سونی PS5: بازی قیمت, مشخصات, تاریخ انتشار و بیشتر

در حال حاضر که پلی استیشن 5 فاش رویداد آمده است و رفته بتن اطلاعات بیشتر در مورد این کنسول در نهایت ،

پس از گرفتن نسخه های جدیدتر از پلی استیشن 4 تنها با اندکی ویژگی های ارتقاء مانند PS4 Pro و PS4 باریک یک سیستم جدید عرضه خواهد کرد و در طول فصل تعطیلات این سال است. و آن را نمی خواهد به تنهایی: مایکروسافت سخت در حال کار بر روی نسل بعدی ایکس باکس به نام ایکس باکس سری X به عنوان به خوبی.

از سخت افزار برای بازی ها در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد PS5 — و بله است که به نام.

سونی در حال کار بر روی یک کنسول جدید

همانطور که ما آمده اند به انتظار از سونی این شرکت نیست چرخ را دوباره اختراع نامگذاری بعدی پلی استیشن. آن را با نام پلی استیشن 5, همچنین شناخته شده به عنوان PS5. با نام سونی نشان داد مصرف آن را درست پرش به نسل بعدی به جای یک نیم قدم با PS4 Pro.

سونی برای اولین بار تایید کرد که آن را به طور فعال در حال کار بر روی یک کنسول جدید در مصاحبه با فایننشال تایمز. مدیر عامل شرکت Kenichiro یوشیدا تایید کرد که آن را “لازم به سخت افزار نسل بعدی.” همان Financial Times گزارش گفت: PS5 نمی تواند کاملا متفاوت در طراحی نسبت به PS4.

این آبشار در خط با آنچه معمار سیستم Mark Cerny گفت: سیمی, طول مارس 2019 مصاحبه. به عنوان شما پیدا کردن زیر, سونی بعدی کنسول را دریافت کنید یک ارتقاء قابل توجهی در قدرت است.

پلی استیشن 5, مشخصات

وجود خواهد داشت دو نسخه از این کنسول به طور منظم یک نسخه دیجیتال که نمی پشتیبانی از دیسک های. وجود دارد هیچ نقطه قیمت تنظیم نشده است. کنسول سفید و سیاه و گذاشته می شود به صورت عمودی یا افقی. خریداران خواهد بود قادر به تصمیم می گیرید اگر آنها می خواهند برای خرید دیجیتال مدل یا نه.

در یک پست وبلاگ سونی گفت که “PS5 تجربه گیم پلی خواهد بود بنابراین انتخاب با شما است. در حالی که وجود دارد برخی از تفاوت های جزئی در نگاه هر مدل برای طراحی کلی ما می خواستیم برای ارائه یک کنسول که جسورانه خیره کننده و بر خلاف نسل قبلی از پلی استیشن.”

سیستم خواهد شد که لوازم جانبی مانند یک دوربین HD یک رسانه از راه دور یک پالس 3D هدست بی سیم و یک DualSense ایستگاه شارژ که شارژ دو کنترل.

در مصاحبه با سیمی Mark Cerny نشان داد که PS5 CPU و GPU AMD تراشه خواهد شد که قادر به پشتیبانی از 3D, صوتی, 8K, گرافیک و ray tracing یک ویژگی در حال حاضر در شرایط بسیار قدرتمند عدد. CPU خواهد بود, هشت-هسته تراشه بر اساس Ryzen خط و استفاده از Zen 2 ریز. GPU خواهد بود بر اساس Radeon ناوی خط.

با وجود امکانات که به طور قابل توجهی بهتر از نسل فعلی کنسول های اخیر شایعه حدس که PS5 هنوز هم با قدرت کمتر از زمان بالا پایان کامپیوتر کارت گرافیک. سخت افزار leaker Komachi (با تشکر از TechRadar) پیشنهاد کرد که PS5 را AMD Oberon APU (که ترکیبی از CPU و GPU) اجرا خواهد شد در 2GHz. در حالی که بیش از دو برابر سرعت PS4 Pro و جلبک Nvidia RTX 2070 فوق العاده آن را به عنوان قدرتمند به عنوان Nvidia RTX 2080 خط.

آنچه ما می دانیم درباره چیپس ؟ در پی مصاحبه با سیمی Cerny تایید کرد که GPU خواهد بود قادر به از سخت افزار مبتنی بر ray tracing به جای یک نرم افزار سمت راه حل است.

