به تحویل و جداول به کم مرتب برای اطمینان از صاف حرکات روبات که به خوبی متناسب با زمان ‘untact’ و فاصله کمپین” گفت: Lee Dong-bae مدیر تحقیقات در بینایی Semicon هوشمند کارخانه دهنده است که مشغول به کار با یک دولتی موسسه علوم را به روبات ها به کافه.

این نیست اولین روبات پیشخدمت دیده ایم و رستوران ها از کالیفرنیا به بوستون تجربه با تکنولوژی روباتیک مانند woks و برگر باله. اما نیاز به اجتماعی فاصله ممکن است به سرعت رباتیک خدمات مواد غذایی روند. در حالی که اتوماسیون می تواند قرار داده مشاغل در معرض خطر ما نیز دیده می شود روبات ها استفاده می شود به ایجاد شغل برای افراد با معلولیت های جسمی است. ربات آخرالزمان ممکن است همه بد اما ما نمی خواهد برای مطمئن دانند تا زمانی که آن می رسد در نیروی کامل است.

در این مقاله: روبات, رباتیک, barista, مواد غذایی, خدمات پیشخدمت, کره جنوبی, کافه, اتوماسیون, اجتماعی, فاصله, چشم انداز Semicon, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>