Sony HT-G700 چکیده: تقریبا غیر قابل مقاومت

Sony HT-G700 چکیده: تقریبا غیر قابل مقاومت "Sony HT-G700 باقی می ماند رقابتی به لطف طراحی جمع و جور

توسط DOSTEMANSALAM در 1 تیر 1399
Sony HT-G700

Sony HT-G700 چکیده: تقریبا غیر قابل مقاومت

"Sony HT-G700 باقی می ماند رقابتی به لطف طراحی جمع و جور و صدای فراگیر مجازی."
  • راه اندازی ساده
  • طراحی جمع و جور
  • ستارگان صدا برای موسیقی
  • موثر virtual Dolby Atmos
  • فاقد Wi-Fi
  • نه کاملا به عنوان همهجانبه درست مانند صدای فراگیر
MSRP $499.99

سونی به وظیفه جدید خود را soundbar با دستیابی به غیر ممکن نزدیک: ایجاد همهجانبه و تجربه یک سینمای خانگی بدون بسیاری از سخنرانان که به طور معمول کار در یک صدایی به ارائه این نوع از صدا. برای اضافه کردن به چالش سونی اقدام به انجام این کار در یک منطقی و مقرون به صرفه قیمت.

با HT-G700 شرکت نزدیک به آن را به میخ. در حالی که 3.1-کانال soundbar دارای محدودیت های فیزیکی از آن رو قابل توجه برخی تکنولوژی در زیر کاپوت است که نه تنها اجازه می دهد تا سونی به ادعای توانایی ایجاد صدای فراگیر و حتی Dolby Atmos اما همچنین کمک می کند تا این بار تحویل صدا بزرگ در بودجه بسته است.

خارج از جعبه

به طور معمول مقدار زیادی وجود دارد برای باز کردن با این soundbar سیستم اما نه چندان با HT-G700. کل سیستم است که کاملا به سادگی فقط soundbar و یک ساب ووفر بی سیم وجود دارد هیچ بلندگوهای عقب به unbox و بدون سیم بلندگو به باز کردن. گذشته از لوازم جانبی مانند یک کنترل از راه دور ، کابل HDMI سریع راهنمای نصب و دفترچه راهنما وجود دارد نه مقدار دیگری به آن است.

Sony HT-G700
نیک دارد/Digital Trends

برای مینیمالیستی که بیشتر به صدای خوب و کمتر به گریس آرنج است که می رود به راه اندازی به طور سنتی جامد صوتی راه اندازی ساده راه اندازی است که قطعا چیز خوبی است. به عنوان آسان که این سیستم برای اتصال برای کسی که به معنای واقعی کلمه مجموعه soundbars برای زندگی HT-G700 فقط به عنوان ساده به قلاب تا برای کمتر تجربه کرده است.

هر دو soundbar و زیر نیاز به قدرت و soundbar نیاز به اتصال به صفحه نمایش خود را از طریق HDMI و یا کابل صوتی نوری. که نوع آن است. این ساب ووفر به طور خودکار اتصال به نوار خود را و سونی فراهم می کند دستورالعمل حذف به صورت دستی یک جفت دو باید که اتفاق نمی افتد. هیچ اتصال به Wi-Fi در HT-G700 پس هیچ برنامه را دانلود و یا به روز رسانی به پیکربندی کنید. در سن که در آن همه چیز است دقیق تر و بیشتر متصل soundbars شامل HT-G700 مدرن نمایندگی از پلاگین و بازی سیستم از سال گذشته است.

طراحی

آن را تبدیل به غیر رسمی موضع رسمی در روندهای دیجیتال که زیبایی ایده آل soundbar می آمیزد به خود موجود و سرگرمی گروه به جای فرض نقش ویژه stealer. در این مورد HT-G700 عبور می کند این شنیده ام-اما-نه-دیده آزمایش با رنگ پرواز.

Sony HT-G700 subwoofer
نیک دارد/Digital Trends

هر دو نوار و ساب ووفر هستند در لباس سیاه تیز پوشش است که کمک می کند تا آنها را ناپدید می شوند زمانی که چراغ به پایین برای شب فیلم. گذشته از soundbar پانل جلویی که چشمک می زند به زندگی زمانی که شما تنظیم حجم و یا دسترسی به تنظیمات این سیستم محو در پس زمینه از یک اتاق تاریک به سادگی.

