Sony A7s دوم بوده است گرفتن مسحور نور کم عکس ها و ویدئوها تا کنون از آن منتشر شد در سال 2015 اما پنج سال است که یک مدت زمان طولانی صبر کنید برای عاقبت. (مگر اینکه شما از طرفداران جنگ ستارگان است.) که منتظر است خوشبختانه نزدیک شدن به پایان آن اینکه: Sony توییتی نه چندان مرموز تیزر اوایل امروز همه اما تایید که A7s سوم را رسمی خود را برای اولین بار در 10 شرقی در جولای 28th.

خبری نیست همه که تعجب آور به طرفداران و صنعت ناظران — این شرکت تایید وجود دوربین و تابستان راه اندازی در مصاحبه با DPReview در پایان ماه ژوئن. در آن زمان کنجی Tanaka ارشد مدیر کل سونی دیجیتال, تصویربرداری, گروه, انتشار گفت که این شرکت تا به حال سوار بر یک “طراحی مجدد کامل از کل سیستم از جمله سنسور تصویر.” متاسفانه Tanaka گفتگو بود و نور کمی در مورد جزئیات فنی.

در ضمن Sony Alpha Rumors شده است وحی chronicling جدید spces و امکانات گذشت همراه با منابع که ادعا شده است این دوربین در اوایل تست. اگر این ادعا درست باشد این A7s سوم را بسته جدید 12 مگاپیکسلی با سنسور (نه 15-مگاپیکسل سنسور همانطور که قبلا گزارش پیشنهاد), 15 گام محدوده دینامیکی فوق العاده با وضوح بالا منظره یاب الکترونیکی و یک سیستم خنک کننده جدید است که باید به جلوگیری از گرم شدن و رفع نیاز برای ضبط ویدئو محدودیت در دسترس نباشد. که آخرین بیت است که به ویژه مهم به عنوان A7s دوم به سرعت تبدیل به یک فن مورد علاقه فیلمسازان و یوتیوب به طور یکسان.

در حالی که ما در موضوع تیراندازی فیلم A7s سوم است گفت: به شلیک 4K در سرعت های بالا به عنوان 120fps و گزارش شده است که قادر به 10 بیتی 4:2:2 ضبط. برای نور کم, اکشن, Mk. سوم است انتظار می رود برای حفظ همان 409,600 حداکثر ISO برای ویدئو های موجود در مدل های قدیمی تر. و اگر شما بیشتر از یک vlogger سونی جدید آلفا گیری است و انتظار می رود بسته به همان بیان صفحه نمایش ال سی دی موجود در این شرکت اخیر ZV-1. به عبارت دیگر A7s III طراحی شده برای خدمت به یک هدف خیلی خاص, اما هنوز هم وجود دارد کمی چیزی وجود دارد برای همه است. حداقل این چیزی است که آن را مانند تلفن های موبایل در حال حاضر-ما باید صبر کنید یک هفته و نیم تا مطمئن شوید.