این PS5 نیز فرار از یک هارد دیسک درایو در حمایت از یک درایو حالت جامد با پهنای باند بالاتر از کسانی که مورد استفاده در زمان رایانه های شخصی است. با این حرکت به یک درایو SSD زمان بارگذاری باید به طور قابل توجهی کاهش می یابد که در مقایسه با سونی آخرین PS4 مدل پلی استیشن 4 Pro.

در یک سرمایه گذار مطبوعاتی سونی به اشتراک گذاشته شده است که محتوای آن طول می کشد بیش از هشت ثانیه برای بارگذاری بر روی پلی استیشن 4 نرم افزار می تواند انجام شود در کمتر از یک ثانیه در نسل بعدی کنسول. این نیز شایعه شده بود قوی تر از ایکس باکس پروژه اسکارلت اما این است که در حال حاضر تایید نشده است.

پلی استیشن 5 به پشتیبانی از دیسکهای Blu-ray و همچنین دیجیتال و بازی در جریان است. این کنسول خواهد بود و مجهز به یک 4K Blu-ray player درست مثل Xbox One و Xbox One X, و آن را با استفاده از بازی های با دیتا ظرفیت 100GB.

برای کمک به کاهش نصب و راه اندازی بار آورده با اندازه فایل سونی را استفاده از SSD و اجازه می دهد تا شما را به تنها نصب بخش هایی از بازی شما می خواهید بازی از جمله حالت چند نفره رقابتی و یا مبارزات انتخاباتی. بازی نیز می تواند لود شده به حالت خاص از داشبورد بنابراین شما می توانید پیوستن به دوستان خود را در یک مسابقه بدون نیاز به رفتن را از طریق تمام شروع فرایند به عنوان شما را در بازی برای PS4.

سازگاری

best ps4 games header

Mark Cerny تایید کرد که پلی استیشن 5 خواهد بود به عقب سازگار با PS4 و PS VR بازی. این را شامل نمی شود, PS3, Ps2 یا PS1 بازی ها با توجه به بزرگ سیاه و سفید دیک. دلیل این Cerny ذکر شده بود PS5 و PS4 شبیه معماری است. سونی بعد از آن گفت: برنامه ریزی برای استفاده از سازگاری برای کمک به بازیکنان انتقال به نسل بعدی سیستم از PS4.

هیچ اطلاعاتی در مورد پتانسیل PS VR 2 منتشر شده اما PS5 پشتیبانی خواهد شد زمان هدست. این به این معنی است که به جای نیاز به نگه داشتن خود را در PS4 و PS5, شما می توانید در تجارت و یا فروش خود را زودتر سیستم.

سونی به تازگی به ثبت اختراع برای یک انگشت-ردیابی و کنترل با سنسور است که به طور بالقوه می تواند برای سیستم.

“این کنترل دستگاه فرسوده در دست کاربر است و شامل: کثرت سنسور واحد است که تشخیص انگشتان کاربر; و یک سنسور حمایت بخشی است که پشتیبانی از سنسور واحد” ثبت اختراع شرح می خواند. “سنسور حمایت از بخش پشتیبانی از سنسور واحد به طوری که فاصله بین سنسور مجاور واحد را می توان تغییر داد.”

بعدی PSVR?

هر چند سونی نه آشکار تایید جانشین پلی استیشن VR در عین حال این شرکت مشخص کرده است که قصد دارد برای بهبود این هدست با طراحی آینده تکرار. به زبان CNET در برخورد کنفرانس در تورنتو, پلی استیشن جهانی سر از R&D Dominic Mallinson گفت که سونی قصد دارد در آینده نسخه های پلی استیشن VR سبکتر و کمتر encumbered توسط سیم. حتی ممکن است کاملا بی سیم نسخه منتشر شده در علاوه بر این به یک مدل سنتی با نسخه های بی سیم هزینه بیشتر.

از CNET گزارش همچنین گفت پلی استیشن است با توجه به استفاده از چشم-تکنولوژی ردیابی در آن هدست. این چیزی است که ما دیده ایم در حق بیمه مانند هدست Vive نرم افزار و این امر راه را برای حساس تر و بصری طرح های کنترل در بازی واقعیت مجازی.

پلی استیشن VR جانشین به احتمال زیاد نمی تواند آماده برای راه اندازی در کنار PS5 خود را به ویژه به دلیل اصلی هدست سازگار خواهد بود با سیستم جدید است. اما زمانی که آن می رسد سونی در حال برنامه ریزی در مورد استفاده از یک کنترل کننده های مختلف از PS3 دوران پلی استیشن حرکت می کند. با Vive و Oculus اکوسیستم هر دو با استفاده از کنترل های لمسی سونی می تواند با استفاده از انگشت-تکنولوژی ردیابی بر روی یک کنترل جدید. اگر تشکیل پرونده ثبت اختراع نشان دهنده نهایی طرح کنترل کننده می تواند از ویژگی های حسگرهای متعدد و قابل تنظیم خواهد شد بر اساس بازیکنان دست اندازه.

پلی استیشن در حال حاضر

Cloud gaming خواهد بود ممکن است در PS5 هر چند میزان دقیق این ناشناخته باقی مانده است. پلی استیشن در حال حاضر سرویس اشتراک باعث می شود جریان بازی ممکن است در میراث سونی کنسول های سونی خواهد بود در مواجهه با رقابت سختی.

مایکروسافت در حال برنامه ریزی برای شروع آزمون خود را برای پروژه xCloud خدمات بعد از این سال و گوگل پرده برداری کرده است Stadia یک جریان خدمات طراحی شده برای ترکیب بهترین عناصر از بازی بازیکنان را به توسعه دهندگان و سازندگان محتوا.

در آن مه 2019 سرمایه گذاران مطبوعاتی سونی به اشتراک گذاشته شده که آن را به یک سه نقطه رویکرد به بازی توزیع آن در نسل بعدی سیستم: Blu-ray دیسک محبوبیت و جریان. برای جریان آن است که با تمرکز بر انجام این کار “با یا بدون یک کنسول.”

ترین های جالب سونی به تازگی اعلام همکاری با مایکروسافت در تکنولوژی ابر خواهد بود که با استفاده از هر دو به صورت تصویری محتوای بازی و هوش مصنوعی است.

مایکروسافت اعلام این خبر گفت: از آن خواهد شد کاوش استفاده از آن لاجوردی مراکز داده برای سونی بازی خود را در جریان خدمات. مایکروسافت بیش از 50 مراکز داده در سطح جهان است که بیش از سه برابر این تعداد در حال حاضر در حال استفاده برای پلی استیشن در حال حاضر.

ما می دانیم که سونی مایل به سرمایه گذاری بیشتر در سیستم عامل های تلفن همراه برای پلی استیشن در حال حاضر است که می تواند در نهایت منجر به چیزی شبیه به آنچه که مایکروسافت در حال برنامه ریزی برای پروژه xCloud. پلی استیشن در حال حاضر پشتیبانی خواهد کرد حداقل رزولوشن 1080p در آینده و آن 5 مگابیت در ثانیه نیاز است مراتب زیر که از گوگل Stadia.

نسل بعدی کنترل

این DualShock 4 کار خود را این نسل اما این احساس تکراری مرحله از PlayStation 3 DualShock 3 با دو اصلی به روز رسانی های آینده در بیشتر ارگونومیک شکل و یک صفحه لمسی را فشار دهید. این کنترل جدید است که به نام DualSense خواهد شد و بزرگترین به روز رسانی سونی داده های اختصاصی خود کنترل کننده در سال است.

صحبت به سیمی سونی گفت که کنترل جدید را از ویژگی های یک بزرگتر و باتری با ظرفیت است که باید کمک به کاهش عمر باتری مسائلی که گرفتار DualShock 4 برای نسل گذشته است. کنترل را با استفاده از یک “تطبیقی ماشه” است که ارائه می دهد مختلف مقاومت بر اساس فعالیت شما در حال انجام در یک بازی جدید بازخورد لمسی جایگزین سنتی سر و صدا. آن را قادر به ارائه بازخورد به میله های آنالوگ معنی آن را احساس متفاوت به راه رفتن در گل و لای در مقابل برف یا چمن.

طرح دکمه های مشابه, اما با به اشتراک گذاری و گزینه های دکمه هنوز واقع در هر دو طرف از صفحه لمسی. به رهبری نور نوار حرکت می کند از بالای کنترلر صفحه لمسی به آن را بزرگتر نگاه و احساس.