این soundbar خود را بسیار نیست در اندازه های مختلف از مقایسه جایگزین. در 38.58 اینچ طول آن کمی طولانی تر از Vizio 500 دلار Dolby Atmos بار و در حدود همان ارتفاع در بیش از 2 اینچ قد بلند است. این ساب ووفر را سنگین جلو منتقل محوطه چوب اما با وزن 16 پوند به عنوان مخالف به Vizio را جمع و جور تر از 10 پوند ووفر.

با وجود رانندگان در داخل نوار به نمایندگی از چپ و راست کانال. وجود دارد هیچ upfiring سخنرانان و همانطور که ما در حال حاضر ذکر شده, هیچ بلندگوهای عقب بی سیم به خوبی صحبت می کنند. از نظر فیزیکی می تواند از لحاظ فنی تنها تولید واقعی 3.1 صدا اما به لطف برخی از جذاب tech این نوار می توانید حداقل تقلید بسیار کامل تری را تجربه کنند.

Dolby Atmos-ish

شما نمی توانید حرکت را از طریق HT-G700 محصول صفحه بدون متعدد اشاره از "7.1.2 کانال صدای فراگیر." همانطور که ذکر شد در واقع شما نمی توانید واقعی 7.1.2 بدون دو جفت بلندگوهای عقب و یا ارتفاع کانال و یا upfiring رانندگان که انعکاس صدا کردن سقف و به سمت گوش خود را.

Sony HT-G700 remote
نیک دارد/Digital Trends

دلیل سونی می تواند این ادعا برگرفته از یک جفت از فن آوری است که نشستن در زیر آن "همهجانبه صوتی افزایش" چتر. سونی عمودی فراگیر موتور پردازش صدا به تقریبا اضافه کردن ارتفاع به یک صدای زمینه با توجه به Sony دستی, در حالی که یک فن آوری به نام "S-Force نرم افزار Front Surround" دستگیره وظیفه ایجاد توهم از بلندگو صدای فراگیر.

بنابراین در حالی که HT-G700 می توانید قبول یک مقدار گسترده ای از فرمت های صوتی از صدای دالبی دیجیتال Dolby Atmos و DTS:X در میان دیگران — تنها راه آن می تواند تولید آن فرمت عملا از طریق آن تکنولوژی پردازش. این نوار به طور خودکار پردازش Dolby Atmos یا DTS:X محتوا برای ارائه این اثر اما سونی وجود دارد متوقف نمی شود. با فشار دادن همهجانبه AE دکمه را بر روی نوار را از راه دور سونی می گوید: HT-G700 می مجلل حتی صوتی استریو به آن مجازی 7.1.2 صدا.

آن را کمی اب زیر کاه در سونی بخشی از فرد به طور متوسط ممکن است انجام این کار عمیق شیرجه به شکستن این نوار صوتی قابلیت های. من به سونی یک پاس که هر چند دلیل که ما به در یک دقیقه, HT-G700 ایجاد یک تجربه باور است که اکثر مردم ممکن است مهم نیست به هر حال.

اتصالات و ویژگی های

خارج از آن گسترده و کمی گیج کننده ارتباط با فرمت های صوتی HT-G700 ندارد یک تن دیگر از زنگ ها و سوت به صحبت می کنند. این یک HDMI و یک HDMI پورت خروجی با دومی حمایت از هر دو قوس و eARC به ساده های اطلاعات بین نوار و تلویزیون خود را. برای تلویزیون نیز وجود دارد نوری پورت های صوتی.

Sony HT-G700 connections
نیک دارد/Digital Trends

شما می توانید اتصال soundbar به تلویزیون خود را از طریق بلوتوث به عنوان اگر شما فقط صدای استریو با آن پیکربندی. به علاوه من می خواهم نگران تاخیر قابل توجه بين صوتی و تصویری که در راه اندازی و توصیه صرفه جویی در مشکل خودتان را چسبیده و با یک اتصال فیزیکی.

