Sony آگهی های پارسه به PS5 آینده با تکیه بر گذشته

سونی می داند که تا آنجا که پارسه عشق چیز بزرگ بعدی آنها هنوز هم محکم چسبیده به گذشته است. و آن را فوق العاده ساخته شده با استفاده از این دانش در طول پنج شنبه پلی استیشن 5 نشان می دهد.

بله این شرکت نشان داد یک مقدار مسخره بازی ها. و آن آموخته شده از مایکروسافت اشتباه در ماه گذشته در طول ایکس باکس سری X “گیم پلی” تظاهرات. اما باهوش ترین چیزی که در آن بود نشان دادن PS5 نقاط قوت و نوآوری های تحت آرامش پوشش فرانشیز که طرفداران در حال حاضر می پرستمش.

ابعاد پریدن در Ratchet & Clank شکاف از هم جدا? این یک راه هوشمندانه برای نشان دادن آنی سطح سوئیچینگ. زمان واقعی یکدفعه دوربین در Gran Turismo 7? که یک نمایش از قدرت محاسباتی سیستم های سخت افزاری.

این PS5 راه اندازی رویداد قدرتمند بیانیه ما آمده ایم به انتظار از سونی در راه اندازی سیستم (و اساسا هر سال در اطراف این زمان). اشتباه نکنید حتی اگر سونی تا به حال گفت: در حال حاضر نبود رفتن به E3 این است که دقیق sizzle reel ما را دیده اند آن را به حال شرکت در نشان می دهد تجارت.

به طور کلی سونی تا به حال یک زن و شوهر از برنده بزرگ در PS5 رویداد– و یک چیز است که می تواند کمی باعث نگرانی است.

پلی استیشن 5 وارد زمین بازی

راه اندازی یک کنسول جدید چرخه است که همیشه یک بازی جالب از مرغ. آیا فاش کردن اطلاعات در مورد سیستم اول و منجر به گفتگو ؟ و یا آیا شما صبر کنید تا رقیب خود را نشان داده است دست خود را و امیدوارم که شما می توانید آن را ضرب و شتم? سونی آن را به عنوان چکیده اطلاعات در مورد PS5 نشان داده است که آن را ممکن است به بازی در هر دو طرف نرده ها.

از آن به بیرون درز مشخصات فنی سیستم قبل از مایکروسافت نشان داد که ایکس باکس سری X در این بازی جوایز در ماه دسامبر برگزار شد اما پشت نشان دادن واقعی پلی استیشن 5 تا به امروز. و آن را نگه داشته و یک درب در بازی که اجرا بر روی سیستم در نهایت امید بستن به فاش کردن آنها را همه در یک بار.

آن را به پایگاه خود نشان Spider-Man: Miles Morales, افق: ممنوع غرب و Sackboy یک ماجراجویی بزرگ. آن گنجانیده شده شخص ثالث و همکاران با عنوان Resident Evil هشتم: ایجاد و NBA 2K21. و آن را به نمایش جذاب بازی های indie مانند شیطان کوچک در داخل و خداحافظی آتشفشان بالا.

که قطعا متوقف پایه فن از شکایت به عنوان پارسه را پس از مایکروسافت در رویداد. اما مایکروسافت را نجات داده و تقریبا همه از آن بازی بزرگ برای آن ژوئیه رویداد. اگر آن را به یک ترکیب است که به عنوان قوی به عنوان آنچه که سونی نشان داد (و به یاد داشته باشید مایکروسافت شده است خرید توسعه دهندگان برای یک زن و شوهر از سال) است که می تواند چیزهای جالب است.

بسیاری از عناوین اما تعداد کمی از تاریخ انتشار

وجود دارد مقدار زیادی از “وای” لحظات در طول سونی PS5, رویداد, اما اگر شما بروید و تماشای بسیاری از بزرگترین تریلر شما توجه داشته باشید که چندین هیچ تاریخ انتشار متصل به آنها. و بسیاری که انجام شد با تمرکز بر 2021. (یک Pragmata اعلام کرد خود را به عنوان یک 2022 انتشار.)

که لزوما چیز بدی نیست. شما می خواهید یک جریان ثابت از بازی های بزرگ برای سال اول یک کنسول چرخه زندگی اما در این نقطه راه اندازی صف نامشخص است (هر چند Spider-Man: Miles Morales قطعا به نظر می رسد مانند آن خواهد بود که منجر به اتهام).

ما نمی خواهد می دانم که قیمت PS5 (یا PS5 نسخه دیجیتال) برای یک ماه دیگر و یا سه. و به عنوان موثر به عنوان فن آوری ممکن است آن را هنوز هم نیاز به یک فوتی و فوری صف در راه اندازی به فریب مردم را به باز کردن کیف پول خود را – به خصوص در اقتصاد شده است که در بروز یک بیماری همه گیر.

این PS5 طراحی

این است که به احتمال زیاد بیشتر پلاریزه بخشی از سونی PS5 ارائه شده است. برخی از مردم خواهد شد عشق پررنگ نگاه جدید برای این کنسول (که به نظر می رسد که کشیده شده بعضی از الهام بخش, حداقل, از Alienware عدد). دیگران گله خواهد شد که آن را سخت تر برای قرار دادن در صفحه اصلی سیستم های سرگرمی است و همان مشکل منحنی که روی PS3 انجام داد.

در حالی که قیمت باقی می ماند یک رمز و راز, سونی عاقلانه بود برای نشان دادن هر دو نسخه از کنسول بلافاصله اجازه دادن به طرفداران تمرکز بر روی سیستم خود به جای گمانه زنی در مورد آنچه اعلام نشده یک ثانیه می باشد. به طور مشابه این نمایشگاه از رسانه ها از راه دور, هدفون, ساعت, دوربین و کنترل ایستگاه شارژ را تیز کردن اشتهای مردم هر چند انتظار نداریم که هر یک از این لوازم جانبی را شامل می شود در قیمت پایه از سیستم.

بیایید روشن شود: سونی تا به حال بسیار کمتر برای اثبات به بازی توده ها با ارائه آن از مایکروسافت است. این بازی معادل یک وزیر موعظه به گروه کر. با 45 دقیقه باقی مانده قبل از این رویداد آغاز شده بیش از 110,000 مردم در انتظار بودند در شرکت کانال یوتیوب. در اوج خود بیش از 1.9 میلیون نفر بودند ،

اما این شرکت هنوز موفق به قرار دادن در یک فوق العاده ارائه است که یادآوری هر دو پارسه — و رقابت — که حتی اگر “کنسول جنگ” در حال منسوخ مفهوم در این روز و سن, PS5 هنوز هم بازی را به نفع خود.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>