سونی گفت: کنترل “خروج رادیکال از قبلی ما کنترل عرضه و قطاری فقط چگونه به شدت احساس ما در مورد ساخت یک نسل جهش با PS5.”

پلی استیشن 5 بازی

توسعه دهندگان باقی مانده کم حرف در مورد اینکه آیا آنها باید PS5 dev kits در دست است. مختلف ساخته شده اند نظرات است که می تواند به عنوان نکات که آنها را با این حال.

در طی یک کنفرانس در برگن, نروژ, استودیو سر از CD Projekt Red (Witcher سری) به ارائه است که ممکن است اشاره کرده اند در استودیو بعدی, حماسه, Cyberpunk 2077 (تصویر بالا) می تواند به نظر می رسد در PS5. CD Project Red

The Witcher 3 توسعه دهنده CD Projekt Red است سخت در محل کار در روز بعد از آن حماسه Cyberpunk 2077. در سال 2018 کنفرانس در برگن استودیو سر داد ارائه در مورد بازی که شامل یک اسلاید با عبارت “غنی درست به زندگی تصاویری ساخته شده در زمان و نسل بعدی فن آوری است.” که می تواند به معنای بسیاری از چیزها, البته, اما یکی می تواند تفسیر که به عنوان یک اشاره به این واقعیت که آنها به طور همزمان در حال توسعه بازی برای هر دو در حال حاضر و کنسول های نسل بعد که PS5 را باید یکی. ما نمی دانیم که این بازی است که انتظار می رود برای راه اندازی بر روی PS4 در اواخر سال 2020 است.

به طور مشابه, Gran Turismo, ورزش, خالق Kazunori Yamauchi ساخته شده یک نظر است که می تواند نشان می دهد آنها در حال حاضر سرهم بند با PS5. در یک استودیو تور گفت: Finder.com که اتومبیل های جدید تا زمانی به توسعه هستند زیرا “ساختمان برای نسخه های آینده از کنسول به جای یکی از ما امروز می بینیم.”

سونی مرگ تابندهکه منتشر شد در سال 2019 می تواند در آینده به پلی استیشن 5. صحبت کردن با GamingBolt صنعت تحلیلگر مایکل پچر گفت: این بازی خواهد شد “به احتمال زیاد یک صلیب نسل عنوان شده است.” سونی انجام نشده این اغلب در گذشته اگر چند شخص ثالث بازی های منتشر شده در هر دو پلی استیشن 3 و پلی استیشن 4 در ابتدای نسل.

همچنین گزارش شده است که اکثر سونی داخلی خود تیم توسعه باید تغییر تمرکز خود را به پلی استیشن 5. صنعت تحلیلگر دانیل احمد گفت که “بسیاری” از Sony تیم شد و در حال حاضر در سرزده سیستم که ممکن بود که برخی از بازی های توسعه یافته برای پلی استیشن 4 می تواند همچنین انتشار در پلی استیشن 5. از آنجا که سیستم خواهد بود به عقب سازگار با سونی همچنین می تواند به سادگی در بازار, پلی استیشن 4 منتشر کنار پلی استیشن 5 و آن recommitted به تاریخ و زمان آخرین از ما: قسمت دوم, شبح تسوشیماو مرگ تابنده انتشار در PS4 در طول آن ممکن است 2019 سرمایه گذاران جلسه.

در همان جلسه به ویژگی های تظاهرات برای نشان دادن خاموش جدید کنسول قابلیت استفاده Spider-Man به عنوان مثال. هر چند آن را نشان یکسان بازی مقایسه بین کنسول جدید و PS4 Pro به منظور برجسته کردن جدیدتر سیستم بارگذاری سریع تر توالی ممکن است این بازی می تواند یک نسخه بهبود یافته.

ما نمی دانیم که توسعه دهنده Bluepoint — معروف آن remastered بازی Uncharted: از ناتان دریک مجموعه و تعمیرشده سایه کلوسوس — در حال حاضر دارای یک کیت توسعه و در حال کار بر روی یک پروژه در مقیاس بزرگ اما آن داده نشده است هر تذکرات فقط آنچه را که بدان معنی است.

انتظار نداریم که سونی به توقف بازی آن-as-a-service ابتکار با وجود پلی استیشن شهرت نام تجاری را به صورت single-player بازی است. این جلسه در لمس “بهبود شایستگی” در این منطقه با MLB: The Show سری برجسته به عنوان مثال. در حال حاضر آمریکا, بازیکنان صرف پول بیشتر در بازی بیش از هر ورزش دیگر عنوان شده است.

در همراهی با “یک سونی” مدل این شرکت است که با استفاده از به عنوان یک کل انتظار پلی استیشن 5 بازی به تکیه بیشتر به شدت در سونی تولید soundtracks. سونی نیز کار خود را با هنرمندان را بیشتر واقعیت مجازی محتوا به سیستم.

Bethesda Softworks به نظر می رسد به یکی از شرکت های بازی باز ترین مورد آن جاه طلبی به انتشار بازی های آینده بر روی سیستم های نسل بعدی. صحبت کردن با یوروگیمر در کنفرانس Gamelab در اسپانیا, Bethesda بازی کارگردان Todd Howard نشان داد که علمی تخیلی بازی Starfield خواهد شد نسل بعدی در هر دو سخت افزار و نرم افزار. با توجه به این که Bethesda آزاد Starfield قبل از The Elder Scrolls VIکه آن را نیز اعلام کرد که در E3 سال 2018 وجود دارد بسیار کمی شک و تردید است که The Elder Scrolls VI نیز انتشار در پلی استیشن 5.

با تشکر از لینک لیست به نظر می رسد Square Enix در حال حاضر در حال کار بر روی یک بازی برای سیستم به عنوان به خوبی. کاربران در فروم ResetEra کشف یک شخصیت 3D مدل مشخصات هنرمند ساخته شده است که به ذکر یک عنوان AAA برای PS5″ در نورانی تولید — یکی از این شرکت جدیدترین studios. این می تواند تایید کند که این سیستم خواهد شد به نام پلی استیشن 5 به عنوان به خوبی.

در نهایت یک IP جدید به نام Godfall اعلام شد در این بازی جوایز 2019. ما نمی دانید که بسیار در مورد آن نشده اما به نظر می رسد یک بازی اکشن بر اساس در یک جهان که در آن شوالیه مبارزه با نیروهای آسمانی. آن را نیز (سورپرایز!) تمرکز سنگین در غارت و پیشرفت است.

سونی به تازگی گفت که می خواست آن را به “تاکید بر ارزش به عنوان مخالف به قیمت.” اینجا همه تایید عناوین تا کنون:

 • مارول مرد عنکبوتی Miles Morales
 • Godfall
 • Astro, Playroom
 • خاک 5
 • Assassin’s Creed سالن پذیرایی خدای اودین
 • Outriders
 • ناظر سیستم Redux
 • سرنوشت 2: فراتر از نور
 • Jett: ساحل دور
 • Buggsnax
 • Deathloop
 • Madden NFL 21
 • NBA 2K21
 • Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2
 • Rainbow Six Siege

پلی استیشن 5, تاریخ انتشار,

نهایی خاص تاریخ انتشار نشده است نشان داد برای پلی استیشن 5 اما سونی تایید کرده است که در آن وارد خواهد شد برای فصل تعطیلات سال 2020. این به این معنی آن خواهد بود رفتن سر به سر با ایکس باکس اسکارلت فقط به عنوان PS4 و Xbox One را در سال 2013 است.

سونی تصریح کرد: در زمستان که پلی استیشن 5 است که هنوز هم در مسیر رسیدن به آن در تعطیلات سال 2020 انتشار برنامه.

این می تواند آخرین سیستم پلی استیشن

بازی جریان خدمات می تواند جایگزین سنتی کنسول در آینده حداقل اگر شما بخواهید Ubisoft مدیر عامل Yves Guillemot. صحبت کردن با انواع Guillemot با ابراز این عقیده که “یک کنسول نسل” قبل از این صنعت به طور کامل به حرکت به یک جریان-تنها مدل.

Guillemot اضافه شده است که این تکنولوژی را تبدیل به قابل دسترس بیشتر را به بازیکنان بیشتر در طول زمان است. هنوز هم با از دست دادن بی طرفی خالص و داده های کلاه در محل در بسیاری از ارائه دهندگان خدمات اینترنت بازار سنتی کنسول با رسانه های فیزیکی است که هنوز هم قوی است.

به روز رسانی: اطلاعات اضافه شده با آخرین اطلاعات در مورد سیستم.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de