که بلوتوث, 5 تکنولوژی بهترین سایت متعلق به جفت شدن یک دستگاه تلفن همراه برای پخش موسیقی است. جای تعجب سونی نگهداری این نوار نسبتا محدود در کدک های صوتی پشتیبانی بیش از, بلوتوث, با, تنها, AAC و SBC فرمت به صحبت می کنند. به ویژه از دست رفته هستند مانند کدک aptX و یا حتی سونی LDAC فن آوری است.

شما باید زندگی می کنند که هر چند از بلوتوث است که خود را بهترین (و اساسا تنها خارج از جریان از یک برنامه تلویزیون) راه به راحتی پخش موسیقی است. زمانی که بسیاری از میله های این روزها متصل اشخاص (جدید Sonos قوس رهبر صنعت در این زمینه اما حتی Vizio نوار است Chromecast قابلیت های ساخته شده در) HT-G700 است خاموش از جهان از Wi-Fi است که کمی ناامید کننده است. حتی با گام های Bluetooth در حال ساخت در کیفیت جریان بومی از یک بلندگو و یا soundbar است که هنوز هم بهترین راه برای گوش دادن, و این واقعیت است که سونی نمی توانیم شما این گزینه در $500 بار ناامید کننده است.

توانا برای موسیقی

اگر شما در حال خواندن این بررسی شما احتمالا علاقه مند به HT-G700 بیشتر برای تجربه سینمایی سونی تبلیغ آن برای. پس از همه بیشتر همه چیز در مورد این soundbar امتیاز به فیلم اول و دیگری دوم.

Sony HT-G700
نیک دارد/Digital Trends

در اینجا یک حرکت صعودی هر چند: HT-G700 بسیار جامد برای گوش دادن به موسیقی ، من احتمالا باید انتظار می رود که با توجه به شجره نامه که سونی وقتی که می آید به صدا. هنوز هم آن است که هیچ شاهکار آسان به موسیقی صدای خوب در هنگام کار با کوچکتر رانندگان بسته بندی شده به همان محوطه.

HT-G700 نه تنها باعث می شود آن را کار می کنند اما این کار را فوق العاده. با هر نوع من انداخت و در آن بیش از چند هفته تست — از Puddle of Mudd را او از من متنفر استو به اریک کلیسا مانند یک توپ مخرببا برخی از funkier انتخاب مانند M. I. A. s موشک های کاغذی مخلوط در نوار نگهداری چشمگیر وضوح و به طور کلی صدای دلنشین امضا.

که زیر punchy است کمی یابو ، آن را نمی خواهد دقیقا جای پررونق اقتدار کامل-اندازه سینمای خانگی ساب ووفر اما آن را به اندازه کافی پر کردن پایان پایین ترین آهنگ های من ارسال راه خود را. شما می توانید این مورد که آن را لمس بیش از حد باس سنگین در زمان هر چند نوار از راه دور اجازه می دهد به شما برای تنظیم سطوح زیر.

توجه داشته باشید که در تن وجود دارد به راحتی در دسترس تنظیمات صوتی موجود بر روی کنترل از راه دور. بیشتر علاقه مندان به سرمایه گذاری های خود را به عنوان آن را به آنها می دهد توانایی به سرهم بندی کردن با هر یک از گزینه های بسیاری برای رسیدن به این ترجیح گوش دادن نتیجه. این راه خیلی آسان است برای من و حتی به سقوط به پایین سوراخ خرگوش از گزینه ها و تنظیمات. وجود دارد یک موسیقی از پیش تعیین شده در کنترل از راه دور خود را که برای اکثر مردم کار می کنند شگفتی در شرایط متراکم کردن.

تست مجازی سینما

وقتی که آمد آن زمان به نهایت ببینید که چه پردازش توانایی در این soundbar واقعا می تواند انجام دهد من به نام پیر وفادار: که من اشاره لیست ما را از بهترین Dolby Atmos و به کار رفت.

در میآید Deadpoolو حق دور HT-G700 ساخته شده چشمگیر سینمایی اولین. در طول فیلم صحنه باز است که در آن پژوهشگاه مواد و انرژی با یک سقوط کرد از طریق سقف از یک SUV به دستگیری برخی از مرید فقیر من سگ متزلزل شد بیدار. به او و به من soundbar ساخته شده ما به طور خلاصه بر این باورند که شیشه ای بسیار مخربی توالی اتفاق افتاد سمت راست در بالا به ما.

Sony HT-G700
نیک دارد/Digital Trends

این بود که باید توجه داشت با همهجانبه AE دکمه را فعال کنید. به عنوان با موسیقی قبل از آن وجود دارد مقدار زیادی از تنظیمات برای بازی با توجه به تماشای فیلم. وجود یک بلندگو دالبی شبیه ساز است که سونی دستی می گوید: "افزایش فراگیر و ارتفاع بلندگو کانال به ایجاد همهجانبه و احاطه مجازی فراگیر اثر" را به عنوان به خوبی به عنوان یک تنظیم برای فعال کردن DTS مجازی:X.

دیگر ایستگاه از پیش تنظیم شامل صدای (افزایش dialogue محدوده) شب (کاهش نوسانات صدا برای اواخر شب مشاهده) و سینما. برای چیزی که حتی بیشتر کارآمد وجود دارد یک خودکار و از پیش تعیین شده است که مانور بین استاندارد, موسیقی و سینما, صدا بسته به محتوا در دست است. جالب بود مرور از طریق این تنظیمات و توجه به اثرات صدا که گاهی اوقات ظریف و گاهی کمتر. اما یک بار دیگر این را می توان تا حد زیادی به مقابله با متوسط soundbar خریدار و استاندارد ایستگاه از پیش تنظیم احتمالا کافی است.

گردان پشت چگونه HT-G700 در واقع برای تلفن های موبایل برای محتوا در اینجا من را پس از ساعت ها فیلم و تلویزیون از جمله همه چیز را از لوگان به مرد خانواده و Star Wars: Episode IV — A New Hope: این یک soundbar است که به طور جدی گام تا خود را تجربه صوتی, اما آن را دارای محدودیت های آن است.

همانطور که گفته شد این ساب ووفر باس جامد فراهم می کند و رئیس مرکز انجام ستودنی به ماندن در سرعت با کانال های چپ و راست. تکنولوژی پردازش ما تحت پوشش به طور شگفت انگیزی خوب معنی آن را به طور کلی به اکثر شنوندگان این تجربه سینمایی بخواهند. اما در مقایسه با یک محصول مشابه با واقعی upfiring رانندگان و عقب بلندگوهای سونی محدودیت گذاشته لخت. مجازی سازی از Dolby Atmos صدای فراگیر فقط مقایسه نیست به معامله واقعی با Vizio سیستم نمایش واقعی غوطه وری برای همان قیمت.

ما را

Sony HT-G700 است که یک ارزش را برای قیمت خود را ارائه صدای عالی برای هر دو موسیقی و فیلم در حالی که انجام این کار در یک مینیمالیستی بسته است. در حالی که فن آوری آن commendably برای جبران کمبود خود را از صدای فراگیر واقعی آن نیست و کاملا خود را برای اجزای آن وجود ندارد.

وجود دارد بهتر جایگزین ؟

استاندارد صوتی من احتمالا می خواهم را ترجیح می دهند HT-G700 به Vizio را جایگزین. اما $500 SB36512-F6 یا کمی بیشتر گران قیمت 700 دلار SB36514-G6 خواهد بود به احتمال زیاد بهتر Dolby Atmos گزینه های در بودجه است. هنوز هم کسانی که از ویژگی های بلندگوهای عقب که ممکن است مناسب برای تنظیم خاص.

متصل تر-موسیقی دوستانه گزینه $799 Sonos قوس که هنوز هم دارای Dolby Atmos اما مهمترین آنها فاقد یک ساب ووفر. که 700 دلار اضافه هل دادن Sonos به خرید حق بیمه محدوده.

چه مدت طول خواهد آن را بکشد ؟

سونی دارای سابقه ای طولانی در ساخت محصولات با کیفیت و جایگاه آنها و من نمی انتظار چیزی متفاوت وقتی که می آید به HT-G700.

شما باید آن را خرید ؟

بله. ممکن است بهتر Dolby Atmos نوار وجود دارد اما به طور موثر شبیه سازی است که صدا Sony HT-G700 باقی می ماند رقابتی با یک جمع و جور تر سیستم.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن